Dcera čarodějky (2015) CZ HD trailer

Dcera čarodějky (2015) CZ HD trailer

v kinech od: 2. 6. 2016 Film Europe | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Dina po matce zdědila nadpřirozené schopnosti: umí v člověku vyvolat pocity studu za jeho činy. Když je její matka neprávem obviněna z hrůzných vražd, Dina se ocitá v ohrožení vlastního života. Dcera čarodějky Dina po matce zdědila nadpřirozené schopnosti: umí se podívat člověku přímo do duše a vyvolat v něm pocity studu za jeho činy. Když je její matka neprávem obviněna z hrůzných vražd, Dina se rozhodne odhalit pravdu, kvůli čemuž se ocitá uprostřed nebezpečného boje o moc a v ohrožení vlastního života. Středověká fantasy plná draků a magických praktik byla natáčena mimo jiné ve slavných barrandovských studiích.

The Dressmaker Official International Trailer (2015) - Liam Hemsworth, Kate Winslet Drama HD

The Dressmaker Official International Trailer (2015) - Liam Hemsworth, Kate Winslet Drama HD

Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn Like us on FACEBOOK: http://bit.ly/1QyRMsE Follow us on TWITTER: http://bit.ly/1ghOWmt The Dressmaker Official International Trailer (2015) - Liam Hemsworth, Kate Winslet Drama HD A glamorous woman returns to her small town in rural Australia. With her sewing machine and haute couture style, she transforms the women and exacts sweet revenge on those who did her wrong. The Fandango MOVIECLIPS Trailers channel is your destination for the hottest new trailers the second they drop. Whether it's the latest studio release, an indie horror flick, an evocative documentary, or that new RomCom you've been waiting for, the Fandango MOVIECLIPS team is here day and night to make sure all the best new movie trailers are here for you the moment they're released. In addition to being the #1 Movie Trailers Channel on YouTube, we deliver amazing and engaging original videos each week. Watch our exclusive Ultimate Trailers, Showdowns, Instant Trailer Reviews, Monthly MashUps, Movie News, and so much more to keep you in the know. Here at Fandango MOVIECLIPS, we love movies as much as you! The Dressmaker, The Dressmaker movie, The Dressmaker trailer, australia, Liam Hemsworth, Kate Winslet, Hugo Weaving, Sarah Snook, Kerry Fox, rural, sewing, dresses, clothes, seamstress, jslewis

Pravý rytířHD

Pravý rytířHD

Pravý rytířHD. Příběh o tom, jak mladý rytíř a jeho starostlivý otec najdou nejen cestu jeden k druhému, ale také lásku a štěstí... Pohádku o rytířích, unesené princezně a kouzelném náhrdelníku odvypráví Česká televize na Štědrý večer. Vincent, rozvážný a mírumilovný mladík, který rád čte a maluje, je pravým opakem svého otce. Ten má jako vysloužilý a ambiciózní rytíř silnou potřebu svého syna neustále opatrovat a zahrnovat ho důležitými radami. Dokonce jej doprovází i na zkušenou do světa. Na cestě se setkají s černokněžníkem, vystaví nebezpečí říši víl a musejí svoji chybu napravit. A samozřejmě osvobodit i krásnou princeznu. Nakonec rytíř pochopí, že ne vše se dá vyřešit mečem, a Vincent si uvědomí, že se zlem je nutné bojovat. Láska krásné princezny a půl království k tomu je pak zákonitou odměnou. Thank For Watchick !!!!!!

Charmed (The CW) Trailer HD - 2018 Reboot

Charmed (The CW) Trailer HD - 2018 Reboot

After the tragic death of their mother, three sisters in a college town are stunned to discover they are witches. Soon this powerful threesome must stand together to fight the everyday and supernatural battles that all modern witches must face: from vanquishing powerful demons to toppling the patriarchy. Subscribe to tvpromosdb on Youtube for more Charmed season 1 promos in HD! Charmed official website: http://www.cwtv.com/shows/charmed/ Watch more Charmed Season 1 videos: https://www.youtube.com/playlist?list=PLfrisy2KXzkdXsgJJ8PPHHN1cKuLP8no6 Like Charmed on Facebook: https://www.facebook.com/CharmedCW Follow Charmed on Twitter: https://twitter.com/cw_charmed Follow Charmed on Instagram: https://www.instagram.com/cw_charmed » Watch Charmed Sundays at 9:00pm this Fall on The CW » Starring: Madeleine Mantock, Melonie Diaz, Sarah Jeffery Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_video?v=wswvNZveNHc

Svět pod hlavou - filmová verze bez přerušení

Svět pod hlavou - filmová verze bez přerušení

Zbrusu nový zákon (2015) CZ HD trailer

Zbrusu nový zákon (2015) CZ HD trailer

v kinech od: 24. 12. 2015 Aerofilms | http://www.totalfilm.cz Bůh existuje. Žije v Bruselu. A je to pěkně nesnesitelný morous, který nosí ponožky do pantoflí a celé dny tráví vymýšlením absurdních zákonů a znepříjemňuje lidem život. Je to trochu jiný příběh, protože tenhle Bůh má kromě syna Ježíše ještě manželku a malou dceru, která ho nemůže vystát a jednoho dne pošle na truc všem lidem na světě SMS s datem jejich smrti. Co se asi stane, když se někdo dozví, že mu do konce života zbývá měsíc, nebo naopak 62 let?

Max Steel Official Trailer 1 (2016) - Superhero Movie

Max Steel Official Trailer 1 (2016) - Superhero Movie

Starring: Ben Winchell, Maria Bello, and Andy Garcia Max Steel Official Trailer 1 (2016) - Superhero Movie The adventures of teenager Max McGrath and alien companion Steel, who must harness and combine their tremendous new powers to evolve into the turbo-charged superhero Max Steel. Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn Like us on FACEBOOK: http://bit.ly/1QyRMsE Follow us on TWITTER: http://bit.ly/1ghOWmt The Fandango MOVIECLIPS Trailers channel is your destination for the hottest new trailers the second they drop. Whether it's the latest studio release, an indie horror flick, an evocative documentary, or that new RomCom you've been waiting for, the Fandango MOVIECLIPS team is here day and night to make sure all the best new movie trailers are here for you the moment they're released. In addition to being the #1 Movie Trailers Channel on YouTube, we deliver amazing and engaging original videos each week. Watch our exclusive Ultimate Trailers, Showdowns, Instant Trailer Reviews, Monthly MashUps, Movie News, and so much more to keep you in the know. Here at Fandango MOVIECLIPS, we love movies as much as you!

ČARODĚJKA LILLY: DRAK A KNIHA KOUZEL 2009 Rodinný CZ Dabing

ČARODĚJKA LILLY: DRAK A KNIHA KOUZEL 2009 Rodinný CZ Dabing

Lilly je zcela normální desetiletá holka. Její život se změní ve chvíli, kdy ve svém pokoji nalezne malého dráčka Hectora s magickou knihou. Právě Hectora za Lilly vyslala super čarodějnice ze světa magie Surulanda. Během 99 hodin má Lilly prokázat, že je vhodnou nástupkyní super čarodějnice. To nebude však jednoduché, zvláště, když jí v cestě stojí ďábelský Hieronymus... Veleúspěšná knižní série o čarodějnici Lilly patří mezi nejoblíbenější dětské knihy současnosti. Byla přeložena do 25 světových jazyků.

Nejlepší filmy roku 2016 - UKÁZKY S KOMENTÁŘEM

Nejlepší filmy roku 2016 - UKÁZKY S KOMENTÁŘEM

Vybrali jsme 25 nejlepších filmů roku 2016 | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Přátelé, stejně jako u žebříčku nejhorších filmů, nezapomeňte, že výběr je subjektivní a odráží pouze náš názor. Netřeba zde v komentářích bojovat o svou pravdu vulgárně, tak jako v případě předchozího žebříčku. Děkujeme :)

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016) CZ HD trailer

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016) CZ HD trailer

v kinech od: 29.09.2016 CinemArt CZ | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Jacobovi jeho otec vypráví příběhy o tajuplném místu. O sirotčinci, který obývají osiřelé děti se zvláštními schopnostmi. Sirotky chrání paní Peregrinová. Střeží je před hrůznými tvory zvenčí, aby jim nemohli ublížit. Poté, co Jacobův otec zemře, se chlapec rozhodne vydat na strastiplnou cestu s jediným cílem. Zjistit pravdu, zda sirotčinec z onoho vyprávění skutečně existuje.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE