Halo soumrak 2014 CZ Dabing(film podle herní série halo)

Halo soumrak 2014 CZ Dabing(film podle herní série halo)

Teroristé hrozí zničením lidstva a důstojníci ONI se tak musí spojit se Sedrany, aby zachránili vesmír. Bude však nutné učinit oběti. Halo soumrak (halo night fall) je film podle úspěšné herní série halo, exkluzivně pouze na xbox... Víc informací o halo najdete zde: https://www.halowaypoint.com/en-gb

ALONE IN THE DARK Smrtonoš a Kámen Mudrců (kompletní film CZ dabing) 2015 1080p

ALONE IN THE DARK Smrtonoš a Kámen Mudrců (kompletní film CZ dabing) 2015 1080p

Dlouho jsem se rozhodoval zdali final cut nemám ponechat pouze 720p. Hra je pouze 720p a obsahuje známou chybu s video nastavením.[Zkoušel jsem i EN originál a dělala mi to samé.] Video nebylo nijak ořezáno, čí jinak přizpůsobováno obrazu, již tak video dost trpí. Hra používá 16bit stíny (HANDonFACE) (Poznámka: Všechny mé filmy, videa digitálně ostřím a oživuji teplotu barev.) Česká zvuková stopa byla zesílena na 5 dB, protože je v základu dost tlumená. Hra byla natáčena, bez hudebního doprovodu a veškerá hudební stopa byla, doplněná dodatečně. Herní soudtrack Aloneho, byl využit také + něco málo z Vetřelce. České titulky v obraze používají zlý font a jsou špatně čitelné, pokoušel jsem se to digitálně upravit, avšak bez úspěchu. Anglický text je naopak přesvícen a také je nečitelný. Žádný zásah, nepřinesl lepší změnu. Skok auta pozpátku jízdou v garážích, byl plánován a byl natočen v realné rychlosti a nebyl nijak upraven, naopak salto s taxíkem při jízdě městem, plánován nebyl. Těch neplánovaných salt je ve filmu ponecháno více. Duch přecházející silnici zaznamenaný při přeskoku s taxíkem ve městě se opravdu obejvil, bohužel v jedné z nepoužitelných záběru i přesto jsem si ho přál ponechat. Záznam byl digitálně stabylizován na video stopu, ale jinak nebyl nijak upravován! Pro účely filmu, byly OFFSCREEN vypáleny všechny kořeny zla. na mapě označeno 31 +5 tajných - Celkem 36) Je možné si toho všimnout poté co Edward kontroluje mapu v policejním autě. Závěrečné titulky byly použity z PS3 Inferno edice. PC a X360 pouze opakují intro a to asi 3x SPOJLER: Místnost 943, odkazuje na epištolu Marka 9 : 43 (popřípade 9 : 43 až 49)

13 mrtvých můžu - CZ celý film, český dabing, akční

13 mrtvých můžu - CZ celý film, český dabing, akční

Popis

SCIFI cz

SCIFI cz

Scifi

Bez soucitu | celý film | český dabing | HD

Bez soucitu | celý film | český dabing | HD

Osobní asistent amerického ambasa-dora v Paříži James Reece (Jonathan Rhys Meyers) má vše, co úspěšný muž potřebuje mít. Atraktivní přítelkyni, luxusní byt a skvěle placenou práci. Jediné, po čem touží... dostat se do pořádné akce. Ve chvíli, kdy dostane za úkol aby byl k ruce americkému agentovi FBI Charliemu Waxovi (John Travolta) je nadšen. Wax má za úkol zabránit teroristickému útoku v Paříži. James však brzy zjistí, že Wax si libuje v násilí, zastrašování a nejde pro ránu daleko. Nejdřív střílí a teprve pak se ptá, jestli to někdo přežil.

Akční dobrodružné filmy,,, ke stažení zdarma,teenagery, 2015

Akční dobrodružné filmy,,, ke stažení zdarma,teenagery, 2015

, akční sci fi filmy,akční hrdina, ke stažení zdarma,teenagery, online zdarma akční dobrodružné filmy, akční fantasy film, akční sci fi filmy,akční hrdina, ke stažení zdarma,teenagery, online zdarma akční dobrodružné filmy, akční fantasy film, akční sci fi filmy,akční hrdina, ke stažení zdarma,teenagery, online zdarma

ZLATÝ HLAS Romský Film Celý SK Dabing

ZLATÝ HLAS Romský Film Celý SK Dabing

New Action Movies 2016 - Best Action Fantasy movies 2016 -- New Adventure movies 2016 - ciFi Pro

New Action Movies 2016 - Best Action Fantasy movies 2016 -- New Adventure movies 2016  - ciFi Pro

[ Hᴀʟᴏ NɪɢʜᴛFᴀʟʟ ] Sci Fi Movies Full Length English - Best Hollywood Action Sci Fi Movie - 𝐇𝐃

[ Hᴀʟᴏ NɪɢʜᴛFᴀʟʟ ] Sci Fi Movies Full Length English - Best Hollywood Action Sci Fi Movie - 𝐇𝐃

THKS FOR WATCH SUBSCRIBE MY CHANNEL TO WATCH MORE MOVIES !!

ARCHANGEL | Fantasy Sci fi Film

ARCHANGEL | Fantasy Sci fi Film

This is my proof of concept for the origin story of Michael, the great archangel once born to earth, who grew to lead an army against the almighty deceiver Lucifer and his rebel legions Behind the Scenes: https://youtu.be/wwKJlKMh3rw This film was done with the help of friends and family. It was a lot of work with very little budget. We shot primarily on the Sony a7s. (I not II). The battle scenes were shot on an epic. No expensive wire rigs, just a bunch of people having fun on trampolines with super heavy armor on! For anyone wondering, there is more to the story. A graphic novel treatment that I hope to turn into a longer form series or film. This project took over a year and a half in post, between jobs and trips. So many late nights. To those that helped me create this ambitious project, thank you so much. I've probably read too many fantasy novels in my life so it was a lot of fun to take something that has a basis in historical literature and religion and put it into a world that I love.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE