DeFuckTo - Pri mne stoj feat. Misha (www.facebook.com/DFTcrew)

DeFuckTo - Pri mne stoj feat. Misha (www.facebook.com/DFTcrew)

http://www.facebook.com/DFTcrew ; booking: defuckto@email.cz Album: TRIUMF hudba: Headdy Hrají: Tatiana Pauhofová Lukáš Hejlík Misha Late Headdy DJ Lowa Video by: OpticalPRO

DeFuckTo- Pri mne stoj feat.Misha TEXT

DeFuckTo- Pri mne stoj feat.Misha TEXT

DeFuckTo - pri mne stoj s Textem Comm,like,odběr ?? Vaše SuperLady

DeFuckTo - To Neřeš (www.facebook.com/DFTcrew)

DeFuckTo - To Neřeš (www.facebook.com/DFTcrew)

http://www.facebook.com/DFTcrew ; booking: defuckto(at)email.cz ; Objednávky na http://www.defuckto.cz ! první videoklip z desky Deja Vu. Produkce Headdy. Režie Martin Hammerschlag, kamera Martin Dedek.

DeFuckTo - Pri Mne stoj feat Misha

DeFuckTo - Pri Mne stoj feat Misha

DeFuckTo feat. Kali - Andělé a Démoni (www.facebook.com/DFTcrew)

DeFuckTo feat. Kali - Andělé a Démoni (www.facebook.com/DFTcrew)

http://www.facebook.com/DFTcrew ; booking: defuckto@email.cz Album: První singl z chystané desky DFT, která vyjde na podzim 2013! Hudba: Headdy Kali fanpage: http://www.facebook.com/pages/KALI-KONEC-JE-NOVY-ZACIATOK/285130958165368?ref=ts&fref=ts Video by: OpticalPRO http://www.facebook.com/OpticalPRO Hrají: Markéta Kalužíková Honza Holcman Přemysl Černohous Michal Berka Víc info na http://www.defuckto.cz!

DeFuckTo - Má to tak být (www.facebook.com/DFTcrew)

DeFuckTo - Má to tak být (www.facebook.com/DFTcrew)

http://www.facebook.com/DFTcrew ; booking: defuckto@email.cz Album: Třetí singl z chystané desky DFT! Hudba: Headdy Video by: OpticalPRO http://www.facebook.com/OpticalPRO MÁ TO TAK BÝT (lyrics) (HEADDY) Nemůžu dál, jsem v tom sám, kolem je minové pole, z nebe padá černý prach a minuta trvá sto let. Jakoby tohle byl úplný konec, game over, jsem úplně dole, depka mi za živa trhá srdce z těla, tak chutná ryzí bolest. Cítím samotu, temno, chlad a na duši stín, v krvi Jim Beam, z života ruiny a najednou nevím, co s tím. Jsou dny, kdy to prostě nejde, leží to na mě jak hromada sutin, chtěl bych zapnout mobil a zavolat štěstí na pomoc, ale neznám PIN. Vím, že nejsem bez viny a ví to i moje karma, život bez bolesti nemá smysl a já ho nechci zdarma. Vyrovnávám účet, zaplatím za chyby, sakra kde je ten barman? Jsem zavřený v pekle, nemůžu ven, východ mi zavalil balvan. Asi bych měl zatnout pěst a čelem se postavit strachu, ale nemám sílu se ani nadechnout, jsem na dně a to mě drží v šachu. Dusí mě beznaděj, kam jít dál, jak žít dál, cítím pachuť, jestli tohle má být zlý sen, tak už mě prosím probuď. Jsou dny, kdy to jde špatným směrem, kdy se to jedno po druhém všechno sere. Život je rváč, každý se s ním někdy pere, asi to tak má být... Má to tak být! (REF) Má to tak být! I když tě život srazí k zemi a ty prohráváš (prohráváš). Má to tak být! Každá bolest jednou zmizí, když to nevzdáváš (nevzdáváš). Má to tak být! I když tě život srazí k zemi a ty prohráváš (prohráváš). Má to tak být! Každá bolest jednou zmizí, když to nevzdáváš (nevzdáváš). (LATE) Zapomeň na to, že jsem pořád high, mám za sebou pády z výšek, místo pevné půdy pod nohama tekutý písek. Hledám záchrané lano, chytám se slabých nitek, volám do tmy, nikde nikdo, marně hledám feedback. Ďábel se baví, dělá si zářez, umírá smíchy, stahuje smyčku, deptá mě, trestá mě za moje hříchy. Ovládá mě, ta bolest putuje z mozku do celé míchy, stojím nad propastí, chybný krok a můžu se zřítit. Duši nesmím prodat, ještě nechci ven z kola, jenže nevím, jak tu nekonečnou horu sraček zdolat. Děsí mě noční můry, už tomu dál nemůžu vzdorovat, v hlavě tornádo, není kam utéct, není kam se schovat. Hledal jsem ráj, utopil víru, zažil porážky, od hoven obě podrážky, zklamání, bezmoc, urážky. Ztrácím iluze o životě, je mi na blití z té přetvářky, chtěl bych druhou šanci, ale stojím u špatné přepážky. Jsou dny, kdy to jde špatným směrem, kdy se to jedno po druhém všechno sere. Život je rváč, každý se s ním někdy pere, asi to tak má být... Má to tak být! (REF) Má to tak být! I když tě život srazí k zemi a ty prohráváš (prohráváš). Má to tak být! Každá bolest jednou zmizí, když to nevzdáváš (nevzdáváš). Má to tak být! I když tě život srazí k zemi a ty prohráváš (prohráváš). Má to tak být! Každá bolest jednou zmizí, když to nevzdáváš (nevzdáváš).

DeFuckTo - Deja Vu (www.facebook.com/DFTcrew)

DeFuckTo - Deja Vu (www.facebook.com/DFTcrew)

http://www.facebook.com/DFTcrew ; booking: defuckto(at)email.cz ; Objednávky na http://www.defuckto.cz ! druhý videoklip z desky Deja Vu. Produkce Headdy. Režie a kamera Drahoslav Lysák (Optical PRO).

DeFuckTo - Srdeční Záležitost

DeFuckTo - Srdeční Záležitost

Z návratového alba Deja Vu. KUPUJ ORIGINAL a podporuj své oblibené interprety!

DeFuckTo - Message (prod. ElMurdo)

DeFuckTo - Message (prod. ElMurdo)

http://www.facebook.com/DFTcrew ; booking: defuckto@email.cz

DeFuckTo feat Misha - Pri mne stoj

DeFuckTo feat Misha - Pri mne stoj

http://www.alternativatv.cz/ http://www.facebook.com/pages/AlternativaTV/253614850289?ref=ts

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE