DOKUMENT CZ SK Planeta Země v roce 2100 dokumenty CZ dabing 2017 Budoucnost

DOKUMENT CZ SK Planeta Země v roce 2100 dokumenty CZ dabing 2017 Budoucnost

DOKUMENT CZ SK Planeta Země v roce 2100 dokumenty CZ dabing 2017 Budoucnost Děkuji.Odebirat! Dej prosím komentář, like nebo sdílej. Země je třetí planeta sluneční soustavy, zároveň největší terestrická planeta v soustavě a jediné planetární těleso, na němž je dle současných vědeckých poznatků potvrzen život. Země nejspíše vznikla před 4,6 miliardami let a krátce po svém vzniku získala svůj jediný přirozený satelit – Měsíc. Země obíhá kolem Slunce po elipse s velmi malou excentricitou. Země jako domovský svět lidstva má mnoho názvů v závislosti na národu, mezi nejznámější patří název latinského původu Terra, či řecký název Gaia. Dokument budoucnost Dokumenty dokumenty cz dokumenty cz dabing 2016 dokumenty national geographic cz dokumenty 2016 dokumenty 2016 cz dokument cz dokument cz dabing nejlepsi dokumenty dokumentarne filmy dokumenty sk dokumenty sk dabing dokument slovensko dokument cesky

VIDET ZNAMENA UVERIT MIMOZEMSTANE 2017 - DOKUMENT CZ

VIDET ZNAMENA UVERIT MIMOZEMSTANE 2017 - DOKUMENT CZ

CHCETE VEDET VICE O MIMOZEMSKOM ZIVOTE? ≫ https://cs.wikipedia.org/wiki/UFO ≪ Česky ≫ https://sk.wikipedia.org/wiki/UFO ≪ Slovensky ≫ https://en.wikipedia.org/wiki/Unidentified_flying_object ≪ Anglicky ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔ Publikoval : DOKUMENTY Email : DokumentyCzech@centrum.sk CHCETE VÍC TAKOVÝCH VIDEÍ ? AK ANO ZANECHAJ LIKE A KOMENT.

Svět Budoucnosti -CZ Dokument

Svět Budoucnosti -CZ Dokument

NASLEDKY PRELIDNENI KONEC 2050 DOKUMENT CZ

NASLEDKY PRELIDNENI  KONEC  2050  DOKUMENT CZ

všetko o II svetovej vojne , najlepšie dokumenty

DOKUMENT-HITLERŮV SUPERVLAK (2017) CZ

DOKUMENT-HITLERŮV SUPERVLAK (2017) CZ

Od svého zrodu byl vlak ideálním nástrojem propagandy. I Adolf Hitler se rozhodl, že potřebuje zcela speciální vlak, výjimečný a hodný jeho moci. Kolos tažený dvěma lokomotivami a chráněný protiletadlovými plošinami... Ke konci 30. let nařídil vůdce nacistického Německa Adolf Hitler postavit zvláštní supervlak, který by ho kamkoliv bezpečně přepravil a aspoň trochu uklidnil jeho narůstající pocit paranoie. Obrněný konvoj se skládal z patnácti vozů. Byla to pevnost na kolejích, která Hitlerovi sloužila jako jeho mobilní velitelství. Dobře mu posloužila během důvěrných schůzek s Pétainem, Mussolinim i Francem. Ale zároveň se stala terčem britské tajné služby a několika pokusů o atentát. Na supervlaku vybaveném nejmodernějšími telekomunikačními technologiemi a vyzbrojenému baterií protileteckých kanónů pracovali největší nacističtí inženýři. Luxusní interiér si Hitler navrhnul úplně sám. Tvůrci filmu Hitlerův supervlak vyrazili do dnešního Německa, aby zjistili, co z této jedinečné soupravy ještě zbylo a odhalili její poslední neprobádaná tajemství.

Za Mřížemi Nejkrutější Věznice Světa 1 Dokument Spektrum 2017

Za Mřížemi Nejkrutější Věznice Světa 1  Dokument Spektrum 2017

Prima ZOOM Zvířecí zbraně . Dokument /cz dabing/

Prima ZOOM Zvířecí zbraně . Dokument /cz dabing/

Drogy a s - Nejlepší v Oboru - Dokument CZ

Drogy a s - Nejlepší v Oboru - Dokument CZ

Tajná společenství - Illumináti - Dokument CZ

Tajná společenství - Illumináti - Dokument CZ

VALKY VE VESMIRU ! DOKUMENT CZ

VALKY VE VESMIRU ! DOKUMENT CZ

CHCETE VEDET O VALEK VE VESMIRU? ≫ https://cs.wikipedia.org/wiki/Vesm%C3%ADrn%C3%BD_z%C3%A1vod ≪ Česky ≫ https://sk.wikipedia.org/wiki/Vesm%C3%ADrne_preteky ≪ Slovensky ≫ https://en.wikipedia.org/wiki/Space_Race ≪ Anglicky ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔ Publikoval : DOKUMENTY Email : DokumentyCzech@centrum.sk CHCETE VÍC TAKOVÝCH VIDEÍ ? AK ANO ZANECHAJ LIKE A KOMENT.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE