Divokej Bill - Koně (official underground video)

Divokej Bill - Koně (official underground video)

Divokej Bill - Koně - CD 15 :-) muzika, text, kamera, střih, produkce, jezdec, Vašek Bláha - kamarádi, zvuk Sono Pavel Karlík - New CD Platinum Collection.

Divokej Bill - Koně

Divokej Bill  -  Koně

Koně jsou splašený, jedou jako šílený.........................Já jsem Ti to řikal.......:-)

Divokej Bill - Koně

Divokej Bill - Koně

Datum nahrání: 8. 3. 2013 Místo nahrání: SONO Records studios (p) 2013 SUPRAPHON a.s., Divokej Bill s.r.o. Žánr: Rock¨ Participující umělci hudba: Vašek Bláha původní text: Vašek Bláha elektrická kytara: Pavel Karlík hudební těleso: Divokej Bill

Divokej Bill - Koně / CITY LIVE - 18. dubna 2013

Divokej Bill - Koně / CITY LIVE - 18. dubna 2013

Dubnové CITY LIVE bylo ve znamení kapely DIVOKEJ BILL, která se vrací na česká pódia s novým albem "15". Kluci si zahráli akusticky ve studiu radia City u Petra Slívy - například novinku z posledního alba - prý motorkářský song Koně.

Divokej Bill - Dolsin (oficiální video)

Divokej Bill - Dolsin (oficiální video)

Album 15 k zakoupení na Supraphonline ► http://www.supraphonline.cz/album/4497-15 iTunes ► https://itunes.apple.com/cz/album/15/id628226338 Google Play ► https://play.google.com/store/music/album/Divokej_Bill_15?id=Bns3zagxydyvdvlj4vz4nftp3ay&hl=cs Dolsin Proboha, sestři, dejte mi Dolsin, tělo mí za chvíli vyhlásí stávku, je mi fakt šoufl, si nedělám kozy, sestři, proboha, dejte mi dávku. Mojí duši, taky kostem, od mala tíhnul jsem k závislostem, od mala tíhnu k jídlu a pití, od mala doufám, že mě nechytí. To mi neříkej, že jsi si nevšim, jak tady všechno souvisí se vším, že jsi si nevšim, že už nejsme děti a jde to s náma od desíti k pěti... A jde to s náma od desíti k pěti... Taky proto poslední dobou v driftu, mám z toho vrásky po celým ksichtu, mám z toho vrásky, jak z nešťastný lásky a někdo jinej tady tahá za provázky. Ty napojený na mojí míchu, nutí mě jet celej můj život v hříchu, nutí mě jet v roli spolujezdce, křičim a vzpouzím se, že se mi nechce. A jde to se mnou od desíti k pěti. Na na na na na na na na na na Na na na na na na na na na na To mi neříkej, že jsi si nevšim, jak tady všechno souvisí se vším, že jsi si nevšim, že už nejsme děti a jde to s náma od desíti k pěti... A jde to s náma od desíti k pěti. A jde to s náma od desíti k pěti. A jde to s náma od desíti k pěti.(Na na na na na) hudba: Vašek Bláha, Pavel Karlík text: Vašek Bláha Režie: Lukáš Hrdý Kamera: Aleš Lněnička Střih: Lukáš Hrdý Výkonný producent: Janek Cingroš Produkce: www.popojedem.cz (C) 2013 SUPRAPHON a.s.

Divokej Bill Mašina

Divokej Bill Mašina

Divokej Bill Mašina

G2 ACOUSTIC STAGE: Divokej Bill - Koně

G2 ACOUSTIC STAGE: Divokej Bill - Koně

Koně

Koně

Provided to YouTube by Supraphon Koně · Divokej Bill 15 ℗ 2013 SUPRAPHON a.s. Released on: 2013-04-12 Auto-generated by YouTube.

Divokej Bill - Vstávej (official underground video)

Divokej Bill - Vstávej (official underground video)

Divokej Bill - Karavana mraků (Kryl 70)

Divokej Bill - Karavana mraků (Kryl 70)

Supraphonline ► https://www.supraphonline.cz/album/87781-karel-kryl-70 Karel Kryl (hudba + text) Text písně "Karavana mraků": Slunce je zlatou skobou na vobloze přibitý, pod sluncem sedlo kožený, pod sedlem kůň, pod koněm moje boty rozbitý a starý ruce sedřený. Dopředu jít s tou karavanou mraků, schovat svou pleš pod stetson děravý, jen kousek jít, jen chvíli, do soumraku, až tam, kde svítí město, město bělavý. Vítr si tiše hvízdá po silnici spálený, v tom městě nikdo nezdraví, šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený, a lidi strachem nezdravý. Sto cizejch zabíječů s pistolema skotačí a zákon džungle panuje, provazník plete smyčky, hrobař kopat nestačí a truhlář rakve hobluje. V městě je řád a pro každého práce, buď ještě rád, když huba voněmí, může tě hřát, že nejsi na voprátce nebo že neležíš pár inchů pod zemí. Slunce je zlatou skobou na vobloze přibitý, pod sluncem sedlo kožený, pod sedlem kůň, pod koněm moje nohy rozbitý a starý ruce sedřený. Pryč odtud jít s tou karavanou mraků, kde tichej dům a pušky rezaví, orat a sít od rána do soumraku a nechat zapomenout srdce bolavý.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE