Divokej Bill - Tsunami (official video)

Divokej Bill - Tsunami (official video)

Album Tsunami v prodeji na Supraphonline: https://www.supraphonline.cz/album/301053-tsunami Nový singl kapely Divokej Bill - Tsunami. Hudba: Roman Procházka Text: Vašek Bláha, Štěpán Karbulka Videoklip: Režie: Markéta Nešlehová Hlavní kameraman: Vít Bělohradský Kamery: Jiří Bašta, Ondřej Bíla, Jan Brichcín, Petr Czurda, Jan Červenka, Jiří Červenka, Libor Hlavatý, Jan Hubač, Jaroslav Kukrál, Aleš Malý, Aleš Matějka, Aleš Průcha, Jana Zvolánková Střih: Miloslav Benka Zvuk: Pavel Karlík Spolupracovali: Roman Nešleha, Jan Řehák, Zdeněk Smrčka, FRMOL, s. r. o., Divokej Bill, Divokej Bill, s. r. o. On-line zde: http://www.supraphonline.cz http://www.spotify.com http://www.deezer.com http://www.itunes.com Kde nás najdete? Web: http://www.divokejbill.cz G+: http://plus.google.com/+DivokejbillCz Facebook: http://www.facebook.com/divokejbill Twitter: http://www.twitter.com/DivokejBill Instagram: http://www.instagram.com/divokejbillofficial Text: Brácho, nic to neznamená, když nemůžeš tak mi vylez na ramena, musíme se zvednout ještě jednou, zkrotíme bestii neposednou. Brácho, co tě trápí? Byli jsme kluci, teď jsme chlapi, tak se rychle zvedej ty líná kůže, brácho, ještě můžem. Brácho, kdo se hlásí? Když za obzorem hoří Váránasí musíme se zvednout, už slyším hlasy, a lidí obličeje který blednou. Brácho, nebuď línej, projdem tou tmou, neusínej, nenechám tě tady, sny se boří bez vody, jídla, nemáme křídla, slunce pálí a někde v dáli Ref: Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami se žene povětřím Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami bez vody, jídla nemáme křídla a přesto musíme jít Rap: Naříkat se moc nevyplácí a zřejmý věci, ty se ztrácí nebudu ti vyprávět jak to chodí je to totiž pořád stejný musíme teď prostě vstát o všechno se postarat všechno kolem nás letí dál už dávno nejseš času král no tak, brácho, jako za mlada naber sílu, jako za mlada víš moc dobře že to ještě může jít no tak doma přestaň hnít (venku je svět) no tak doma přestaň hnít brácho už musíme jít Notak Brácho, co tě trápí? Byli jsme kluci, teď jsme chlapi, tak se rychle zvedej ty líná kůže, brácho, ještě můžem. 3x Brácho (brácho) bez vody, jídla, nemáme křídla, slunce pálí a někde v dáli Ref: Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami se žene povětřím Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami bez vody, jídla nemáme křídla přesto musíme jít (3x) a přes to musíme jít bez vody jídla nemáme křídla slunce pálí a někde v dáli Ref: Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami se žene povětřím Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami bez vody, jídla nemáme křídla a přesto musíme jít

Divokej Bill - Tsunami - celé album

Divokej Bill - Tsunami - celé album

Divokej Bill - Kořala (official audio)

Divokej Bill - Kořala (official audio)

Album Tsunami v prodeji na Supraphonline: https://www.supraphonline.cz/album/301053-tsunami Digitální verze v prodeji on-line na Supraphonline.cz: https://www.supraphonline.cz/album/301034-korala 2. singl z nového alba Tsunami (2017) Hudba: Vašek Bláha Text: Vašek Bláha Kde nás najdete? Web: http://www.divokejbill.cz G+: http://plus.google.com/+DivokejbillCz Facebook: http://www.facebook.com/divokejbill Twitter: http://www.twitter.com/DivokejBill Instagram: http://www.instagram.com/divokejbillofficial Text: Moje žena říkala, život je krásnej, užívej, i když jsi trochu kořala, přesto jsem si tě vzala. Na kytaru do rána hraj a zpívej nánana, hraj a zpívej, to vždycky jsem si přála. Nikdy neubírej plyn na cestě za štěstím, cestě za inspirací, ta šance se nevrací. A taky necouvej, i když to budou chtít a oni budou, až ti bude ouvej, o mě se můžeš opřít. Co chceš si přej a já to udělám, ty jsi můj snílek a život flám velikej, kde všechno můžem mít, nic víc nemusíme, akorát žít!!! Taky jsem ti chtěla říct, že tě budu milovat, takovýho jakej jsi, úplně nejvíc. Jediný, co za to chci, abys mě měl taky rád, takovou jaká jsem, věrně a napořád!

DIVOKEJ BILL - Juarez (Tsunami 2017)

DIVOKEJ BILL - Juarez (Tsunami 2017)

Všechna práva vyhrazena skupinou DIVOKEJ BILL! https://www.divokejbill.cz/

Divokej Bill - Karavana mraků (Kryl 70)

Divokej Bill - Karavana mraků (Kryl 70)

Supraphonline ► https://www.supraphonline.cz/album/87781-karel-kryl-70 Karel Kryl (hudba + text) Text písně "Karavana mraků": Slunce je zlatou skobou na vobloze přibitý, pod sluncem sedlo kožený, pod sedlem kůň, pod koněm moje boty rozbitý a starý ruce sedřený. Dopředu jít s tou karavanou mraků, schovat svou pleš pod stetson děravý, jen kousek jít, jen chvíli, do soumraku, až tam, kde svítí město, město bělavý. Vítr si tiše hvízdá po silnici spálený, v tom městě nikdo nezdraví, šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený, a lidi strachem nezdravý. Sto cizejch zabíječů s pistolema skotačí a zákon džungle panuje, provazník plete smyčky, hrobař kopat nestačí a truhlář rakve hobluje. V městě je řád a pro každého práce, buď ještě rád, když huba voněmí, může tě hřát, že nejsi na voprátce nebo že neležíš pár inchů pod zemí. Slunce je zlatou skobou na vobloze přibitý, pod sluncem sedlo kožený, pod sedlem kůň, pod koněm moje nohy rozbitý a starý ruce sedřený. Pryč odtud jít s tou karavanou mraků, kde tichej dům a pušky rezaví, orat a sít od rána do soumraku a nechat zapomenout srdce bolavý.

Divokej Bill - 15 - celé album

Divokej Bill - 15 - celé album

Divokej Bill - Juarez (official audio)

Divokej Bill - Juarez (official audio)

Album Tsunami v prodeji na Supraphonline: https://www.supraphonline.cz/album/301053-tsunami nebo v našem e-shopu! Kde nás najdete? Web: http://www.divokejbill.cz G+: http://plus.google.com/+DivokejbillCz Facebook: http://www.facebook.com/divokejbill Twitter: http://www.twitter.com/DivokejBill Instagram: http://www.instagram.com/divokejbillofficial E-shop: http://www.divokejbill.cz/eshop Hudba/Text: Vašek Bláha Text: Myslel jsem, že budu pást jen krávy, obdělávat půdu, doma trávit čas se svojí ženou a kupou dětí, budoucnost jsme měli spolu pěkně vymyšlenou, ale roky letí a radost střídá první neúroda, druhá, třetí bída, zmizely mý prachy a pryč je tvoje věno, umíráme strachy, máme jenom seno. Tak sedíme doma s hlavama dolů, já a moje žena v kuchyni u stolu, co budeme dělat, co se týče peněz, jsme úplně v řiti, zatraceně, přeci nebudeme čekat, až nás chytí, ani jsem se nedivil, že ses bála, když nám nad hlavama kroužili supi, noci proplakala, no a já se málem upil. Ale volal Juarez, že máme kulomet nabít, ten ať štěká jako vzteklej pes a nenechte se zabít. Tak jsme na to vlítli se starou partou, ale asi nezačali jsme nejlepší kartou, čekali jsme eso a lízli sedmu, teď máme v patách fízly, no a jde to s náma ke dnu. Úplně nejhůř dopad topič s mašinfírou, ty skončili oba dva v krku s dírou, asi už nám nedovolej se prostřílet k našim, tady jde o život holej, chtěj nás zašít. Ale volal Juarez... Ruce vzhůru, to je přepadení vlaku, ale banda fízlů maskovaná na uhláku, je zle, překvapení, situace se mění. Je to tady, pochytali bratry v triku, sbalili nás jako bandu uličníků, že jsi sem lez, že jsem sem lez. Ale volal Juarez...

Divokej Bil + Cechomor BOHUZEL, GORALE

Divokej Bil + Cechomor BOHUZEL, GORALE

10, 20 Connection tour

Divokej Bill - Úvahy z města Úvaly

Divokej Bill - Úvahy z města Úvaly

00:00 Středověk 03:22 Pecka 06:37 Král 10:28 Cajdák 14:23 Armáda 19:03 Batalion 22:56 Mrtvej 24:55 Brouk 28:26 Malování 31:45 Prase 35:18 V půl pátý ráno 38:33 Vokna 41:30 Půjdem dál 45:40 Rozárka 48:38 O Ferdovi a Maravenci 50:30 Unisono 54:40 Dávno 59:09 Bohužel (DB+L.F.Hagen) 01:02:54 Vstávej 01:06:29 Cesta 01:11:24 Dolsin 01:14:52 Cizák 01:18:18 Na tvý louce zelený 01:22:04 Mašina 01:25:55 Šibenice 01:30:10 Divokej Bill 01:33:26 Zamilovaná 01:36:40 Lásko (DB+Wohnout+Lety mimo)

Divokej Bill - Rozárka

Divokej Bill - Rozárka

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE