Kanibalové: Legendy a skutečnost...Historický dokument CZ

Kanibalové: Legendy a skutečnost...Historický dokument CZ

Kanibalové nejsou jen legendou, ale skutečností...Vydejte se na fascinující cestu za historii a rituály kanibalských kmenů...Historický dokument CZ

Čtyři hrozby Waorani

Čtyři hrozby Waorani

Lidé kmene Waorani žijí v pralese ekvádorského parku Yasuní. čelí čtyřem hrozbám - a na žádnou z nich nejsou připraveni.

DIVOKÉ KMENY ETIOPIE | celý film | HD

DIVOKÉ KMENY ETIOPIE | celý film | HD

Dokument z expedice na jih Etiopie, do národních parků na dolním toku řeky Omo, na hranicích s Keňou. Film sleduje celou cestu na jih podél hlavního tektonického zlomu s množstvím jezer bohatých na faunu i flóru. Po zastávce ve vesnici Dorze a na krokodýlím trhu na jezeře Chamo již vjíždíme do tradičních teritorií kočovných kmenů na jihu země. Dokumentujeme jejich úžasnou pestrost i dnes již zřídka viděný životní styl. Zastavujeme se v místech výročních trhů i barvitých festivalů kmenů Mursí, Ari, Dasanech, Hamar a dalších.

Sex v době kamenné - Dokument cz

Sex v době kamenné - Dokument cz

Historie, Dokumenty, filmy, seriály, ufo, záhady, spiknutí a podobná videa !

Isolated: The Zo'é tribe (full documentary)

Isolated: The Zo'é tribe (full documentary)

This series (Amazonia: Last Call) travels across Brazilian landscapes by way of one of the main links still binding the essence of humanity with the Earth: the Amazon. The filming of the first point of contact with an isolated race, the Zo'E, the encroachment on areas of the Amazonian forest previously uncaptured on film, the evidence relating to the development of the illegal trafficking of species or the recording of the immeasurable value of Brazil's natural spaces; these are just excerpts from the series. The underlying theme is the conflict between the development and conservation of one of the key natural areas underpinning the stability of the planet.

První střet domorodého kmene s civilizací

První střet domorodého kmene s civilizací

V pralesích Papuy-Nové Guiney (ale i v odlehlých končinách Amazonie) dosud žijí domorodé kmeny, které se dosud nestřetly s civilizací, kéž by tomu tak nadále zůstalo.

Women. Love in Papua | Planet Doc Express

Women. Love in Papua | Planet Doc Express

The Tolai women of Papua New Guinea perform courtship dances to men of other clans choose the woman he will marry. SUBSCRIBE! ▶ http://pdoc.es/ExpressDoc DISCOVER THE WORLD ▶ http://pdoc.es/DiscoverWorld This is the call that heralds the beginning of a new dance in a Tolai village in Papua New Guinea. From the end of the harvest until the first rains come, new suitors perform courtship dances. Dances will last several weeks and move from village to village, as the Tolai are exogamous: they cannot marry within the same clan. Tolai women put on their best clothes and decorate themselves with symbols of their clans so as to be better identified. At the end of the courtship period, suitors have chosen their potential wives. But their choices have to pass one final step: the blessing of parents and of the council of elders, which will specify both the dowry and the payment period. SUBSCRIBE! ▶ http://pdoc.es/ExpressDoc FULL DOCUMENTARIES ▶ http://bit.ly/Full-Docs ANIMAL WORLD ▶ http://pdoc.es/Animal-World DISCOVER THE WORLD ▶ http://pdoc.es/DocMundo FACEBOOK ▶ http://bit.ly/FBPDoc TWITTER ▶ http://bit.ly/TwPDoc

Audio kniha "Napříč nahou Afrikou". 2. část. (audiokniha, audio cestopis) नग्न अफ्रीका

Audio kniha "Napříč nahou Afrikou". 2. část. (audiokniha, audio cestopis) नग्न अफ्रीका

Druhá část. Uvedení do Cesty k branám Damašku. Z knihy Cesta k branám Damašku VÝCHODNÍ AFRIKOU čte Ondřej Havelka. K dostání v knihkupectvích. Koupit online: https://www.bux.cz/afrika/cesta-k-branam-damasku-vychodni-afrikou-1 Anotace: Kniha přináší strhující příběh mladého páru, který stopem a pěšky procestoval celou Afriku během unikátní cesty trvající dva roky. Živý popis krajního dobrodružství střídají pasáže zamyšlené, kdy autor hledá hlubší pochopení prožívaných událostí na hranici evropského chápání a leckdy i za ní. Filozofické a teologické úvahy směřující k uchopení smyslu jsou odlehčovány vtipnými vsuvkami a poutavým faktografickým popisem, zaměřeným zejména na výjimečná domorodá etnika, mezi nimiž mladý pár prožil mnoho času, ale i na historii, současnost a výhled jednotlivých afrických regionů. Dobrodružná rovina cestopisného románu je okořeněna popisem profesionálního potápění na nejlepších podvodních lokalitách celé Afriky. Čtivý příběh vede k objevení Cesty k branám Damašku, podobné té, kterou před dvěma tisíci lety uskutečnil židovský učenec Šavel z Tarsu नग्न अफ्रीका

10 Etiopie - kmen Hamar

10 Etiopie -  kmen Hamar

Nejkrásnější dívky v Etiopii jsou dívky kmene Hamar

Léto All Exclusive (2015) CZ dabing HD TRL

Léto All Exclusive (2015) CZ dabing HD TRL

v kinech od: 23.06.2016 Bontonfilm CZ | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Jak by asi vypadaly kultovní Blair Witch Project nebo Paranormal activity natočené ve stylu úplně šílené komedie plné gagů? To přesně ukáže komedie Léto All Exclusive. Nalezená kamera na selfie tyči odhalí, co všechno se stalo během jednoho výletu partičky evropanů do brazilské džungle. A ukáže neuvěřitelné věci! Likvidací ohromného pavouka v trenýrkách počínaje a domorodým kmenem, který pronásleduje babičku na elektrickém kolečkovém křesle, konče. Létem All Exclusive dostává filmový žánr „Found Footage“ vyhrazený většinou pro horory úplně nečekaný směr bláznivé zábavy. Ne, tady se opravdu bát nebudete. Poslední rovnice tohoto školního roku je exclusivní přípravkou na prázdniny: Filmová série „Pařeb“ + hororový žánr Found Footage + Brazílie = komedie Léto All Exclusive. Všechno začalo jako skvělá dovolená s kamarády a snoubenkou v brazilském ráji. Sluníčko, pláž, samba, rumba i rum, dovádění ve vodě, holky v bikinách. Právě tady chce Franck požádat svou snoubenku o ruku. Jeden den se skupina na prázdninách vypraví na výlet, otec snoubenky jim vnutí i stoletou babičku na elektrickém vozíku . . . střih! Najednou probíhá horečnaté pátrání. Z výletu do džungle se nevrátili, několik dní o nich nikdo neví, v oblasti jsou domorodé kmeny kanibalů. Až konečně! Najde se kamera na selfie tyči, kterou si jeden z nich vždycky všechno natáčel. A ukáže se, že to nebyl výlet, ale opravdový brazilský karneval katastrof. Drzou starou babičku by ještě přežili. Dvě sexy dívky, které se k nim přidají, taky nejsou to nejhorší. Lenochod je dokonce roztomilý. Ovšem jejich vlastní talent na vytváření šílených situací a průšvihů? Ten promění exotický ráj v kůlničku na dříví dřív, než bys řekl Pelé. Tukan by mohl vyprávět! V roli otce snoubenky hlavního hrdiny se představí slavný komik Christian Clavier (Návštěvníci, Co jsme komu udělali, Astérix ). Svět se aktuálně chystá na letní Olympijské hry v Brazílii. Olympiádu smolařů, potrhlých fórů a divokých situací nabízí komedie Léto All Exclusive.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE