AUTA 2 CZ DABING CELY FILM CESKY VIDEO HRA BLESK MCQUEEN DISNEY PIXAR

AUTA 2 CZ DABING CELY FILM CESKY VIDEO HRA BLESK MCQUEEN DISNEY PIXAR

auta 2 český

Karate tiger 2 Zuřící blesk 1987 CZ Dabing

Karate tiger 2 Zuřící blesk 1987 CZ Dabing

Akční / Dobrodružný Hong Kong / USA, 1987, 87 min Režie: Corey Yuen Scénář: Roy Horan, Keith W. Strandberg Kamera: Nicholas Josef von Sternberg Hudba: David Spear Hrají: Loren Avedon, Cynthia Rothrock, Max Thayer, Matthias Hues, Jang-lee Hwang, Roy Horan, King Lee, Nirut Sirijanya Scott Wylde je na dovolenke v Thajsku. Tu sa má stretnúť s kamarátom MacJarvisom a jeho priateľkou Sulin... Stretnutie je však krátke, dievča pokračuje v ceste do Kambodže. Tam majú namierené aj obaja priatelia napriek tomu, že vedia, že krajinu ovládajú Červení Kméri. Cestou narazia na despotického ruského dôstojníka Juriho, ktorý vo svojom gulagu drží mnohých zajatcov, medzi nimi aj nešťastnú Sulin.

Blesk celí film

Blesk celí film

Kulový blesk (to nej...)

Kulový blesk (to nej...)

Čierny Blesk (1) - 20.6.2014 o 20:30 na JOJke)

Čierny Blesk (1) - 20.6.2014 o 20:30 na JOJke)

WEB: http://www.joj.sk FB: http://www.facebook.com/tvjoj

Zachránilo ma Svetlo - Blesk

Zachránilo ma Svetlo  -  Blesk

Film natočený podle skutečné události... Danniona Brinkleyho, kriminálníka, který se nedokáže zařadit do společnosti, jednoho dne nečekaně zasáhne blesk. Mladý muž se dostane do klinické smrti, ale po osmadvaceti minutách se stane něco neuvěřitelného. Dannion opět nabude vědomí a vrátí se zpět do života. Zároveň si také uvědomí, že právě prožil něco fascinujícího. Navštívil Temný tunel, Křišťálové město a Chrám vědomostí, kde mu andělé prozradili šance lidstva v budoucnosti, stal se svědkem vlastní smrti a zažil další neskutečné věci Zdá se, že všechny tyto události Danniona velmi změnily. O zázraku chce informovat celý svět, ale zatím si s ním sám neví rady. Za pár dní se seznámí s doktorem Raymondem Moodym, specialistou na paranormální jevy, jenž mu spoustu pro něj dosud nepochopitelných věcí objasní. Během konzultací pak Dannion zjistí, že přežitím vlastní smrti získal dar pomáhat umírajícím. Tak vlastně dostal i druhou šanci v životě. Jak nově nabyté moudrosti a schopnosti jasnovidectví využije?

Autogrotesky: Burákovy povídačky - Burák v Tokiu

Autogrotesky: Burákovy povídačky - Burák v Tokiu

Burák v Tokiu získal skvělý tunning a závodil v driftování.

Svatební cesta do Jiljí

Svatební cesta do Jiljí

Adepti manželství, dříve než se rozhodnete, podrobte svůj vztah zatěžkávací zkoušce – společné dovolené! Člověk by se měl ženit s rozmyslem, varoval před zbrklostmi otec. Toho druhého nejlíp poznáš, když s ním cestuješ.

The Silver Brumby (1993) - FULL MOVIE HD - Family Movie

The Silver Brumby (1993) - FULL MOVIE HD - Family Movie

The magic of the mountain. The obsession of a man. The beauty of The Silver Brumby. From Elyne Mitchell’s international best-seller of the same name comes a magnificent tale about the greatest brumby that ever lived, The Silver Brumby. The Silver Brumby is revered by all, including his greatest enemy, Man. For years men have tried to claim the elusive brumby as their prize – with no success. Now one horseman (Russell Crowe), determined to challenge the might of the wild stallion, sets off on an unforgettable adventure – to capture the horse that according to legend, could never be tamed. ► Subscribe for new FULL EPISODES http://goo.gl/I8zwvJ ► Whatch all the episodes https://www.youtube.com/watch?v=OF_8wMcUQcE&list=PLF3VzGTRXI_V-EMmooNAPlBmgi9_cubJc Based on the characters created by Elyne Mitchell in her classic series of “Silver Brumby” novels, The Silver Brumby Animation Series relates the adventures of the magnificent silver colt Thowra and his brothers Storm and Arrow. Together with their friends, the bush animals, the wild horses meet the challenges of life in the bush and battle to avoid capture by Man. Each episode is a self-contained story of adventure, friendship and daring set against the majesty of the Australian High Country. Russel Crowe - The Silver Stallion

blesk v raji 00 PILOT cz dabing

blesk v raji 00 PILOT cz dabing

Dobrodružný USA, 1994, 22x45 min Režie: Douglas Schwartz, Lyndon Chubbuck, Russ Mayberry, Be… (více) Scénář: Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, John Hill, Michael Berk Hudba: John D'Andrea, Matthias Weber, Cory Lerios Hrají: Hulk Hogan, Chris Lemmon, Patrick Macnee, Carol Alt, Sam J. Jones, Brandon Call, Peter Kent, Loren Avedon, John Beck, Constance Towers, Randy Brooks, Jim O'Rear, Sherman Hemsley, Gary Kasper, Rus Blackwell, Tom Nowicki, Felicity Waterman, Zahn McClarnon, Jim Pirri, Jeff Moldovan, Lee Perkins, William Haze, Robin Weisman, Gustavo Perez, Rusty Meyers, John O'Hurley, Carlos Lauchu, Keith Hudson Spencer a 'Bru', dva bývalí členové Námořních, vzdušných a pozemních týmů Námořnictva Spojených států amerických (SEALs) se stanou jedněmi z nejlépe placených námezdních žoldáků. Při plnění zadaných úkolů spoléhají pouze na svůj vlastní úsudek a na rychlý motorový člun, který Spencer původně postavil pro vládu Spojených států, a který je vybavený těmi nejnovějšími a nejlepšími přístroji. Na cestách, které jsou často plné nebezpečí a napětí, brouzdají rozbouřenými vlnami místních vod....v letovisku Paradise Beach, plném krásek v bikinách, se ale občas i pobaví. Seriál, v hlavní roli s Terrym 'Hulk' Hoganem, byl natočen autory seriálu Pobřežní hlídka. https://www.csfd.cz/film/70680-blesk-v-raji/prehled/

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE