Dabing Street - Nejlepší scény! #1

Dabing Street - Nejlepší scény! #1

Nejlepší SCÉNKY a HLÁŠKY z různých filmů/seriálů: https://www.youtube.com/playlist?list=PLCZTf3Lslzd0uLW17ZMQ0WzpLeRIUKV3l ►Každý den nové video, tak moc nechlastej, hoď like - odběr a bav se! :)

MĚSTO STATEČNÝCH - CZ DABING

MĚSTO STATEČNÝCH - CZ DABING

Josh vede nezřízený život. Je nejoblíbenějším dýdžejem v New Yorku a celé noci hraje - a také náležitě paří - v nejvyhlášenějším klubu ve městě. Od podepsání smlouvy s významnou nahrávací společností ho dělí už jen několik dní a v pouhých sedmnácti letech tak má skvěle našlápnuto k životu ve slávě a bohatství. Po náhodném předávkování drogami mu však soud s požehnáním jeho matky nařídí strávit poslední rok před dovršením dospělosti v opatrovnictví odcizeného otce, který žije ve vojenském městečku Paragon v Severní Dakotě. Josh záhy nastoupí na místní střední školu, kde se hodlá držet co nejvíc zpátky, odpykat si zbytek svého trestu a rychle se vrátit do New Yorku. Jeho plány ale zhatí Mary, kapitánka neúspěšného tanečního týmu školy, která Joshe pověří přípravou hudebních mixů pro jejich sestavy. Když pak skupina poprvé po sedmi letech díky mimořádným schopnostem nového dýdžeje konečně vyhraje soutěž, Josh se nechá obměkčit a začne uvažovat o tom, že pro něj život na malém městě není zas až takovým "trestem", jak se zpočátku obával.

Harry Potter - Lysohlávky (CZ Dabing)

Harry Potter - Lysohlávky (CZ Dabing)

PODPOŘ OKENÁŘE: ● Trička Dabing Portal: http://www.geek-bang.com/cs/37-dabing-portal ● Dobrovolné pří$pěvky: http://bit.ly/ZZ7isD DABING: Mace INFOSRANCE: ● Herní kanál: https://www.youtube.com/user/MaceWinduGAMES ● FACEBOOK: https://www.facebook.com/DabingPortal ✉ E-mail: dabingportal@gmail.com ⁇ F.A.Q.: http://macewindu12369.tumblr.com/

Full Out 2015 CZ dabing akční, komedie, romantický

Full Out 2015 CZ dabing   akční, komedie, romantický

TOP 5 - Nejděsivější zvířata, která vyhynula!! CZ DABING

TOP 5 - Nejděsivější zvířata, která vyhynula!! CZ DABING

Přihlásit k odběru se můžete ZDE: https://www.youtube.com/channel/UCZQ9LY4WHLkmIOT4Z4exHZw?sub_confirmation=1 Líbilo se vám toto video a chtěli byste další? Sdílejte, protože další video bude už za 1500 liků! Hudba: Happy Life by FREDJI https://soundcloud.com/fredjimusic https://www.facebook.com/fredjimusic/ Music promoted by Audio Library https://youtu.be/u4PI5p5bI9k Hip Hop Rap Instrumental (Crying Over You) by Chris Morrow 4 https://soundcloud.com/chris-morrow-3 Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0 https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/ Music promoted by Audio Library https://youtu.be/hiYs5z4xdBU KOLEGOVÉ: Otomo - TOP 5 - https://www.youtube.com/channel/UCMZD6vnRE6t3BJo4rY7RGzg TOP 5 - Project Five - https://www.youtube.com/channel/UCa1wx_AzWiCw5iV8C1RIY-A naKameru - https://www.youtube.com/channel/UCdw5cX6qVR7F3kslE4hETow Farky - https://www.youtube.com/channel/UCqsX0KfJAWdPEAeYbjdOUXA Pixelorez - TOP 5 - https://www.youtube.com/user/Pixelorez Dave - TOP 5 -https://www.youtube.com/channel/UCLOaMTxTc9fiaFoja5jbAiQ Whatson - Top 3 -https://www.youtube.com/channel/UCNPicsGB7numEiEQsPty__Q Zdroje / Resources: https://pixabay.com/ https://www.youtube.com/watch?v=Nn6syyAaVtA https://cs.wikipedia.org/wiki/Gigantopithecus https://cs.wikipedia.org/wiki/Andrewsarchus https://sharkopedia.discovery.com/types-of-sharks/helicoprion/ https://en.wikipedia.org/wiki/Helicoprion https://cs.wikipedia.org/wiki/Anakonda_velk%C3%A1 https://cs.wikipedia.org/wiki/Titanoboa https://ark.gamepedia.com/File:Kaprosuchus_PaintRegion1.jpg http://jurassicpark.wikia.com/wiki/File:Kaprosuchus_(32).jpg http://epicrapbattlesofhistory.wikia.com/wiki/User_blog:Stofferex/Da_Hell%3F_That_was_Real!%3F_Ep._2_-_Andrewsarchus https://cs.wikipedia.org/wiki/Andrewsarchus https://en.wikipedia.org/wiki/Kaprosuchus https://rperon1017blog.wordpress.com/2017/02/10/solving-the-mystery-of-gigantopithecus/ https://www.smithsonianmag.com/science-nature/did-bigfoot-really-exist-how-gigantopithecus-became-extinct-16649201/ http://secretsofwildlife.com/buzz-saw-jaw-helicoprion/ https://en.wikipedia.org/wiki/Helicoprion https://www.youtube.com/watch?v=-HZtnhAfQfA http://www.shamanism.co.uk/titanoboa-the-most-monster-snake-ever/ http://www.prehistoric-wildlife.com/species/t/titanoboa.html https://www.heraldextra.com/lifestyles/smithsonian-showcases-replica-of-monster-snake/article_bbef48ed-7c4f-5c96-acfd-f375371bb052.html https://pixabay.com/cs/pterodaktyla-plaz-vyhynul%C3%BD-prav%C4%9Bku-2735500/

Rozkaz zabíjet (celý film) CZ dabing

Rozkaz zabíjet (celý film) CZ dabing

PARTIČKA - DABING Pobřežní Hlídka

PARTIČKA - DABING   Pobřežní Hlídka

Volny jako ptak- komédia cz dabing

Volny jako ptak- komédia cz dabing

Žraloci útočí / Spring Break 2005 CZ dabing

Žraloci útočí / Spring Break 2005 CZ dabing

Režie: Paul Shapiro Scénář: James LaRosa Kamera: Michael Alan Brierley Hudba: Danny Lux Hrají: Shannon Lucio, Riley Smith, Bianca Lishansky, Kathy Baker, Bryan Brown, Wayne Thornley, Kate Tilley, Lisa-Marie Schneider Mal to byť zábavný výlet plný pohody. Ten sa však zakrátko zmenil na peklo. Mladá študentka Danielle so svojimi priateľmi prichádza na prekrásne pláže Floridy. Zabúda však na varovanie svojho brata, ktorý jej odporučil nevchádzať do zradných koralových vôd oceána, kde by sa mohli zdržiavať žraloky. Na nočnom výlete ľoďou sa Danielle s priateľmi ocitajú smrteľnej hrozbe útočiacich žralokov...(oficiální text distributora)

Trosečníci vesmíru / Stranded - CZ celý film, český dabing, sci-fi, dobrodružný

Trosečníci vesmíru / Stranded - CZ celý film, český dabing, sci-fi, dobrodružný

Popis

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE