Cesta ven - trailer CZ

Cesta ven - trailer CZ

V kinech od 29. května 2014. Více na: www.aerofilms.cz/cestaven Filmy Marian (1996) a Paralelní světy (2001) vzbudil režisér Petr Václav velkou vlnu zájmu doma i v zahraničí. Po 13 letech přichází tentýž režisér s novým celovečerním snímkem Cesta ven -- příběhem silné mladé matky, která se odmítá smířit s nepříznivým společenským statusem a snaží se vybojovat lepší život pro sebe a svou dceru Sárinku. Cesta ven z obtížné situace je lemována zklamáním, ale také nadějí. Odvaha a rodičovský cit pomáhají Žanetě překonat překážky v podobě dluhů, mantinelů většinové společnosti i problémů ve vlastní komunitě. Syrový snímek se vyhýbá soudům i patosu a k tématu přistupuje s věcným nadhledem a místy i svérázným humorem.

Cesta Ven (The Way Out) de Petr Vaclav - Trailer VO ST anglais

Cesta Ven (The Way Out) de Petr Vaclav - Trailer VO ST anglais

La Bohême du Nord, l’an 2012. *** Plus d'information, bande-annonce, extraits ... http://www.vivalacinema.net/cesta-ven-the-way-out-de-petr-vaclav/ *** ... Un jeune couple de Roms prétend à une vie ordinaire - une entreprise de fou pour un Gitan. À armes inégales, ils devront se battre pour intégrer une société majoritairement hostile. Et préserver malgré tout leur dignité et leur amour. Sortie en salle "prochainement" Sources et © copyrights: Cinema Defacto *** Retrouvez : + les bandes annonces des films à venir sur http://www.vivalacinema.net/categorie/ba-du-jour/ + les sorties en salle de la semaine sur http://www.vivalacinema.net/les-sorties-cinema-de-la-semaine/ + les prochaines sorties DVD sur http://www.vivalacinema.net/categorie/dvd-2/ ***

Cesta ven 2

Cesta ven 2

Gadžo 2014

Gadžo 2014

Dokumentární Česko, 2014, 52 min Dokumentární film Gadžo je jakousi „life-movie", jejímž obsahem je pokus mladého filmaře začlenit se do komunity tzv. nepřizpůsobivých občanů. Na půl roku se odstěhoval do Předlic u Ústí nad Labem, tedy do cikánského ghetta, které má tu nejhorší pověst. S kamerou namířenou na sebe se slušný Čech mezi „kopiemi Čechů" stává hlavní postavou svého filmu. Snaží se hledat odpovědi na nejrůznější otázky, které provázejí soužití dvou etnik -- „bílého" a „černého". Mezi Romy nachází nakonec řadu přátel a odpovědi na vyslovené i nevyslovené otázky hledají společně.

Filmový čtvrtek 11. 9. 2014 - "Cesta ven" - diskuze s Davidem Ištokem

Filmový čtvrtek  11. 9. 2014 - "Cesta ven" - diskuze s Davidem Ištokem

Cesta ven je silný příběh mladé romské matky, která se odmítá smířit s nepříznivým společenským statusem a snaží se vybojovat lepší život pro sebe a svou dceru. Po promítnutí nového filmu režiséra Petra Václava následovala diskuze s představitelem hlavní mužské role, Davidem Ištokem.

Cesta ven 1

Cesta ven 1

Cesta Ven

Cesta Ven

Provided to YouTube by The Orchard Enterprises Cesta Ven · Progres 2 Tulák po hvězdách ℗ 2018 Indies Scope Released on: 2018-11-02 Auto-generated by YouTube.

ernest cifra kasting milan cifra film cesta ven

ernest cifra kasting milan cifra film cesta ven

cifra

ernest cifra režie nemanece u milana cifri bede se natacet film cesta ven 1

ernest cifra režie nemanece u milana cifri  bede se natacet film cesta ven 1

ernest cifra

Rozhovor s Petrem Václavem o novém filmu Nikdy nejsme sami

Rozhovor s Petrem Václavem o novém filmu Nikdy nejsme sami

Nikdy nejsme sami je jeho čtvrtým celovečerním hraným filmem. Jeho předcházející film Cesta ven (2014) byl oceněn sedmi Českými lvy, Cenami filmové kritiky a dalšími oceněními. Paralení světy (2001) byly uvedeny na festivalu v San Sebastianu. Jeho debut Marian (1996) získal ocenění Stříbrný Leopard na MFF v Locarnu. Petr Václav v současnosti dokončuje roadmovie Skokan.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE