Conflict88

Conflict88

Live

Ortel Krasné Časy Akusticky

Ortel Krasné Časy Akusticky

Biely odpor - Predurčeny víťazstvu

Biely odpor - Predurčeny víťazstvu

Indian #88 - Řídíme linkové letadlo!

Indian #88 - Řídíme linkové letadlo!

Indian #88 - MMO-FPS HRY Premiéra: 5.10.2014 18:00 Nejnovější díl Indiana vás zavede do světa MMO-FPS her, téma otevřeme a "polo-recenzujeme" všechny vaše oblíbené hry z toho online žánru! Uvidíte WarThunder, World of Tanks anebo Star Conflict. K tomu recenzujeme DESTINY, českou indie hru Warped Times 3 a nemůžeme vynechat odpočinkové umělecké hry Entwined a Hohokum! CZC.CZ Sponzor pořadu: Od 5. října k vybraným 2v1 zařízením rozdává CZC.CZ poukaz v hodnotě 1000 Kč na další nákup v jejich obchodě! Více na http://www.czc.cz/asus-transformer-book-t100ta-dk066h-cerna/158284/produkt ! :) ■ Dej si Indiana do odběrů a získej zlatého bludišťáka! http://bit.ly/Poy0mC Sledujte, sdílejte, zapojte se! Jsme pořad o hrách pro každého! Buďte u toho s námi! Každý týden novinky z celé scény počítačových a konzolových her. Živé streamy, let's playe, recenze, reportáže, vše vtipně, originálně a hlavně od hráčů pro hráče! ● WEB: http://www.indian-tv.cz ● FACEBOOK: http://www.facebook.com/indian.tv ● TWITTER: http://www.twitter.com/indiantvcz ● INSTAGRAM: http://instagram.com/indiantv ● YOUTUBE: http://www.youtube.com/indiantvcz Vyrobilo FiolaSoft Studio (c) 2014 - Všechna práva vyhrazena.

Biely Odpor - Zlý sen

Biely Odpor - Zlý sen

Videl som budúcnosť, bol to zlý sen. Nevládné telá, otrokov doby, ženy a starci na konci času. Národy, na konci svojej púte, zdrané cholerou, stíhané morom, ženú sa k miestu vlastnej smrti. R: V tom sne ktosi tajomný rozdával karty. Jediným pohladom budil zlo, akoby chcel povedať: Príde koniec, zaniknú národy a všetko zlato stratí váhu, čo ostane živé príroda zatratí, posledný krát vdýchneš za hrsť prachu. Pamätám si len, na obete tej hrôzy. Ten obraz, neopíšem slovom. Život brata, za smrť v tvare hviezdy. R: V tom si ktosi tajomný rozdával karty. Jediným pohladom budil zlo, chcel som len povedať: Príde koniec, zaniknú národy a všetko zlato stratí váhu, čo ostane živé príroda zatratí, posledný krát vdýchneš za hrsť prachu. Príde koniec, zaniknú národy a všetko zlato stratí váhu, čo ostane živé príroda zatratí, posledný krát vdýchneš za hrsť prachu

Krpál - Sláva Tvá

Krpál - Sláva Tvá

88

88

MICROSOFT KONFERENCE | E3 2013 | ZÁZNAM ČESKÉHO PŘENOSU

MICROSOFT KONFERENCE | E3 2013 | ZÁZNAM ČESKÉHO PŘENOSU

Česky komentovaný živý přenos E3 konference Microsoft s týmem Indiana! Streamujeme jako už tradičně všechny důležité herní konference. Dozvíte se vše o nejnovějších herních titulech a novinkách. Sledujte s námi všechny konference a získáte jedinečný komunitní achievement na našich stránkách. Zkrátka si to nesmíte nechat ujít! ************************************************** DEJ SI INDIANA DO ODBĚRŮ A BUDEŠ O 20 % VÍC COOL! http://bit.ly/Poy0mC ************************************************** Sledujte, sdílejte, zapojte se! Jsme pořad o hrách pro každého! Buďte u toho s námi! Každý týden novinky z celé scény počítačových a konzolových her. Živé streamy, let's playe, recenze, reportáže, vše vtipně, originálně a hlavně od hráčů pro hráče! WEB: http://www.indian-tv.cz FACEBOOK: http://www.facebook.com/indian.tv TWITTER: http://www.twitter.com/indiantvcz ŽIVÉ STREAMY: http://www.twitch.tv/indiantvcz INDIAN PLAY: http://www.indian-tv.cz/porad/play/ ************************************************** Vyrobilo FiolaSoft Studio (c) 2013 - Všechna práva vyhrazena. Může obsahovat hudbu licencovanou od Royalty Free Music by http://audiomicro.com/royalty-free-music Více informací o pořadu Indian se dozvíte na http://www.indian-tv.cz, kde se můžete zapojit do velké herní komunity!

Vězeňské blues cz 1977

Vězeňské blues cz 1977

Outlaw Blues, USA, 1977, 97 min Hrají: Peter Fonda, Susan Saint James Kultovní snímek o muzikantovi, kterému byla ukradnuta píseň. Pro hudebníky mohou být zajímavé i pěvecké výkony Petera Fondy (společně se svou filmovou partnerkou opravdu zpívají) a nechybí ani jedna netradiční honička.

Pilsner Oiquell Starý časy

Pilsner Oiquell Starý časy

Nová písnička od Pilsner Oiquell.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE