Dcera čarodějky (2015) CZ HD trailer

Dcera čarodějky (2015) CZ HD trailer

v kinech od: 2. 6. 2016 Film Europe | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Dina po matce zdědila nadpřirozené schopnosti: umí v člověku vyvolat pocity studu za jeho činy. Když je její matka neprávem obviněna z hrůzných vražd, Dina se ocitá v ohrožení vlastního života. Dcera čarodějky Dina po matce zdědila nadpřirozené schopnosti: umí se podívat člověku přímo do duše a vyvolat v něm pocity studu za jeho činy. Když je její matka neprávem obviněna z hrůzných vražd, Dina se rozhodne odhalit pravdu, kvůli čemuž se ocitá uprostřed nebezpečného boje o moc a v ohrožení vlastního života. Středověká fantasy plná draků a magických praktik byla natáčena mimo jiné ve slavných barrandovských studiích.

Volání netvora: Příběh života (2016) CZ HD trailer

Volání netvora: Příběh života (2016) CZ HD trailer

v kinech od: 20.10.2016 Freeman Ent. | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz

Falešná hraběnka CZ

Falešná hraběnka CZ

Queen of the Desert Official Trailer 1 (2016) - Nicole Kidman, James Franco Movie HD

Queen of the Desert Official Trailer 1 (2016) - Nicole Kidman, James Franco Movie HD

Subscribe to INDIE & FILM FESTIVALS: http://bit.ly/1wbkfYg Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn Like us on FACEBOOK: http://bit.ly/1QyRMsE Follow us on TWITTER: http://bit.ly/1ghOWmt Queen of the Desert Official Trailer 1 (2016) - Nicole Kidman, James Franco Movie HD A chronicle of Gertrude Bell's life, a traveler, writer, archaeologist, explorer, cartographer, and political attaché for the British Empire at the dawn of the twentieth century. You're quite the artsy one, aren't you? Fandango MOVIECLIPS FILM FESTIVALS & INDIE TRAILERS is the destination for...well, all things related to Film Festivals & Indie Films. If you want to keep up with the latest festival news, art house openings, indie movie content, film reviews, and so much more, then you have found the right channel.

Nesmrtelný - trailer s českými titulky

Nesmrtelný - trailer s českými titulky

V nejnovějším filmu Tarsema Singha (režisér filmu Válka Bohů) Self/Less (Nesmrtelný) hraje Ben Kingsley umírajícího bohatého muže, jehož vědomí je přeneseno do těla mladíka (Ryan Reynolds). Přenesené vědomí bohatého muže si však začne uvědomovat pravdu o původu mladého těla a začíná se rozvíjet akční sci-fi plné napětí. Uvedení filmu v ČR je naplánováno na 6. srpna 2015.

Deník komorné (2015) CZ HD trailer

Deník komorné (2015) CZ HD trailer

v kinech od: 10. 3. 2016 Film Europe | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Ambiciózní a krásná pokojská Célestine přijíždí na přelomu 19. a 20. století pracovat na francouzský venkov pro zámožnou rodinu Lanlairových. Musí se vyrovnat jak se sexuálními návrhy svého pána, tak i s nevrlou paní domu, která vládne v domácnosti pevnou rukou. Zároveň je ale fascinována Josephem ― tajuplným zahradníkem se sklony k antisemitismu. Po Jeanu Renoirovi a Luisu Buňuelovi je Benoît Jacquot už třetím režisérem, který zfilmoval slavný román Octava Mirbeaua Deník komorné.

Krampus: Táhni k čertu (2015) CZ HD trailer

Krampus: Táhni k čertu (2015) CZ HD trailer

v kinech od: 10. 12. 2015 CinemArt | http://www.totalfilm.cz Kdo se nikdy nebál, že ho na Mikuláše odnese čert, ten ať hodí vánoční ozdobou. A to jste přitom nenarazili na nejstrašlivějšího z pekelníků, na Krampuse. Temný protipól všech vlídných symbolů údajně nejkrásnějších svátků v roce dokáže spolehlivě vyděsit nejen děti, ale i nevěřící dospělé. K tomu, aby se vám zjevil a strčil vás do pytle, přitom stačí tak děsivě málo. Puberťák Max žije v obyčejné rodině, kde jsou vztahy a emoce jako na houpačce, tedy chvíli nahoře, chvíli dole. Aktuálně jsou u bodu mrazu, protože se blíží poněkud vypjaté období Štědrého dne a navíc na svátky dorazila rodina máminy (Toni Collette) sestry (Alison Tollman), která patří k trochu jinému civilizačnímu okruhu, diplomaticky řečeno. Místo klidu a míru proto v téhle rodině vypukne peklo, na což Max velmi nešťastně reaguje prohlášením, že by Vánoce nejraději zrušil. V tu chvíli začne venku zuřit sněhová vánice, po které už nic nebude, jako bylo dřív. Nejen že přestane jít elektřina a nedá se nikam dovolat. Za okny jejich domu se začnou zjevovat děsivé stíny, které získávají čím dál děsivější kontury. Krampus vytáhl v čele armády monster potrestat ty, kteří zavrhli Vánoce. Místo svařáku začne téct krev. A nikdo netuší, jak to zastavit.

Den nezávislosti: Nový útok (2016) CZ HD trailer

Den nezávislosti: Nový útok (2016) CZ HD trailer

v kinech od: 23.06.2016 CinemArt | http://www.totalfilm.cz Potom, co Den nezávislosti redefinoval velkofilmy, přinese další kapitola globální katastrofu nepředstavitelných rozměrů. Za využití posbírané mimozemské technologie spolupracují pozemské národy na ohromujícím obranném programu, jehož úkolem je ochrana planety. Na bezprecedentní vyspělou sílu mimozemšťanů se připravit nelze. Jedině vynalézavost několika statečných mužů a žen může pozemšťany zachránit před vyhynutím.

V pasti času (2018) CZ dabing HD trailer

V pasti času (2018) CZ dabing HD trailer

v kinech od: 08. 03. 2018 Falcon | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Vizionářská režisérka Ava DuVernay uvádí film studia Disney V pasti času, který je epickým dobrodružstvím podle nadčasové a stejnojmenné románové klasiky spisovatelky Madeleine L’Engle. Film vezme diváky na cestu napříč časoprostorem a prozkoumá povahu souboje temnoty se světlem a konečného vítězství lásky. Očima dívenky, kterou vedou tři nebeské bytosti, objevíme, že síla vychází z naší individuality a že nejlepší způsob, jak zvítězit nad strachem, je jít za svým vnitřním světlem. Meg Murryová je typická středoškolačka, která bojuje s nízkým sebevědomím a která touží zapadnout. Je dcerou světoznámého fyzika, je inteligentní a talentovaná, stejně jako její mladší bratr, Charles Wallace, což si však Meg zatím neuvědomuje. Situaci silně zkomplikuje zmizení pana Murreyho, které Meg sklíčí a její matce zlomí srdce. Charles Wallace představí Meg a jejímu spolužákovi Calvinovi tři nebeské bytosti, které přicestovaly na Zemi, aby našli pana Murreyho. Společně se vydávají na dobrodružnou cestu. Pomocí skládání času a prostoru jsou přenášeni na světy za hranicemi fantazie, kde musí čelit mocné zlé síle. Na Zemi se Meg vrátí jen tehdy, když se naučí čelit temnotě ve svém nitru a najde sílu potřebnou k poražení temnoty, jež se rychle šíří vesmírem.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016) CZ HD trailer

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016) CZ HD trailer

v kinech od: 29.09.2016 CinemArt CZ | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Jacobovi jeho otec vypráví příběhy o tajuplném místu. O sirotčinci, který obývají osiřelé děti se zvláštními schopnostmi. Sirotky chrání paní Peregrinová. Střeží je před hrůznými tvory zvenčí, aby jim nemohli ublížit. Poté, co Jacobův otec zemře, se chlapec rozhodne vydat na strastiplnou cestu s jediným cílem. Zjistit pravdu, zda sirotčinec z onoho vyprávění skutečně existuje.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE