Divokej Bill - Tsunami - celé album

Divokej Bill - Tsunami - celé album

Divokej Bill - 15 - celé album

Divokej Bill - 15 - celé album

Divokej Bill - Unisono (Official Video)

Divokej Bill - Unisono (Official Video)

Web a E-shop: www.divokejbill.cz FB: www.facebook.com/divokejbill G+: http://plus.google.com/+divokejbillcz Twitter: www.twitter.com/divokejbill Instagram: www.instagram.com/divokejbillofficial Hudba: Vašek Bláha Text: Vašek Bláha Cizák sám mezi svými, docházej ti rýmy chceš udělat ránu, ale nemáš ánung až přelezeme ploty, co se za nima skrývá já jdu do toho, co ty, co jinýho nám zbývá to dokážeš taky, to dokážeš taky Jsi sám mezi svými, docházej ti rýmy chceš udělat ránu, ale nemáš ánung až přelezeme ploty, co se za nima skrývá já jdu do toho, co ty, co jinýho nám zbývá to dokážeš taky,tak se neboj Ty to dokážeš taky Volnej pád do hlubiny protilék rakoviny vodopád je to jako ráno vstát bez kocoviny tajná zbraň dohromady sto hlavá saň je to tady za lepší svět, to je ono budem spolu zpívat unisono. To dokážeš taky, no tak se neboj Ty to dokážeš taky Soumrak žene stíny přicházejí splíny a to vyláká vlky už natahujou krky ! tak sebou v noci házíš pomalu přicházíš na to, že tu něco schází, na to, že ti něco schází! ty to dokážeš taky, tak se neboj, Ty to dokážeš taky Volnej pád do hlubiny protilék rakoviny vodopád je to jako ráno vstát bez kocoviny tajná zbraň dohromady sto hlavá saň je to tady za lepší svět, to je ono budem spolu zpívat unisono. To dokážeš taky!

Divokej Bill 1000. Koncert - Unisono (Úvaly)

Divokej Bill 1000. Koncert - Unisono (Úvaly)

Divokej Bill - Dolsin (oficiální video)

Divokej Bill - Dolsin (oficiální video)

Album 15 k zakoupení na Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/4497-15 iTunes ► https://itunes.apple.com/cz/album/15/id628226338 Google Play ► https://play.google.com/store/music/album/Divokej_Bill_15?id=Bns3zagxydyvdvlj4vz4nftp3ay&hl=cs Dolsin Proboha, sestři, dejte mi Dolsin, tělo mí za chvíli vyhlásí stávku, je mi fakt šoufl, si nedělám kozy, sestři, proboha, dejte mi dávku. Mojí duši, taky kostem, od mala tíhnul jsem k závislostem, od mala tíhnu k jídlu a pití, od mala doufám, že mě nechytí. To mi neříkej, že jsi si nevšim, jak tady všechno souvisí se vším, že jsi si nevšim, že už nejsme děti a jde to s náma od desíti k pěti... A jde to s náma od desíti k pěti... Taky proto poslední dobou v driftu, mám z toho vrásky po celým ksichtu, mám z toho vrásky, jak z nešťastný lásky a někdo jinej tady tahá za provázky. Ty napojený na mojí míchu, nutí mě jet celej můj život v hříchu, nutí mě jet v roli spolujezdce, křičim a vzpouzím se, že se mi nechce. A jde to se mnou od desíti k pěti. Na na na na na na na na na na Na na na na na na na na na na To mi neříkej, že jsi si nevšim, jak tady všechno souvisí se vším, že jsi si nevšim, že už nejsme děti a jde to s náma od desíti k pěti... A jde to s náma od desíti k pěti. A jde to s náma od desíti k pěti. A jde to s náma od desíti k pěti.(Na na na na na) hudba: Vašek Bláha, Pavel Karlík text: Vašek Bláha Režie: Lukáš Hrdý Kamera: Aleš Lněnička Střih: Lukáš Hrdý Výkonný producent: Janek Cingroš Produkce: www.popojedem.cz (C) 2013 SUPRAPHON a.s.

Divokej Bill - Váha muší (Official Video)

Divokej Bill - Váha muší (Official Video)

Web a E-shop: www.divokejbill.cz FB: www.facebook.com/divokejbill G+: http://plus.google.com/+divokejbillcz Twitter: www.twitter.com/divokejbill Instagram: www.instagram.com/divokejbillofficial Hudba: Vašek Bláha Text: Vašek Bláha Ty jsi váha muší, lehce tě něco vzruší cejtim jak tělo tvý buší, divoký Sny, který dávají křídla, všechno zdá se býti snadný některý kytky zvadly, jiný sou zelený Dokud naše dny nejsou sečtený je nutný nebýt smutný, ale veselý Nacpi se na začátku mise kaše vtipný, aby v pořádku jsme dojeli Váha muší, lehce tě něco vzruší cejtim jak tělo tvý buší, divoký Nechám si projít hlavou, kam kytky hlavou plavou a zejtra zkusim vstát pravou nohou, ou Dokud naše dny nejsou sečtený... Svůj osud ve vlaku do pekla se v přímym přenosu brzda sekla to že do nosu lidem natekla voda z mraků Váha muší, lehce tě něco vzruší cejtim jak tělo tvý buší, divoký Sny, který dávají, křídlama mávají všechno zdá se býti snadný ale přesto některý piloti spadli i s letadly Dokud naše dny nejsou sečtený... Naše dny nejsou sečtený... Svůj osud ve vlaku do pekla... Klepal na dveře pán světa zvědavej-kdopak otevře sám rohatej tam na něj čekal

Divokej Bill Bohuzel

Divokej Bill Bohuzel

píseň Divokej Bill Bohužel z Alba propustka do pekel

Divoký Bill - Láska, Kofola dobronožky

Divoký Bill - Láska, Kofola dobronožky

Divoký Bill podpořil na Pražském Majálesu charitativní projekt Kofola Dobronožky

Divokej Bill - Rozárka

Divokej Bill - Rozárka

Divokej Bill & Fanánek - Bohužel

Divokej Bill & Fanánek - Bohužel

For Fernet: Že to ale Fanánkovi s Billem jde,co? :-D

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE