Bílá Čína / Gwang tin lung foo wooi - CZ celý film, český dabing, akční, krimi, drama, 1989

Bílá Čína / Gwang tin lung foo wooi - CZ celý film, český dabing, akční, krimi, drama, 1989

Čína versus USA: Boj o ropu CZ dabing

Čína versus USA: Boj o ropu CZ dabing

Pro další zajímavá videa a dokumenty mrkni na www.sitback.cz Ropa je každodenní surovinou, kterou všichni z nás spotřebováváme a díky které jsme tam kde jsme dnes. Možná před zlomem, možná na zlomu, možná už po zlomu. To však není podstatné tolik jako to, že jednou ať chceme nebo nechceme, tu nebude. Ropa jako nepřekonatelný pohon všech ekonomik díky své výborné energetické výkonnosti nastartovala také v posledních letech ekonomiku Číny, která co do spotřeby možná brzy předstihne leadera, kterými jsou USA. Přímou úměrou s výkonem ekonomik jde ruku v ruce právě množství vytěžené ropy. Čína začínající po ropě doslova hladovět natahuje ruce k Africkým zemím a v posledních letech jedná i s Venezuelou, která je významným producentem a dlouhodobým partnerem USA. Kam až tato situace dospěje? Do zákulisí "boje" o ropu mezi USA a Čínou, která se však týká více či méně nás všech, nám dá nahlédnout tento dokument.

Hrdinové války Válečný Čína 2007 cz

Hrdinové války  Válečný Čína 2007  cz

Soubor má 1.6 GB. Pro nějaké otázky na mě můžete přijít na můj ts server IP:46.36.35.189:9990

1. Jan Cina - Show Jana Krause 14. 12. 2016

1. Jan Cina - Show Jana Krause 14. 12. 2016

Hosté: Herec Jan Cina, neonatoložka Barbora Fišárková a dětská herečka Ema Švábenská. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal a v divadle Archa: http://www.ticketportal.cz/podujatie_search.asp?id=127059 http://www.divadloarcha.cz

Bílá Čína Gwang tin lung foo wooi CZ celý film, český dabing, krimi, drama & Best House Music 20.mp4

Bílá Čína Gwang tin lung foo wooi CZ celý film, český dabing, krimi, drama & Best House Music 20.mp4

Bílá Čína Gwang tin lung foo wooi CZ celý film, český dabing, krimi, drama & Best House Music 20.mp4

Čína má talent 2011 - 12tiletý chlapec Uudam zpívá své zesnulé matce.. ( CZ titulky )

Čína má talent 2011 - 12tiletý chlapec Uudam zpívá své zesnulé matce.. ( CZ titulky )

PROSÍM VÁS: Už je to nějaká doba co jsem toto video přeložila a za tento čas to už vidělo přes 1 000 000 lidí, což je dobře, protože tohle video bylo přeloženo pro Vás. Je mi jasné, že některé frázování v překladu může být více krkolomné, ale v době, kdy jsem tento překlad dělala jsem byla v sedmé třídě a moje angličtina nebyla bůh ví jaká sláva. Ovšem i přesto si myslím, že s dávkou fantazie a trochou logického uvažování si každý může domyslet přesný význam některých vět a pochopit úplný smysl tohoto videa. Jsem ráda, že se tohle video tolika lidem líbí a, že píší své názory, ať už ty dobré nebo špatné. Navzdory tomu bych Vás chtěla požádat aby jste nepsali VULGÁRNÍ KOMENTÁŘE, uvědomte si, že jsme všichni lidé a taky by jsme se tak měli chovat. Svůj názor samozřejmě vyjádřit můžete, ale jde to i jinak než s použitím nadávek. Youtube je veřejná stránka, Vaše komentáře může vidět prakticky kdokoliv, to si také uvědomte. Doufám, že to budete respektovat!!! SOUHRN: Uudam - 12-letý chlapec, který ztratil matku v Mongolsku při automobilové nehodě. Bylo mu 8 let. Ve věku 11 let, nešťastnou náhodou přišel i o druhého rodiče, když byl jeho otec zabit při cestě do práce. Uudam se registroval do soutěže Čína má talent 2011 aby uskutečnil svůj sen s písní "matka ve snu". Píseň je zpívána v mongolštině, takže ne každý může plně pochopit slova, ale emocemi a vyjádřením emocí Uudam přiměl miliony posluchačů k slzám. Uudam řekl, že tuto píseň zpívá tolikrát, kolikrát si vzpomene na matku, a jeho matka si vždycky přála, aby seděla vedle něj když bude zpívat...

Ominous | Full Horror Film

Ominous | Full Horror Film

Kings of Horror presents: Ominous A super natural thriller inspired by actual events. When the Callahans set off for a peaceful family vacation in the mountains they never expected their personal demons to follow them. The children discover a paranormal presence in the secluded cabin and two generations of secrets are revealed, forever changing the lives of the living as well as the dead. Sizzling performances by a stellar ensemble including Melissa Salinas (Treggin, The Case) and Sean Patrick Flaherty (Daddy Day Camp, The Grand) will keep you gripping yourself and looking over your shoulder! Follow us on: https://www.facebook.com/kingsofhorror https://www.instagram.com/kingsofhorror/ https://twitter.com/KingsofHorror And check out our blog too! http://kingsofhorror.com/ NOTICE: All of the films uploaded to Kings of Horror are legally licensed, and we have the exclusive YouTube rights for specific territories. Any copyright inquiries should be sent to hello@kingsofhorror.com.

Bílá Čína Gwang tin lung foo wooi - CZ celý film, český dabing, akční, krimi, drama, 1989 & bi.mp4

Bílá Čína   Gwang tin lung foo wooi - CZ celý film, český dabing, akční, krimi, drama, 1989 & bi.mp4

Bílá Čína Gwang tin lung foo wooi - CZ celý film, český dabing, akční, krimi, drama, 1989 & bi.mp4

World Of Warcraft Full Movie Cinematic ALL Cinematic VIDEO GAME Trailers in One Game Movie 2016

World Of Warcraft Full Movie Cinematic ALL Cinematic VIDEO GAME Trailers in One Game Movie 2016

The first three games in the Warcraft series, including their .expansion packs, were all released on both the PC and Macintosh. All of these games were of the real-time strategy genre. Each game proceeded to carry on the storyline of the previous games and each introduced new features and content to improve gameplay. Warcraft III was the first game in the series to feature a Collector's Edition, which all subsequent games have released as well. Warcraft II was the first game in the series to feature play over the internet using .Battle.net, although this was not included until a later release of the game. Warcraft II was also the first in the series to be re-released as a "Battle Chest", a bundled copy of the game containing both the original and expansion. Warcraft III and World of Warcraft also have both had "Battle Chests" released for them subsequent to their initial release. The "Battle.net" edition of Warcraft II was also the first to introduce the use of CD keys to the series, requiring each user online to have their own copy of the game in order to be able to connect. However, a CD key is not yet required to play via a Local Area Network, although speculation is that future games in the series will do so, as another product in Blizzard Entertainment's portfolio, StarCraft II, is doing so by removing the option for using LANs altogether, requiring the use of Battle.net.[10] In 1998, an adventure game in the series, Warcraft Adventures: Lord of the Clans, was announced as being cancelled, having been previously delayed from a 1997 release. In 2004, Blizzard Entertainment moved the series away from the real-time strategy genre and released World of Warcraft, an MMORPG. Requiring a subscription fee to be paid to play, it also introduced regular additional content to the series in the form of patches. World of Warcraft quickly gained much popularity worldwide, becoming the world's largest subscription-based MMORPG. They reached a peak 12 million subscribers worldwide.[11] World of Warcraft has had five expansions as of 2014. During the production of StarCraft II: Wings of Liberty, Blizzard co-founder Frank Pearce stated that "If there’s a team that’s passionate about doing another WarCraft RTS, then that’s definitely something we would consider. It’s nothing that we’re working on right now, we have development teams working on Cataclysm, StarCraft II: Wings of Liberty, Diablo III, and when those teams are all off the projects they’re working on, they’ll be intimately involved in the discussions about what’s next." In 2013, Blizzard announced a new online free-to-play trading card game titled Hearthstone: Heroes of Warcraft, with the beta being available in summer of 2013.[12] In March 2014, Hearthstone was officially released. In addition to the free-to-play basic gameplay Hearthstone also contains fee-based features like extra card packs, a special tournament mode or additional restricted matches against computer opponents.

Megalodon CZ

Megalodon CZ

Co napsat ... :D Prostě film Megalodon v češtině !

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE