Divokej Bill - Tsunami (official video)

Divokej Bill - Tsunami (official video)

Album Tsunami v prodeji na Supraphonline: https://www.supraphonline.cz/album/301053-tsunami Nový singl kapely Divokej Bill - Tsunami. Hudba: Roman Procházka Text: Vašek Bláha, Štěpán Karbulka Videoklip: Režie: Markéta Nešlehová Hlavní kameraman: Vít Bělohradský Kamery: Jiří Bašta, Ondřej Bíla, Jan Brichcín, Petr Czurda, Jan Červenka, Jiří Červenka, Libor Hlavatý, Jan Hubač, Jaroslav Kukrál, Aleš Malý, Aleš Matějka, Aleš Průcha, Jana Zvolánková Střih: Miloslav Benka Zvuk: Pavel Karlík Spolupracovali: Roman Nešleha, Jan Řehák, Zdeněk Smrčka, FRMOL, s. r. o., Divokej Bill, Divokej Bill, s. r. o. On-line zde: http://www.supraphonline.cz http://www.spotify.com http://www.deezer.com http://www.itunes.com Kde nás najdete? Web: http://www.divokejbill.cz G+: http://plus.google.com/+DivokejbillCz Facebook: http://www.facebook.com/divokejbill Twitter: http://www.twitter.com/DivokejBill Instagram: http://www.instagram.com/divokejbillofficial Text: Brácho, nic to neznamená, když nemůžeš tak mi vylez na ramena, musíme se zvednout ještě jednou, zkrotíme bestii neposednou. Brácho, co tě trápí? Byli jsme kluci, teď jsme chlapi, tak se rychle zvedej ty líná kůže, brácho, ještě můžem. Brácho, kdo se hlásí? Když za obzorem hoří Váránasí musíme se zvednout, už slyším hlasy, a lidí obličeje který blednou. Brácho, nebuď línej, projdem tou tmou, neusínej, nenechám tě tady, sny se boří bez vody, jídla, nemáme křídla, slunce pálí a někde v dáli Ref: Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami se žene povětřím Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami bez vody, jídla nemáme křídla a přesto musíme jít Rap: Naříkat se moc nevyplácí a zřejmý věci, ty se ztrácí nebudu ti vyprávět jak to chodí je to totiž pořád stejný musíme teď prostě vstát o všechno se postarat všechno kolem nás letí dál už dávno nejseš času král no tak, brácho, jako za mlada naber sílu, jako za mlada víš moc dobře že to ještě může jít no tak doma přestaň hnít (venku je svět) no tak doma přestaň hnít brácho už musíme jít Notak Brácho, co tě trápí? Byli jsme kluci, teď jsme chlapi, tak se rychle zvedej ty líná kůže, brácho, ještě můžem. 3x Brácho (brácho) bez vody, jídla, nemáme křídla, slunce pálí a někde v dáli Ref: Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami se žene povětřím Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami bez vody, jídla nemáme křídla přesto musíme jít (3x) a přes to musíme jít bez vody jídla nemáme křídla slunce pálí a někde v dáli Ref: Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami se žene povětřím Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami bez vody, jídla nemáme křídla a přesto musíme jít

Divokej Bill - Tsunami - celé album

Divokej Bill - Tsunami - celé album

Divokej Bill - Kořala (official audio)

Divokej Bill - Kořala (official audio)

Album Tsunami v prodeji na Supraphonline: https://www.supraphonline.cz/album/301053-tsunami Digitální verze v prodeji on-line na Supraphonline.cz: https://www.supraphonline.cz/album/301034-korala 2. singl z nového alba Tsunami (2017) Hudba: Vašek Bláha Text: Vašek Bláha Kde nás najdete? Web: http://www.divokejbill.cz G+: http://plus.google.com/+DivokejbillCz Facebook: http://www.facebook.com/divokejbill Twitter: http://www.twitter.com/DivokejBill Instagram: http://www.instagram.com/divokejbillofficial Text: Moje žena říkala, život je krásnej, užívej, i když jsi trochu kořala, přesto jsem si tě vzala. Na kytaru do rána hraj a zpívej nánana, hraj a zpívej, to vždycky jsem si přála. Nikdy neubírej plyn na cestě za štěstím, cestě za inspirací, ta šance se nevrací. A taky necouvej, i když to budou chtít a oni budou, až ti bude ouvej, o mě se můžeš opřít. Co chceš si přej a já to udělám, ty jsi můj snílek a život flám velikej, kde všechno můžem mít, nic víc nemusíme, akorát žít!!! Taky jsem ti chtěla říct, že tě budu milovat, takovýho jakej jsi, úplně nejvíc. Jediný, co za to chci, abys mě měl taky rád, takovou jaká jsem, věrně a napořád!

Divokej Bill - 15 - celé album

Divokej Bill - 15 - celé album

Divokej Bill - Jaro (official video)

Divokej Bill - Jaro (official video)

Album Tsunami v prodeji na Supraphonline: https://www.supraphonline.cz/album/301053-tsunami nebo v našem e-shopu! Videoklip: POPOJEDEM! Production (https://www.facebook.com/popojedem) Kde nás najdete? Web: http://www.divokejbill.cz G+: http://plus.google.com/+DivokejbillCz Facebook: http://www.facebook.com/divokejbill Twitter: http://www.twitter.com/DivokejBill Instagram: http://www.instagram.com/divokejbillofficial E-shop: http://www.divokejbill.cz/eshop Hudba/Text: Vašek Bláha Text: Vítr žene listí, ulicí prohání, radost z toho mohl by mít tak leda blázen, koruny stromů čistí a hvízdá po stráních, vítr žene listí a to padá na zem. Holky se oblíkaj, to nás chlapy přejde smích a hodiny tikaj do poslední fáze, vidím kominíka, tak chytám se za knoflík, jak komín čistí a mně chytaj saze. Je konec léta, začátek podzimu a půlka světa se chystá na zimu, konec koupání, tak zase za rok, mám jedno přání, aby bylo jaro. Vítr žene listí, koukej, jak ty stromy svlík, vede moje kroky dál po zlatý dráze, nepřijdu si jako král, ale přesto říkám dík, vítr žene listí, připadám si naze. Je konec léta... Tak jdu tou ulicí a moje nohy se pletou, a zima na mě volá co si dělal v létě, já nebudu se bát, sady zase rozkvetou, a bude krásně na světě. Je konec léta... Vítr žene listí, ulicí prohání, radost z toho mohl by mít tak leda blázen, koruny stromů čistí a hvízdá po stráních, vítr žene listí od Úval k Praze.

Divokej Bill DOMA - Tsunami

Divokej Bill DOMA - Tsunami

Zdroj: ČT Art 22.4.2016 Záznam koncertu Divokej Bill DOMA (15.8.2015, Úvaly u Prahy)

Divokej Bill (DB ) TsUnAmi

Divokej Bill (DB ) TsUnAmi

Koho baví stříhat, reuploadovat, a chránit se před copyright strikem, může mi pomoct s tímto kanálem do emailu uvedeném dole mi napište proč by vás to bavilo, a odkaz na váš facebook lomix4fun@gmail.com

Divokej Bill - Dolsin (oficiální video)

Divokej Bill - Dolsin (oficiální video)

Album 15 k zakoupení na Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/4497-15 iTunes ► https://itunes.apple.com/cz/album/15/id628226338 Google Play ► https://play.google.com/store/music/album/Divokej_Bill_15?id=Bns3zagxydyvdvlj4vz4nftp3ay&hl=cs Dolsin Proboha, sestři, dejte mi Dolsin, tělo mí za chvíli vyhlásí stávku, je mi fakt šoufl, si nedělám kozy, sestři, proboha, dejte mi dávku. Mojí duši, taky kostem, od mala tíhnul jsem k závislostem, od mala tíhnu k jídlu a pití, od mala doufám, že mě nechytí. To mi neříkej, že jsi si nevšim, jak tady všechno souvisí se vším, že jsi si nevšim, že už nejsme děti a jde to s náma od desíti k pěti... A jde to s náma od desíti k pěti... Taky proto poslední dobou v driftu, mám z toho vrásky po celým ksichtu, mám z toho vrásky, jak z nešťastný lásky a někdo jinej tady tahá za provázky. Ty napojený na mojí míchu, nutí mě jet celej můj život v hříchu, nutí mě jet v roli spolujezdce, křičim a vzpouzím se, že se mi nechce. A jde to se mnou od desíti k pěti. Na na na na na na na na na na Na na na na na na na na na na To mi neříkej, že jsi si nevšim, jak tady všechno souvisí se vším, že jsi si nevšim, že už nejsme děti a jde to s náma od desíti k pěti... A jde to s náma od desíti k pěti. A jde to s náma od desíti k pěti. A jde to s náma od desíti k pěti.(Na na na na na) hudba: Vašek Bláha, Pavel Karlík text: Vašek Bláha Režie: Lukáš Hrdý Kamera: Aleš Lněnička Střih: Lukáš Hrdý Výkonný producent: Janek Cingroš Produkce: www.popojedem.cz (C) 2013 SUPRAPHON a.s.

Divokej Bill - Batalion (Official Video)

Divokej Bill - Batalion (Official Video)

Web a E-shop: www.divokejbill.cz FB: www.facebook.com/divokejbill G+: http://plus.google.com/+divokejbillcz Twitter: www.twitter.com/divokejbill Instagram: www.instagram.com/divokejbillofficial Hudba: Vašek Bláha Text: Vašek Bláha A tak nás unáší bárka na řece Styx v tahu je morálka už nevěříme v nic poslední zlaťáky schovaný na ráno to protože Cháron chce pořád víc A tak nás unáší bárka na řece Styx už zmizela i polárka a není vidět nic zástupy vojáků v hrobě se obrací to poslední batalion domů se vrací! A pak Tě vidím ve větru sukněma točící jak vybíháš na balkón vítáš mně plačící vítaš mě v rozpacích tak jako zombieho nemůžeš uvěřit že mě vidíš živýho tak tancujem ve větru sukněma točící vybíháš na balkón vítáš mě plačící vítaš mě v rozpacích tak jako zombieho že jsem ještě na živu a domů se vracím! A tak nás unáší bárka na řece Styx v tahu je morálka už nevěříme v nic zastupy vojáků v hrobě se obrací to poslední batalion domů se vrací! Ná na ná ná ná ná na ná ná ná domů se vrací !

Divokej Bill - BATALION (Vašek Bláha) - 16:9 Oficiální verze HD

Divokej Bill - BATALION (Vašek Bláha) - 16:9 Oficiální verze HD

Oficiální verze klipu BATALION od skupiny Divokej Bill. Písnička z alba Mlsná. Autor hudby a textu Vašek Bláha.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE