DIVOKÉ KMENY ETIOPIE | celý film | HD

DIVOKÉ KMENY ETIOPIE | celý film | HD

Dokument z expedice na jih Etiopie, do národních parků na dolním toku řeky Omo, na hranicích s Keňou. Film sleduje celou cestu na jih podél hlavního tektonického zlomu s množstvím jezer bohatých na faunu i flóru. Po zastávce ve vesnici Dorze a na krokodýlím trhu na jezeře Chamo již vjíždíme do tradičních teritorií kočovných kmenů na jihu země. Dokumentujeme jejich úžasnou pestrost i dnes již zřídka viděný životní styl. Zastavujeme se v místech výročních trhů i barvitých festivalů kmenů Mursí, Ari, Dasanech, Hamar a dalších.

První střet domorodého kmene s civilizací

První střet domorodého kmene s civilizací

V pralesích Papuy-Nové Guiney (ale i v odlehlých končinách Amazonie) dosud žijí domorodé kmeny, které se dosud nestřetly s civilizací, kéž by tomu tak nadále zůstalo.

TOP 5 Nejšílenější tradice a rituály

TOP 5 Nejšílenější tradice a rituály

TOP 5 Nejšílenější tradice a rituály Každá kultura má své určité tradice nebo rituály, které jsou důležitou součástí jejich životů. Zvláště původní domorodé kmeny svými tradicemi mezi ostatními vynikají, a to zejména svojí osobitostí, někdy i krutostí. V dnešním videu si postupně představíme 5 tradic či rituálů, které jsou považovány za ty vůbec nejšílenější na světě. Další TOP videa: Záchodové prkénko NAHOŘE nebo DOLE? - https://youtu.be/6BL7c0Pv0ns TEST | Jsi dostatečně chytrý na svůj věk? - https://youtu.be/W-c_NzHzbAo TOP 10 VĚCI O KTERÝCH NÁM RODIČE LHALI! - https://youtu.be/FZY6Qyn3Lts TOP 10 Nejvíce stresující zaměstnání - https://youtu.be/qlX9LWW5WPw Pokud se vám naše video líbilo, sdílejte ho s přáteli. Sledujte TopTrendingCZ na: Facebook: http://www.facebook.com/toptrendingcz Instagram: http://www.instagram.com/toptrendingcz Google+: https://plus.google.com/u/1/+TopTrendingCZ Oficiální web: http://www.toptrending.cz ► Business: toptrendingcz@gmail.com TOP 10 Nejšílenější tradice a rituály “TOP 10 Nejšílenější tradice a rituály” Tvorba/Střih/Grafika - TopTrendingCZ

Kmen z doby kamenné, který nesmíte navštívit!

Kmen z doby kamenné, který nesmíte navštívit!

V dnešní době stále existují komunity, které ještě neobjevili oheň. Kde se nacházejí a můžeme je kontaktovat? Podpoř mě na patreonu: https://www.patreon.com/Farky nebo převodem z účtu přímo na PayPal: https://goo.gl/GS8Fms ----------------------------------------­­-------------------------------------------­­--------------- Top 25 Skrytých her od Googlu - https://goo.gl/LYEo3Q Týdenní zprávy ze světa technolovií #T.I.P. - https://goo.gl/cmkTGe Egypt 15 Faktů - https://goo.gl/ahkaNa Jak velký je Samsung? - https://goo.gl/Afn3Co Top 10 Nejhorší práce na světě - https://goo.gl/jRsW2g Top 10 nejzvláštnější živočichové - https://goo.gl/b0CdBf ----------------------------------------­­-------------------------------------------­­--------------- ►Předchozí video - https://goo.gl/B9ghXg ►Odběr zde - http://goo.gl/m82iO7 ►Top 10 - https://goo.gl/lMa4Aa ►T.I.P. - Týdenní informační přehled - https://goo.gl/c6tQj6 ►Náhodná fakta - https://goo.gl/pHj7oz ►Unboxing - https://goo.gl/DbFm6z ►[Mobilní koutek] - https://goo.gl/HB9Oey ----------------------------------------­­-------------------------------------------­­--------------- Důležité odkazy: ►https://www.facebook.com/FarkyCz ►https://www.instagram.com/farkycz/ ►https://ask.fm/FarkyCz ►https://twitter.com/FanFarky ----------------------------------------­­-------------------------------------------­­--------------- Zdroje: https://en.wikipedia.org/wiki/Uncontacted_peoples https://goo.gl/jbPxT0 https://goo.gl/z6EtG6 https://goo.gl/qLFrQJ https://youtu.be/Nct8geTaAcw https://youtu.be/hR90t55CvbE https://youtu.be/DJXUElMC1ww ----------------------------------------­­-------------------------------------------­­--------------- Hudba: “Použitá hudba z knihovny www.epidemicsound.com” ----------------------------------------­­-------------------------------------------­­----------------

Čtyři hrozby Waorani

Čtyři hrozby Waorani

Lidé kmene Waorani žijí v pralese ekvádorského parku Yasuní. čelí čtyřem hrozbám - a na žádnou z nich nejsou připraveni.

Dokumentární Film Domorodé Kmeny v Exilu v Austrálii

Dokumentární Film Domorodé Kmeny v Exilu v Austrálii

Dokumentární Film a Discovery Zbavení Domorodých kmenů Zemi Od Britské Austrálie přihlásit kanálu : Dokumentární HD

Léto All Exclusive (2015) - ukázka Babča na vozejku

Léto All Exclusive (2015) - ukázka Babča na vozejku

v kinech od: 23. 6. 2016 Bontonfilm | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Poslední rovnice tohoto školního roku je exclusivní přípravkou na prázdniny: Filmová série „Pařeb" + hororový žánr Found Footage + Brazílie = komedie Léto All Exclusive. Všechno začalo jako skvělá dovolená s kamarády a snoubenkou v brazilském ráji. Sluníčko, pláž, samba, rumba i rum, dovádění ve vodě, holky v bikinách. Právě tady chce Franck požádat svou snoubenku o ruku. Jeden den se skupina na prázdninách vypraví na výlet, otec snoubenky jim vnutí i stoletou babičku na elektrickém vozíku . . . střih! Najednou probíhá horečnaté pátrání. Z výletu do džungle se nevrátili, několik dní o nich nikdo neví, v oblasti jsou domorodé kmeny kanibalů. Až konečně! Najde se kamera na selfie tyči, kterou si jeden z nich vždycky všechno natáčel. A ukáže se, že to nebyl výlet, ale opravdový brazilský karneval katastrof. Drzou starou babičku by ještě přežili. Dvě sexy dívky, které se k nim přidají, taky nejsou to nejhorší. Lenochod je dokonce roztomilý. Ovšem jejich vlastní talent na vytváření šílených situací a průšvihů? Ten promění exotický ráj v kůlničku na dříví dřív, než bys řekl Pelé. Tukan by mohl vyprávět!

pončo prod.-domorode kmene

pončo prod.-domorode kmene

Ak chcete byť o čosi múdrejší a spoznávať nové kultúry, určite si nezabudnite pozrieť toto video o ľuďoch žijúcich s kvetináčmi na hlavách. Veľmi poučné! Odporúča 10 z 10 zubárov.

Léto All Exclusive (2015) CZ dabing HD TRL

Léto All Exclusive (2015) CZ dabing HD TRL

v kinech od: 23.06.2016 Bontonfilm CZ | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Jak by asi vypadaly kultovní Blair Witch Project nebo Paranormal activity natočené ve stylu úplně šílené komedie plné gagů? To přesně ukáže komedie Léto All Exclusive. Nalezená kamera na selfie tyči odhalí, co všechno se stalo během jednoho výletu partičky evropanů do brazilské džungle. A ukáže neuvěřitelné věci! Likvidací ohromného pavouka v trenýrkách počínaje a domorodým kmenem, který pronásleduje babičku na elektrickém kolečkovém křesle, konče. Létem All Exclusive dostává filmový žánr „Found Footage“ vyhrazený většinou pro horory úplně nečekaný směr bláznivé zábavy. Ne, tady se opravdu bát nebudete. Poslední rovnice tohoto školního roku je exclusivní přípravkou na prázdniny: Filmová série „Pařeb“ + hororový žánr Found Footage + Brazílie = komedie Léto All Exclusive. Všechno začalo jako skvělá dovolená s kamarády a snoubenkou v brazilském ráji. Sluníčko, pláž, samba, rumba i rum, dovádění ve vodě, holky v bikinách. Právě tady chce Franck požádat svou snoubenku o ruku. Jeden den se skupina na prázdninách vypraví na výlet, otec snoubenky jim vnutí i stoletou babičku na elektrickém vozíku . . . střih! Najednou probíhá horečnaté pátrání. Z výletu do džungle se nevrátili, několik dní o nich nikdo neví, v oblasti jsou domorodé kmeny kanibalů. Až konečně! Najde se kamera na selfie tyči, kterou si jeden z nich vždycky všechno natáčel. A ukáže se, že to nebyl výlet, ale opravdový brazilský karneval katastrof. Drzou starou babičku by ještě přežili. Dvě sexy dívky, které se k nim přidají, taky nejsou to nejhorší. Lenochod je dokonce roztomilý. Ovšem jejich vlastní talent na vytváření šílených situací a průšvihů? Ten promění exotický ráj v kůlničku na dříví dřív, než bys řekl Pelé. Tukan by mohl vyprávět! V roli otce snoubenky hlavního hrdiny se představí slavný komik Christian Clavier (Návštěvníci, Co jsme komu udělali, Astérix ). Svět se aktuálně chystá na letní Olympijské hry v Brazílii. Olympiádu smolařů, potrhlých fórů a divokých situací nabízí komedie Léto All Exclusive.

Sex v době kamenné - Dokument cz

Sex v době kamenné - Dokument cz

Historie, Dokumenty, filmy, seriály, ufo, záhady, spiknutí a podobná videa !

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE