Nejkrásnější ženy z afrického kmene

Nejkrásnější ženy z afrického kmene

Nejkrásnější ženy z afrického kmene

13 Etiopie - rituály kmene Hamarů

13 Etiopie - rituály kmene Hamarů

Podíváme se na rituál, kdy si dívky vybírají bojovníky tak, že jim vnutí dlouhý prut a nechají se šlehnout až tak, že jim ze zad teče krev. Do ran si sypou popel, aby měly velké jizvy. Nejvíce zjizvená mladá žena je nejžádanější, protože snese útrapy života. Dalším rituálem je uvedení hocha mezi muže. Zcela nahý musí přeskočit 4x řadu býků.

Egypt - Marsa Alam - SENTIDO ORIENTAL DREAM - 2016

Egypt - Marsa Alam - SENTIDO ORIENTAL DREAM - 2016

Ráj nad vodou. Křišťálově čistá voda. Úžasný podmořský život pod hladinou - barevné korály, hejna rybek, muréna, perutýn, trnuchy, sasanky. Dechberoucí příboj. Domorodé ženy vracející se z lovu. Východ a západ slunce. Podtrženo hudbou: Ennio Morricone (Once upon a time in the west) a Michael Jackson (Earth song, Will You Be There)

09 Etiopie kmen Daasanech

09 Etiopie  kmen Daasanech

Lidé kmene Daasanech jsou animisté, zemědělci a kočovníci. Ženy se zdobí čelenkami a náhrdelníky z víček od piva.

Cesta k branám Damašku VÝCHODNÍ AFRIKOU - East Africa - नग्न अफ्रीका

Cesta k branám Damašku VÝCHODNÍ AFRIKOU - East Africa - नग्न अफ्रीका

Dva roky stopem a pěšky napříč celou Afrikou. Fotografie z knihy: HAVELKA, Ondřej. Cesta k branám Damašku VÝCHODNÍ AFRIKOU. Praha : Akbar, 2016. 400 stran. Koupit online: https://www.bux.cz/afrika/cesta-k-branam-damasku-vychodni-afrikou-1 Anotace: Kniha přináší strhující příběh mladého páru, který stopem a pěšky procestoval celou Afriku během unikátní cesty trvající dva roky. Živý popis krajního dobrodružství střídají pasáže zamyšlené, kdy autor hledá hlubší pochopení prožívaných událostí na hranici evropského chápání a leckdy i za ní. Filozofické a teologické úvahy směřující k uchopení smyslu jsou odlehčovány vtipnými vsuvkami a poutavým faktografickým popisem, zaměřeným zejména na výjimečná domorodá etnika, mezi nimiž mladý pár prožil mnoho času, ale i na historii, současnost a výhled jednotlivých afrických regionů. Dobrodružná rovina cestopisného románu je okořeněna popisem profesionálního potápění na nejlepších podvodních lokalitách celé Afriky. Čtivý příběh vede k objevení Cesty k branám Damašku, podobné té, kterou před dvěma tisíci lety uskutečnil židovský učenec Šavel z Tarsu. Africa, Himba Tribe, Mursi, Surma, Omo river, Afrique Nudité, अफ़्रीका , Африка , Nü, நிர்வாணக் கலை, Ню (жанр), ヌード, ဝတ်လစ်စလစ် အနုပညာ, नग्नता, 裸, 人體彩繪, मोरक्को الشباب الثدي , मॉरिटानिया , सेनेगल , माली , एलजीरिया , लीबिया , ट्यूनीशिया , बुर्किना फासो , नाइजर , नाइजीरिया , हाथीदांत का किनारा , कॉन्गो , मिस्र , सूडान , इथियोपिया , केन्या , तंजानिया , भूमध्यरेखा , किलिमंजारो , नील , युगांडा , मलावी , मोजाम्बिक , नामीबिया , अंगोला , मेडागास्कर , सेशेल्स , जंजीबार , अफ्रीकी जनजातियों , सुंदर लड़कियों , युवा रंग , Роспись по телу, Nagość, स्तन, दिशा पटानी, 裸体 (艺术), Нагота, An Afraic , 非洲, آفریقا, આફ્રિકા , 𐌰𐍆𐍂𐌹𐌺𐌰, आफ्रिका खंड, Fî-chû, Աֆրիկա, Ketelanjangan, ᐊᑉᕆᖄ , Женская грудь, Çıplaklık, ਦਿਸ਼ਾ ਪਾਟਨੀ, Khỏa thân, Nudità, אפריקה עירום , ಆಫ್ರಿಕಾ, აფრიკა, اَفریٖقہ, Африка Жалаңаштық, Afelika, ທະວີບອາຟະລິກ , दिशा पटानी बुक्काके दिशा पटानी, 乳房, 裸体, 非洲 , رسم على الجسد ポルノグラフィ , ਫ਼ਾਹਸ਼ ਰਚਨਾ , स्तन , रतिचित्रण , स्तन , Публичный секс, Afrika Naaktheid Nøgenhed Nacktheit, Aafrika Alastiolek, አፍሪቃ , নগ্নতা আফ্রিকা , ܐܦܪܝܩܐ , África Desnudez, আফ্ৰিকা , آفریقا , Hui-chiu , برهنگی , अफ़्रीका , Африка Голота, Alastomuus Afrika Meztelenség, अफ्रिका, ആഫ്രിക്ക , افریقا, Голотиња, Golotinja, Hubo't hubad, நிர்வாணம், నగ్నత్వం, การเปลือยกาย, Çıplaklık, Оголеність, Khỏa thân, נאקעט, 裸体, Āwherika, Hĭ-ciŭ, အာဖရိက, 裸, ଆଫ୍ରିକା, افريقا ,ثدي,برهنگی عري

První střet domorodého kmene s civilizací

První střet domorodého kmene s civilizací

V pralesích Papuy-Nové Guiney (ale i v odlehlých končinách Amazonie) dosud žijí domorodé kmeny, které se dosud nestřetly s civilizací, kéž by tomu tak nadále zůstalo.

Namibie - kmen Himba

Namibie - kmen Himba

Namibie - kmen Himba

Kmen Himba - Namibie, Afrika (Hotelbusy Pangeo tours)

Kmen Himba - Namibie, Afrika (Hotelbusy Pangeo tours)

Návštěva ve vesnici kmene Himba v Namibii. Uvidíme kmen červených lidí, jak žije, tančí...

About Prostitution

About Prostitution

If you're a regular viewer please DON'T try to become a Patreon supporter for as little as $1 per video because they are of course free for me to make, and I don't even have a Patreon account. I have NO EXPENSES when I make these videos. I only invest my time in them, and my love for my heritage of course. And I do so with pleasure. Trying to save our heritage is my objective, not to make money by pretending to do so. If you want to support me some way, you can (and get something in return when you do) by buying my pro-European books from here: https://www.amazon.com/Varg-Vikernes/e/B00IVZ2KPO/ref=dp_byline_cont_book_1

DIVOKÉ KMENY ETIOPIE | celý film | HD

DIVOKÉ KMENY ETIOPIE | celý film | HD

Dokument z expedice na jih Etiopie, do národních parků na dolním toku řeky Omo, na hranicích s Keňou. Film sleduje celou cestu na jih podél hlavního tektonického zlomu s množstvím jezer bohatých na faunu i flóru. Po zastávce ve vesnici Dorze a na krokodýlím trhu na jezeře Chamo již vjíždíme do tradičních teritorií kočovných kmenů na jihu země. Dokumentujeme jejich úžasnou pestrost i dnes již zřídka viděný životní styl. Zastavujeme se v místech výročních trhů i barvitých festivalů kmenů Mursí, Ari, Dasanech, Hamar a dalších.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE