DOKUMENT CZ SK Planeta Země v roce 2100 dokumenty CZ dabing 2017 Budoucnost

DOKUMENT CZ SK Planeta Země v roce 2100 dokumenty CZ dabing 2017 Budoucnost

DOKUMENT CZ SK Planeta Země v roce 2100 dokumenty CZ dabing 2017 Budoucnost Děkuji.Odebirat! Dej prosím komentář, like nebo sdílej. Země je třetí planeta sluneční soustavy, zároveň největší terestrická planeta v soustavě a jediné planetární těleso, na němž je dle současných vědeckých poznatků potvrzen život. Země nejspíše vznikla před 4,6 miliardami let a krátce po svém vzniku získala svůj jediný přirozený satelit – Měsíc. Země obíhá kolem Slunce po elipse s velmi malou excentricitou. Země jako domovský svět lidstva má mnoho názvů v závislosti na národu, mezi nejznámější patří název latinského původu Terra, či řecký název Gaia. Dokument budoucnost Dokumenty dokumenty cz dokumenty cz dabing 2016 dokumenty national geographic cz dokumenty 2016 dokumenty 2016 cz dokument cz dokument cz dabing nejlepsi dokumenty dokumentarne filmy dokumenty sk dokumenty sk dabing dokument slovensko dokument cesky

NASLEDKY PRELIDNENI KONEC 2050 DOKUMENT CZ

NASLEDKY PRELIDNENI  KONEC  2050  DOKUMENT CZ

všetko o II svetovej vojne , najlepšie dokumenty

Apollo - Sojuz - Setkání ve vesmíru - DOKUMENTY CZ SK

Apollo - Sojuz - Setkání ve vesmíru - DOKUMENTY CZ SK

DOKUMENT-HITLERŮV SUPERVLAK (2017) CZ

DOKUMENT-HITLERŮV SUPERVLAK (2017) CZ

Od svého zrodu byl vlak ideálním nástrojem propagandy. I Adolf Hitler se rozhodl, že potřebuje zcela speciální vlak, výjimečný a hodný jeho moci. Kolos tažený dvěma lokomotivami a chráněný protiletadlovými plošinami... Ke konci 30. let nařídil vůdce nacistického Německa Adolf Hitler postavit zvláštní supervlak, který by ho kamkoliv bezpečně přepravil a aspoň trochu uklidnil jeho narůstající pocit paranoie. Obrněný konvoj se skládal z patnácti vozů. Byla to pevnost na kolejích, která Hitlerovi sloužila jako jeho mobilní velitelství. Dobře mu posloužila během důvěrných schůzek s Pétainem, Mussolinim i Francem. Ale zároveň se stala terčem britské tajné služby a několika pokusů o atentát. Na supervlaku vybaveném nejmodernějšími telekomunikačními technologiemi a vyzbrojenému baterií protileteckých kanónů pracovali největší nacističtí inženýři. Luxusní interiér si Hitler navrhnul úplně sám. Tvůrci filmu Hitlerův supervlak vyrazili do dnešního Německa, aby zjistili, co z této jedinečné soupravy ještě zbylo a odhalili její poslední neprobádaná tajemství.

Drogy a.s. - Feťáci za mřížemi

Drogy a.s. - Feťáci za mřížemi

...Hory východu a západu.. - Dokument CZ HD (2017)

...Hory východu a západu.. - Dokument CZ HD (2017)

Krušné hory a Beskydy se od sebe liší snad úplně vším, v obou ale přežívá kousek divočiny. Západní hranici státu představuje mohutný horský val Krušných hor. Jejich hřeben je z velké části plochý, a tak se na něm vyvinula typická rašeliniště. Krušné hory byly ještě před dvaceti, třiceti lety synonymem zdevastované horské krajiny. Lesy podlehly kyselým dešťům. Od té doby se toho v těchto horách mnohé změnilo a nedávnou zkázu už bychom v nich sotva postřehli. Naopak jde o velice cenné území, kde ještě žije poměrně početná populace tetřívků obecných, a louky jsou plné kvítí. Beskydy na východě republiky dlouhá léta platily za přírodně nejzachovalejší hory ČR. Pořád zde rostou původní horské pralesy se spoustou druhů rostlin a zvířat. K nejvzácnějším patří nádherná bílá sova, známá jako doručovatelka korespondence v kouzelných Bradavicích – puštík bělavý. V dutinách starých stromů žije celá řada dalších doupných ptáků. Beskydy jsou nejvyšším pohořím moravské části Karpat.

..Živočichové varují včas.. - Dokument CZ HD (2017)

..Živočichové varují včas.. - Dokument CZ HD (2017)

Dokážou zvířata předpovídat přírodní katastrofy? Začalo to kozami na úpatí Etny. Zjistilo se, že jejich chování se mění vždy šest hodin před erupcí, varování tedy přichází s dostatečným předstihem. Zdá se, že zvířata již brzy budou využívána při předpovědích přírodních katastrof. Nejde samozřejmě jen o kozy a erupce sopek. Vědci zkoumají možnosti využití i dalších živočichů a třeba i předvídání epidemií a jejich šíření. S tím vším souvisí také projekt mezinárodní výzkumné vesmírné stanice Ikarus s vysoce citlivou anténou schopnou přijímat signály mikrovysílaček umístěných na tělech zvířat.

SAMURAJSKY MEC DOKUMENT CZ

SAMURAJSKY MEC DOKUMENT CZ

CHCETE VEDET O SAMURAJSEKM MECI? ≫ https://cs.wikipedia.org/wiki/Katana ≪ Česky ≫ NEDOSTUPNE ≪ Slovensky ≫ https://en.wikipedia.org/wiki/Katana ≪ Anglicky ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔ Publikoval : DOKUMENTY Email : DokumentyCzech@centrum.sk CHCETE VÍC TAKOVÝCH VIDEÍ ? AK ANO ZANECHAJ LIKE A KOMENT.

Svět Budoucnosti -CZ Dokument

Svět Budoucnosti -CZ Dokument

Duchové - skutečný případ DOKUMENT (duše ďábla)

Duchové - skutečný případ DOKUMENT (duše ďábla)

dokument cz dabing

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE