Záhada vyvoleného 1 a 2 CZ dabing

Záhada vyvoleného 1 a 2   CZ dabing

Záhada vyvoleného. Akčný / Thriller / Mysteriózny / Sci-Fi. Steffan, nemecký študent archeológie objaví pri vykopávkach v Izraeli 2000 rokov staré ľudské kostry spolu s návodom na videokameru, ktorá sa však začne vyrábať až o tri roky. Niekoľko ďalších dôkazov naznačuje, že išlo o cestovateľa v čase, ktorý chcel nafilmovať Ježiša. Vypukne spor medzi archeológmi, Vatikánom, médiami a tajnými službami. Zaujímavý nemecký film na odreagovanie s nečakaným záverom :)

Bird dabing meme

Bird dabing meme

Five Nights At Freddy's: The Movie / Český Dabing / (Original by Secret4Studio /

Five Nights At Freddy's: The Movie / Český Dabing / (Original by Secret4Studio /

ČTĚTE TEN ZASRANÝ POPISEK! Dámy a pánové. Po dlouhé době se vracíme s dalším videem. Ale ne jen tak ledajakým. Vracíme vám Český dabing k FNAF Movie od Secret4Studio. Original creators. https://www.youtube.com/user/EuropeProjectCORE Original Video: https://www.youtube.com/watch?v=srCaujQ6oYE WE DO NOT OWN THIS ANIMATION. WE ARE JUST CZECH VOICEACTORS. ************************** Tenhle projetk byl náš největší dabing, na kterém náš tým pod vedením Bagety makal asi tak 3 měsíce. (Kvůi tomu, že se na nás vysral Parant a tak jeho roli Briana musel převzít Afro.) Před nějakou dobou Bageta skončila a smazala toto video. Naštěstí si ho ale uložila a dala nám povolení ho uploadovat kk nám. Credits for Czech voiceactors: Střih a úprava hlasů, Linda: Bageta (Kanál ukončen) Jeremy a Vincent: DABING Brothers (Jste na našem kanále) Brian: Afroman https://www.youtube.com/channel/UCvek_UMUzb0XZ4h67gt9eBg Michael: DJ F4CT (Tehdy ještě Facter SK) https://www.youtube.com/channel/UC2JoiNwcDyopAK4Y3BR0KWQ Elza: Stef https://www.youtube.com/channel/UCi-oT3Dorw0_MgWJdFoOcZA Vypravěč: Hauk (Smazal si kanál) Hudba: Kevin MacLeod Undertale OST - Toby Fox (Zbytek nevim)

Ali-g. Cz dabing

Ali-g. Cz dabing

Na život a na smrt | celý film | český dabing

Na život a na smrt | celý film | český dabing

Členové amerických zvláštních jednotek Navy SEALs jsou nejlepší vojáci na světě: fyzicky zdatní a psychicky odolní takřka za hranice lidských možností; nejlépe vycvičení, vybavení dokonalou schopností přežít kdekoli. V noci z 27. na 28. června 2005 jsou čtyři členové elitní jednotky vysazeni helikoptérou v afghánských horách. Úkolem operace Red Wings je na nedaleké základně Talibánců zneškodnit jednoho z jejich pohlavárů, blízkého přítele Usámy bin Ládina. Hned na začátku ale řeší problém, který nečekali. Narazí na místního pastevce, ještě chlapce, a vojáci rázem stojí před morálním dilematem: mají dítě zabít anebo ho pustit a riskovat prozrazení? Rozhodnou se pro druhou možnost. Chyba. V krátké chvíli čelí obrovské přesile po zuby ozbrojených Talibánců a následuje krvavá bitva na život a na smrt.

Odnikud - 2k17 - Cz Dabing

Odnikud - 2k17 - Cz Dabing

Shaolin 2011 cz dabing 1MARIAN ČONKA

Shaolin 2011 cz dabing 1MARIAN ČONKA

Během války na počátku 20. století projíždí nelítostný ale úspěšný velitel Hao Jie se svými vojáky Čínou a dobývá každé město, na které narazí. Jednoho dne zlikviduje také město poblíž šaolinského chrámu a před očima všech mnichů zastřelí zraněného protivníka prosícího o milost. Po slavném návratu domů ho však zradí jeho podřízený Cao Man, díky čemuž Hao Jie přijde o všechno. Holý život si zachrání jen útěkem, přičemž se dostane do stejného šaolinského chrámu, poblíž kterého nedávno raboval. Zcela zničený a pokořený Hao Jie požádá mnichy o přijetí, ti jsou však proti. Spřátelí se ale s místním kuchařem, který mu slíbí že mu pomůže získat si důvěru mnichů.

Vesnická válka 2017 CZ Dabing

Vesnická válka 2017 CZ Dabing

Postal | Totálný úlet | Komedie USA | SK Dabing | 2007

Postal | Totálný úlet | Komedie USA | SK Dabing | 2007

Šialená paródia na súčasnú Ameriku inšpirovaná známou videohrou Postal. Mestečko Paradise je na prvý pohľad normálne miesto, kde žijú spokojní, pracujúci a milujúci ľudia. Jednoducho, splnený americký sen. Mladý Postal Dude však na vlastnej koži začína pociťovať, že s americkým snom to ide akosi z kopca. Najskôr ho nevezmú do práce, potom ho zase obvinia z niekoľkonásobného ublíženia na zdraví a nakoniec sa mu do života pripletie strýko Dave, náboženský šarlatán, fanatik a vodca extrémistického kultu D.O.O.M, ktorého komandá bojujú s Talibanom a Usámom bin Ládinom... Totálny filmový komediálny úlet nakrútil kontroverzný režisér Uwe Boll na motívy známej videohery Postal. Jeho film je vtip. Táto šialená, bláznivá, satirická, absurdná a politicky totálne nekorektná paródia však poskytuje svojrázny a veľmi zábavný pohľad na súčasnú Ameriku a rúca nedotknuteľné spoločenské tabu a mýty. Náboženskí extrémisti, teroristi, fašisti, menšiny, imigranti, emigranti, úradníci, policajti... Jednoducho, nikto nebude ušetrený!

Tak jsme si ještě před prázdninama střihly dabing:)

Tak jsme si ještě před prázdninama střihly dabing:)

No hele podívej! Poprvé a asi naposledy viď...

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE