CZ Rock Mix 01

CZ Rock Mix 01

Je to krátký mix čekých kapel většinou to nejlepší tak přeji příjemný poslech.

Rock It! CZ full movie

Rock It! CZ full movie

Camo Rock 2 (Nick Jonas) CZ

Camo Rock 2 (Nick Jonas) CZ

Camo Rock 2 (Nick Jonas) moc pěkná písnička

Video test Limitless Pulse (Ply Rock) (CZ)

Video test Limitless Pulse (Ply Rock) (CZ)

Děkuji za poskytnutí eshopu - https://www.vaporism.cz Pulse - https://www.vaporism.cz/elektronickecigarety/elektronicka-cigareta-limitless-pulse-2ml/ Komplexní web o e-kouření - http://www.vapetalkskarotkou.eu/ Nezapomeňte sledovat Vapetalk na Facebook - https://www.facebook.com/vapetalkskarotkou Rádi Vás uvítáme v aktivní skupině na FB - https://www.facebook.com/groups/402197773178042/

Be cool-The Rock monologue cz

Be cool-The Rock monologue cz

Mogul rock-Hard rock hallelujah CZ-Funkční!

Mogul rock-Hard rock hallelujah CZ-Funkční!

Mogul rock(Pardubice)-Hard rock hallelujah cz (Lordi)

Rock´n Roll (2017) CZ HD trailer

Rock´n Roll (2017) CZ HD trailer

v kinech od: 30.11.2017 AČFK | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz Guillaume Canet (43) žije pohádkový život. Má všechno, o čem mohou muži pouze snít. A potom, přímo během natáčení, mu jeho dvacetiletá herecká kolegyně suše oznámí, „že už nejede rock´n´roll“. A další uzemňovačka přijde vzápětí – na žebříčku „šukatelnosti“ herců se prý propadnul na úplné dno. Domácký život s Marion, syn, koně, dům na venkově – to vše je pro mladé herečky totálně antisexy. Guillaume si umíní, že se musí radikálně změnit. Hned. Proměna ale zachází tak daleko, jak nikdo z přítomných nečekal.

Rock of Ages CZ trailer

Rock of Ages CZ trailer

Všechny super filmy najdeš na http://www.fb.com/Miluju.filmy Režie: Adam Shankman Hrají: Tom Cruise, Russell Brand, Mary J. Blige, Paul Giamatti, Catherine Zeta-Jones, Bryan Cranston, Malin Åkerman, Alec Baldwin, Julianne Hough, Diego Boneta, Julie Anne Do kin přichází filmová adaptace broadwayského muzikálového hitu „Rock of Ages", kterou pro společnost New Line Cinema režíroval Adam Shankman („Hairspray"). Film „Rock of Ages" vypráví příběh dívky z malého města Sherrie a městského chlapce Drewa, kteří se setkají na části Sunset Boulevardu zvané Sunset Strip, kde oba hledají naplnění svých hollywoodských snů. Jejich rock'n rollová romance je divákům vyprávěna prostřednictvím hitů autorů jako Def Leppard, Joan Jett, Journey, Foreigner, Bon Jovi, Night Ranger, REO Speedwagon, Pat Benatar, Twisted Sister, Poison, Whitesnake, a podobně. Ve filmové verzi muzikálu hrají Julianne Hough („Varieté"), herec a zpěvák Diego Boneta, který se zde objevuje ve své první filmové roli, na Oskara nominovaný Paul Giamatti („Těžká váha"), Russell Brand („Arthur", „Dostaň ho tam"), královna R&B Mary J. Blige, Malin Akerman („Návrh"), několikanásobný držitel ceny Emmy Bryan Cranstion (televizní seriál „Perníkový táta", „Obhájce"), držitelka Oskara Catherine Zeta-Jones („Chicago") a na Oskara nominovaní Alec Baldwin („Smolař") a Tom Cruise („Narozen 4. července"). Režisér Shankman film „Rock of Ages" natočil podle scénáře Justina Therouxe, Chrise D'Arienza a Allana Loeba, a to podle stejnojmenného D'Arienzova muzikálu. Producenty filmu byli Matt Weaver, Scott Prisand, Carl Levin, Tobey Maguire a Jennifer Gibgot, výkonnými producent Garrett Grant, Adam Shankman, Janet Billig Rich, Hillary Weaver, Toby Emmerich, Michael Disco a Samuel J. Brown. Součástí kreativního týmu při natáčení filmu „Rock of Ages" byli kameraman Bojan Bazelli („Hairspray"), autor scény Jon Hutman („Nějak se to komplikuje"), na Oskara nominovaná autorka kostýmů Rita Ryack („How the Grinch Stole Christmas", „Hairspray"), autorka střihu Emma E. Hickox („Dlouhá cesta"), na Grammy nominovaný autor hudby Matther Rush Sullivan („Dreamgirls", „Nine"), výkonný producent hudby Adam Anders (televizní seriál „Glee"), a držitelka ceny Emmy za choreografii Mia Michaels („Umíte tančit?"). Film „Rock of Ages" produkovaný společností New Line Cinema uvede do kin ve světě společnost Warner Bros. Pictures, člen skupiny Warner Bros. Entertainment.

reNaissance eXtravaganza - Dread vs Yohei Gun Rock CZ

reNaissance eXtravaganza - Dread vs Yohei Gun Rock CZ

Me vs Yohei at Gun Rock CZ. Credit goes to Brian Ho of Indyddr.com for the video.

Kuby CZ - Rock guitar improvize

Kuby CZ - Rock guitar improvize

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE