Divokej Bill - 15 - celé album

Divokej Bill - 15 - celé album

Divokej Bill - Unisono (Official Video)

Divokej Bill - Unisono (Official Video)

Web a E-shop: www.divokejbill.cz FB: www.facebook.com/divokejbill G+: http://plus.google.com/+divokejbillcz Twitter: www.twitter.com/divokejbill Instagram: www.instagram.com/divokejbillofficial Hudba: Vašek Bláha Text: Vašek Bláha Cizák sám mezi svými, docházej ti rýmy chceš udělat ránu, ale nemáš ánung až přelezeme ploty, co se za nima skrývá já jdu do toho, co ty, co jinýho nám zbývá to dokážeš taky, to dokážeš taky Jsi sám mezi svými, docházej ti rýmy chceš udělat ránu, ale nemáš ánung až přelezeme ploty, co se za nima skrývá já jdu do toho, co ty, co jinýho nám zbývá to dokážeš taky,tak se neboj Ty to dokážeš taky Volnej pád do hlubiny protilék rakoviny vodopád je to jako ráno vstát bez kocoviny tajná zbraň dohromady sto hlavá saň je to tady za lepší svět, to je ono budem spolu zpívat unisono. To dokážeš taky, no tak se neboj Ty to dokážeš taky Soumrak žene stíny přicházejí splíny a to vyláká vlky už natahujou krky ! tak sebou v noci házíš pomalu přicházíš na to, že tu něco schází, na to, že ti něco schází! ty to dokážeš taky, tak se neboj, Ty to dokážeš taky Volnej pád do hlubiny protilék rakoviny vodopád je to jako ráno vstát bez kocoviny tajná zbraň dohromady sto hlavá saň je to tady za lepší svět, to je ono budem spolu zpívat unisono. To dokážeš taky!

Divokej Bill - Tsunami - celé album

Divokej Bill - Tsunami - celé album

Divokej Bill 1000. Koncert - Unisono (Úvaly)

Divokej Bill 1000. Koncert - Unisono (Úvaly)

Divoký Bill-Lásko 6.6.2009

Divoký Bill-Lásko 6.6.2009

Divokej Bill - Dolsin (oficiální video)

Divokej Bill - Dolsin (oficiální video)

Album 15 k zakoupení na Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/4497-15 iTunes ► https://itunes.apple.com/cz/album/15/id628226338 Google Play ► https://play.google.com/store/music/album/Divokej_Bill_15?id=Bns3zagxydyvdvlj4vz4nftp3ay&hl=cs Dolsin Proboha, sestři, dejte mi Dolsin, tělo mí za chvíli vyhlásí stávku, je mi fakt šoufl, si nedělám kozy, sestři, proboha, dejte mi dávku. Mojí duši, taky kostem, od mala tíhnul jsem k závislostem, od mala tíhnu k jídlu a pití, od mala doufám, že mě nechytí. To mi neříkej, že jsi si nevšim, jak tady všechno souvisí se vším, že jsi si nevšim, že už nejsme děti a jde to s náma od desíti k pěti... A jde to s náma od desíti k pěti... Taky proto poslední dobou v driftu, mám z toho vrásky po celým ksichtu, mám z toho vrásky, jak z nešťastný lásky a někdo jinej tady tahá za provázky. Ty napojený na mojí míchu, nutí mě jet celej můj život v hříchu, nutí mě jet v roli spolujezdce, křičim a vzpouzím se, že se mi nechce. A jde to se mnou od desíti k pěti. Na na na na na na na na na na Na na na na na na na na na na To mi neříkej, že jsi si nevšim, jak tady všechno souvisí se vším, že jsi si nevšim, že už nejsme děti a jde to s náma od desíti k pěti... A jde to s náma od desíti k pěti. A jde to s náma od desíti k pěti. A jde to s náma od desíti k pěti.(Na na na na na) hudba: Vašek Bláha, Pavel Karlík text: Vašek Bláha Režie: Lukáš Hrdý Kamera: Aleš Lněnička Střih: Lukáš Hrdý Výkonný producent: Janek Cingroš Produkce: www.popojedem.cz (C) 2013 SUPRAPHON a.s.

UNISONO - na 1000. koncertě

UNISONO - na 1000. koncertě

Divoký Bill - Láska, Kofola dobronožky

Divoký Bill - Láska, Kofola dobronožky

Divoký Bill podpořil na Pražském Majálesu charitativní projekt Kofola Dobronožky

Divokej Bill - Vstávej (album 15) AUDIO

Divokej Bill - Vstávej (album 15) AUDIO

Album "15" v prodeji na Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/4497-15 Vstávej Představ si, že je mír a klid, všechno můžeme mít, že nám nic neschází, život píše román, je teplá zem. Je mír a klid, kam chceme, můžeme jít, štěstí nás provází, život píše román, a já tu jsem. Zvu tě na divokej let, do neznáma, vzhůru nohama. Je všechno mezi náma a já jsem ten, kdo tu teď mokne, zpívá pod oknem, až do rána, chce tě na zpátek a není to sen. Vždyť já jsem do tebe blázen! Vstávej, nenech mě čekat, ještě na to sílu mám. Vstávej, nenech mě čekat, vlítnu tam jak uragán. Vstávej, nenech mě čekat, ještě na to sílu mám… Představ si, že všechno ladí, nic nám nevadí daleko od města, my dva a příroda, nechceme přestat. Vůně kopretin, stromy pod nima stín, kolem teče voda, nic nám neuteče, tak přestaň brečet - vždyť já jsem do tebe blázen. Vstávej, nenech mě čekat, ještě na to sílu mám. Vstávej, nenech mě čekat, vlítnu tam jak uragán. Vstávej, nenech mě čekat, ještě na to sílu mám… Vstávej, nenech mě čekat, ještě na to sílu mám. Vstávej, nenech mě čekat, vlítnu tam jak uragán. Vstávej, nenech mě čekat, ještě na to sílu mám… Vstávej, nenech mě čekat, ještě na to sílu mám. Vstávej, nenech mě čekat, vlítnu tam jak uragán. Vstávej, nenech mě čekat, ještě na to sílu mám… Vždyť já jsem do tebe blázen - vstávej!

Divokej Bill - Plakala

Divokej Bill - Plakala

Toužila, kroužila, kryla mi záda. Souložila, kouřila mě, měla mě ráda. Poháněná chtíčem vrněla jak káča. Moje milá plakala-a-a Utíkala pryč něvěděla kam. Pletla na mě bič já byl na to sám. Poháněná chtíčem vrněla jak káča. Moje milá plakala-a-a (hop,hop,hop....) Modlila se, hlásila se vo svý práva, motala se na mí trase byla to tráva. Poháněná chtíčem vrněla jak káča. Moje milá plakala-a-a (5x). Ref:Pozdravuj pocestný svět je malej,dokonalej. Pozdravuj pocestný svět je zlej, co když se nevrátí co když se nevrátí(moje milá plakala-a-a) co když se nevrátí(moje milá plakala-a-a) co když se nevrátí(moje milá plakala-a-a) co když se nevrátí(moje milá plakala-a-a) Ref:Pozdravuj pocestný svět je malej,dokonalej. Pozdravuj pocestný svět je zlej, co když se nevrátí co když se nevrátí(moje milá plakala-a-a) co když se nevrátí(moje milá plakala-a-a) co když se nevrátí(moje milá plakala-a-a) co když se nevrátí, nevrátí, nevrátí, nevrátí!!

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE