Daniel Landa-Touha

Daniel Landa-Touha

Daniel Landa-Touha by my (Akiotto)

Daniel Landa - Motýlek

Daniel Landa - Motýlek

Ty jsi holka nebezpečná, naše láska bude věčná uvěř tomu, že jsme bohatý, štěstí nám teď šlape na paty prachy z tý banky máme celý, ani jsme tam moc nestříleli. Hotel u cesty, symbol neštěstí ty chceš teďka spát, to se musím smát klepem na dveře, dobrá večeře . V bílý posteli noční veselí v bílý posteli noční veselí. Proč jsi tenhle hotel vybrala a mě ses vůbec na nic neptala když jsem tam to auto viděl stát, začal sjem se o nás trochu bát. Teď banda fízlů, jak v hororu, do oken se šplhá nahoru na nás. V tom pajzlu jsme v hajzlu ty to znají už nás mají skoro svítá, teď to lítá. V bílý posteli mi tě odstřelí v bílý posteli mi tě odstřelí. Sakra něco vlítlo mezi nás, neodcházej, ještě není čas zkus to přemoct aspoň na chvíli, škoda ze tě takhle trefili doufám, že tě to moc nebolí, k svátku ti dám novou pistoli -velkou. V tom pajzlu jsme v hajzlu ty to znají už nás mají skoro svítá, teď to lítá. V bílý posteli mi tě odstřelí v bílý posteli mi tě odstřelí. Vypadáš jak když spíš, houkačky neslyšíš. Tak ty jsi mi takhle utekla nejkratší cestou do pekla. Výstřely práskaj tmou, já letím za tebou teď!!! V tom pajzlu jsme v hajzlu ty to znají už nás mají skoro svítá, teď to lítá. V bílý posteli mi tě odstřelí v bílý posteli mi tě odstřelí.

Cechomor - Promeny live.flv

Cechomor - Promeny live.flv

cechomor live !!!!

Kabát-V pekle sudy válej obr.Video

Kabát-V pekle sudy válej obr.Video

V pekle sudy válej, Z kotle pára stoupá, Na stůl nám to dávej, Ať to s náma houpá! Jede vlak no a my, jedem v něm, vlak s ucpaným komínem. Lidi řvou, zmatkujou kdo ví zda to přežijem? R:V pekle sudy válej, z kotle pára stoupá, na stůl nám to dávej, ať to s náma houpá! Zastavit na to neni čas, musíme jet na doraz, připoutat, nekecat, kdesi protrhla se hráz. R:V pekle sudy válej, z kotle pára stoupá, na stůl nám to dávej, ať to s náma houpá! Nejlíp to vydejchal mašinfíra s topičem. Jedou si na koksu. a zatím neví o ničem. Strojvůdce je starej satanáš, zve nás všechny na guláš. Vítám vás jedem dál, ty nemáš? Tak tady máš! R:V pekle sudy válej, z kotle pára stoupá! na stůl nám to dávej, ať to s náma houpá! Máme tu houby sušený, a odvar z hlavy makový, a jídelní vůz narvanej. no, prostě věci takový. Každej z nás to jinak má, tenhle spí, ten pospíchá! záleží na každým, kdo jak si to namíchá! V pekle sudy válej, z kotle pára stoupá, Na stůl nám to dávej, ať to s náma houpá! R:V pekle sudy válej, z kotle pára stoupá, na stůl nám to dávej, ať to s náma houpá!

Metallica - Nothing Else Matters [Official Music Video]

Metallica - Nothing Else Matters [Official Music Video]

Nothing Else Matters [Official Music Video] From the album "Metallica" Director: Adam Dubin Filmed during the recording of The Black Album in Spring 1991 in North Hollywood, CA Video Premiere Date: February 25, 1992 © 1992 Metallica

Daniel Landa-holky a mašiny

Daniel Landa-holky a mašiny

obrazok a hudba

Daniel Landa - Valčík

Daniel Landa - Valčík

Jestli máš odvahu poslouchat, jen pro tebe začla muzika hrát. Jenom si hochu s náma skoč a v rytmu valčíku v kole se toč. Jak divoký zvíře chtěl bys být, pojď s náma žít my budem se mít. Hej Tak pojďme smrt objímat, pojďme s ní zpívat a na svět bez lásky budem se dívat. Zahoď svý svědomí daleko od sebe, poslouchej jak valčík proniká do tebe. Tak .. teď poznals můj plášť, mý jméno je zášť a smrt to je zpěv, jak rudá je krev, tak se drž a pojď se mnou, tančit tančit Valčík !! raz dva tři, raz dva tři Cítíš tu sílu valčíku, v rytmu raz dva tři, seber svůj sentiment, sevři rty, slzy sem patří. Ty jsi ta jiskra vždyť oheň už čeká, aby byl zapálen. V duších jsme zamčený, otevři nám chceme ven! No .. poznals můj plášť, mý jméno je zášť a smrt to je zpěv, jak krásná je krev, tak se drž a pojď se mnou, tančit tančit Valčík !! Přikrej se závojem noci a vykroč! Už nesmíš to odkládat měsíc ti posvítí na cestu do našich řad. Cos to teď hochu udělal, proč ses od nás otočil? Neodcházej slyším zvony, buď s náma dýl! Tak si běž! Přijde náš čas, my budem tu zas, proč jsou tu andělé, a proč přestává hudba hrát, my chcem mašírovat!! Lá, la, la, la, lá, lá, la, lá la, la, la, lá la, la, la, lá la, la, lá, la, lá [ty vole pojď se na to...] lá, la, lá la, la, lá, lá, la, lá, la, lá lá, lá, la, lá la, la, la, lá, la, la, lá, la, lá lá, la, lá Hej!

Matuška-Eldorádo

Matuška-Eldorádo

Matuška-Eldorádo

Adele - Skyfall (Lyric Video)

Adele - Skyfall (Lyric Video)

Buy Skyfall now: http://smarturl.it/AdeleSkyfall Written by ADELE and Paul Epworth. Skyfall is the official theme song to the James Bond film of the same name. Video by Nick Chappell. http://adele.tv Playlist Best of Adele https://goo.gl/YWgJtE Subscribe for more https://goo.gl/xrpGsB Best of Adele: https://goo.gl/DSt4mS Subscribe here: https://goo.gl/6hEDrd

Daniel landa - Šance

Daniel landa - Šance

Na youtube jsem ji našel jen z živáku, tak ji sem dávám . Je to jen obrázek a hudba

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE