Ortel- Mešita rodinná jízda z Kralup 2016

Ortel- Mešita rodinná jízda z Kralup 2016

Ortel,Mešita a cesta z Kralup

ortel -mešita

ortel -mešita

ortel-kluci

Princezna ze mlejna 1994 Česko Komedie, Pohádka

Princezna ze mlejna 1994 Česko Komedie, Pohádka

Česká pohádka

Osudová Bezďák

Osudová   Bezďák

Popis

Pozvánka na akci 1620-BÍLÁ HORA-2016 Praze 28.9.2016

Pozvánka na akci 1620-BÍLÁ HORA-2016 Praze 28.9.2016

Pozvánka na meditativní setkání inicitativy OBRODA NÁRODA http://www.obrodanaroda.cz pod vedením Ernestíny Velechovské, která se koná na Sv. Václava 28.9.2016 10:00-18:00 hodin v oboře Hvězda na Bílé Hoře. Setkání má za cíl pozdvihnout ducha českého národa. PROGRAM Meditační naladění: Ernestína Velechovská Hudební doprovod: Patrik Kee Celým dnem nás provede: Gabriela Filippi Součástí programu budou živé vstupy, např.: Jan Michael Kubín: Význam našich dějin Petra Nel Smolová: Astrologický pohled na současnost i budoucnost Karel Kříž: Svobodný vysílač Zdeněk Ordelt: Slovanství - obnova a tradice našich spirituálních kořenů Ava Chrtková: zpěv písní národní hrdosti. Dana Jirkalová: Univerzální tance míru - tance dávných tradic Dana Šitnerová: gong Roman Novotný: dijeridoo Mediální partneři akce: http://www.priznakytransformace.cz http://www.svobodny-vysilac.cz Vyrobila: internetová televize Příznaky transformace TV Hymnu zpívá: Ava Chrtková

Pun-K47 - Xenofobie 2015

Pun-K47 - Xenofobie 2015

One man song from Czech republic against stupid xenophobia. Text: Jsem malý chlapec narozen tři tisíce kilometrů od vás, nešťastně v zemi kde vypukla válka, bída, chudoba, pár mých malých kamarádů už zemřelo pod tíhou bomby či hladu, moji rodiče snaží se zachránit můj zbytek života. Mají se snad holýma rukama postavit vyzbrojené armádě a mě nechat zemřít na ulici, či mě vzít do války s sebou, když teprve sotva pár kroků bez pomoci umím? S jednou taškou opouštíme domov, v kterém naše rodina bydlela již po generace a jdeme zkusit štěstí jinam. Naše cesta je dlouhá, plujeme po moři, jdeme nespočet kilometrů ve tmě a v dešti, spíme v zimě ale stále věříme, že jdeme za lepším. Někam kde se budeme moci usadit a lidé náš útěk pochopí. Poté jsem poznal, že pravda je jinde....... PROTOŽE!!! Slepě věříme neobjektivním médiím, dále rozšiřujeme naši vlastní xenofobii, žádného uprchlíka jsme na vlastní oči stále neviděli, odborníky na historii jsme se ale prý náhle „ staly „ ! Na minulost už jsme zapomněli, v hospodě u piva jsme hrdiny, v teple u monitoru ještě většími, být v jejich situaci, utečeš taky!! Nebo mi snad chceš říct, že by si hrdě bojoval za svoji zem? Že by si riskoval svůj život a své dítě nechal samotné napospas osudu? Sám si přiznej, že by si se zachoval stejně jako oni. Jak by si poté chtěl aby se chovali ostatní k tobě? Netolerantně? Věř, mi že ne! .... ALE MY TOTIŽ! Slepě věříme neobjektivním médiím, dále rozšiřujeme naši vlastní xenofobii, žádného uprchlíka jsme na vlastní oči stále neviděli, odborníky na historii jsme se ale prý náhle „ staly „ ! Na minulost už jsme zapomněli, v hospodě u piva jsme hrdiny, v teple u monitoru ještě většími, být v jejich situaci, utečeš taky!!

17 Co se stalo nenadále

17  Co se stalo nenadále

Já se vzdávám

Já se vzdávám

Vstáváš tak schoulená, jenom snu souzená, bezbranná,něžná,lákavá, samotou posedlá, jak růže uvadlá, steskem a láskou znavená. Já se tě nahledal, snad tě i potkával a věděl,že čekáš na pohled můj, zdáš se mi ztracená čekáním zklamaná, zdáš se mým snům,že tě mám. Já se vzdávám, stále podléhám horkým dlaním, tvým žhavým dotekům, já se vzdávám, znova podléhám dlouhým vlasům, tvým pohledům. Vstáváš tak schoulená, vzpomínkám souzená, bezbranná,dávná a ztracená, cestu tvou ztrápí hřích, slzy a zklamání, krása i stesk setkání. Já se vzdávám, stále podléhám horkým dlaním, žhavým tvým dotekům, já se vzdávám, znova podléhám dlouhým vlasům, něžným tvým pohledům. Já se vzdávám, stále jen podléhám horkým dlaním, žhavým tvým dotekům, já se vzdávám, znova podléhám dlouhým vlasům, něžným tvým dotekům. Já se vzdávám, stále jen podléhám horkým dlaním, žhavým tvým pohledům, já se vzdávám, stále podléhám,tak pojď, buď skutečná.

Michal Prokop: Bitva o Karlův most (1985)

Michal Prokop: Bitva o Karlův most (1985)

Michal Prokop: Bitva o Karlův most (1985)

"Mrkev nesmí zemřít "-- Vilda Čok, Kamil Střihavka a Vašek "NOID" Bárta

"Mrkev nesmí zemřít "-- Vilda Čok, Kamil Střihavka a Vašek "NOID" Bárta

narozky Vildy Čoka - Retro Music Hall

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE