DOKUMENT CZ SK Planeta Země v roce 2100 dokumenty CZ dabing 2017 Budoucnost

DOKUMENT CZ SK Planeta Země v roce 2100  dokumenty  CZ dabing 2017 Budoucnost

DOKUMENT CZ SK Planeta Země v roce 2100 dokumenty CZ dabing 2017 Budoucnost Děkuji.Odebirat! Dej prosím komentář, like nebo sdílej. Země je třetí planeta sluneční soustavy, zároveň největší terestrická planeta v soustavě a jediné planetární těleso, na němž je dle současných vědeckých poznatků potvrzen život. Země nejspíše vznikla před 4,6 miliardami let a krátce po svém vzniku získala svůj jediný přirozený satelit – Měsíc. Země obíhá kolem Slunce po elipse s velmi malou excentricitou. Země jako domovský svět lidstva má mnoho názvů v závislosti na národu, mezi nejznámější patří název latinského původu Terra, či řecký název Gaia. Dokument budoucnost Dokumenty dokumenty cz dokumenty cz dabing 2016 dokumenty national geographic cz dokumenty 2016 dokumenty 2016 cz dokument cz dokument cz dabing nejlepsi dokumenty dokumentarne filmy dokumenty sk dokumenty sk dabing dokument slovensko dokument cesky

New York | Empire State Building | CZ (HD)

New York | Empire State Building | CZ (HD)

New York - Empire State Building (New York - Empire) Mrakodrapy jsou nedílnou součástí siluety New Yorku. Co spojuje Empire State Building, jednu ze zdejších nejstarších výškových staveb, s moderní Věží svobody nového Světového obchodního centra? Americký dokument z cyklu Továrny dneška. V roce 1930 pracovalo 3200 mužů na stavbě tehdejší nejvyšší budovy světa, která se brzy stala ikonou mezi výškovými stavbami a nedílnou součástí newyorského panoramatu. O osmdesát let později a několik kilometrů dále vznikl na místě tragicky zničených budov Světového obchodního centra nový symbol „Velkého jablka“, takzvaná Věž jedna nebo též Věž svobody. Co mají oba mrakodrapy společného a jak se liší stavba výškových domů tehdy a dnes? ---------- Všechna autorská práva video dokumentů na tomto YouTube kanále patří jejich tvůrcům a televizím, které je vysílali. Děkuji za možnost sdílení bez sankcí. All copyrights to all video documents on this YouTube video channel are owned by their creators and televisions. Thank you for the chance to share, without penalties.

Dobrodružství vědy a techniky Zrychlený svět zajímavý dokument CZ HD

Dobrodružství vědy a techniky Zrychlený svět zajímavý dokument CZ HD

Tento dokument se zabývá znepokojivou skutečností. Tou je čím dál větší rychlost která je po nás po lidech požadována, i přes snahy ušetřit čas, jej máme čím dál méně. Lidé se ženou čím dál více..

1x11 Největší esa mafie - Gangster zabiják

1x11 Největší esa mafie - Gangster zabiják

Dokument Největší esa mafie v českém dabingu od Prima Zoom 1X11 Gangster zabiják Zdroj: http://uloz.to/xvm8hzSm/nejvetsi-esa-mafie-11-gangster-zabijak-pandiga-avi

VETRELCI NA MESICI - JSOU TADY DOKUMENT CZ

VETRELCI NA MESICI - JSOU TADY DOKUMENT CZ

CHCETE VEDET O UVETRELCI NA MESICI? ≫ NEDOSTUPNE ≪ Česky ≫ NEDOSTUPNE ≪ Slovensky ≫ NEDOSTUPNE ≪ Anglicky ▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔ Publikoval : DOKUMENTY Email : DokumentyCzech@centrum.sk CHCETE VÍC TAKOVÝCH VIDEÍ ? AK ANO ZANECHAJ LIKE A KOMENT.

Tajemný blesk - National Geographic

Tajemný blesk - National Geographic

Kniha s ČERNOU MAGIÍ - dokument

Kniha s ČERNOU MAGIÍ - dokument

Černokněžníci a rituály Dokument o černé magii Černá magie

Cesta do hlubin mozku - 1 - Co je skutečnost? HD CZ

Cesta do hlubin mozku - 1 - Co je skutečnost? HD CZ

The Brain with David Eagleman Dokumentární cyklus. Vydejte se spolu s tvůrci do hlubin lidského mozku. Poznejte jeho tajemství i způsob fungování.

Ruská divočina - Tajuplný les

Ruská divočina - Tajuplný les

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE