Blitz (2011) HD Movie Trailer

Blitz (2011) HD Movie Trailer

Brant is a tough cop with questionable ethics who teams up with Officer Nash to hunt down a crazed serial killer targeting their police brethren.

01 Drah tety a j 1974 & 02 Kulový blesk 1978 celý film

01 Drah tety a j 1974 & 02 Kulový blesk 1978 celý film

Kulový blesk 1978

Kulový blesk 1978

Zachránilo ma Svetlo - Blesk

Zachránilo ma Svetlo  -  Blesk

Film natočený podle skutečné události... Danniona Brinkleyho, kriminálníka, který se nedokáže zařadit do společnosti, jednoho dne nečekaně zasáhne blesk. Mladý muž se dostane do klinické smrti, ale po osmadvaceti minutách se stane něco neuvěřitelného. Dannion opět nabude vědomí a vrátí se zpět do života. Zároveň si také uvědomí, že právě prožil něco fascinujícího. Navštívil Temný tunel, Křišťálové město a Chrám vědomostí, kde mu andělé prozradili šance lidstva v budoucnosti, stal se svědkem vlastní smrti a zažil další neskutečné věci Zdá se, že všechny tyto události Danniona velmi změnily. O zázraku chce informovat celý svět, ale zatím si s ním sám neví rady. Za pár dní se seznámí s doktorem Raymondem Moodym, specialistou na paranormální jevy, jenž mu spoustu pro něj dosud nepochopitelných věcí objasní. Během konzultací pak Dannion zjistí, že přežitím vlastní smrti získal dar pomáhat umírajícím. Tak vlastně dostal i druhou šanci v životě. Jak nově nabyté moudrosti a schopnosti jasnovidectví využije?

Kulový blesk 1/8

Kulový blesk 1/8

Komedie o dvanáctinásobné směně bytů, kterou její organizátor, advokát Radosta, právem nazval Akce kulový blesk. Komedie, Československo, 1978, 82 min Režie: Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák.

Modrý Blesk - pizza

Modrý Blesk - pizza

Sestřih z filmu modrý blesk

Autogrotesky: Burákovy povídačky - Bourák Burák

Autogrotesky: Burákovy povídačky - Bourák Burák

Burák kdysi zápasil s opravdu velkými náklaďáky!

Blesk celí film

Blesk celí film

DVD: STŘÍBRNÝ BLESK (Silver Brumby)

DVD: STŘÍBRNÝ BLESK (Silver Brumby)

http://northvideo.cz/cz/eshop.asp?hledat=st%F8%EDbrn%FD+blesk Sluneční paprsky v horách australské Vysočiny tvoří po ránu tu nejkrásnější část dne. Vzduch je čistý a zvířátka i ptáci vstávají, aby přivítali nový den. Když sem jednoho dne přišel člověk, začal se odehrávat podivný příběh koně. Rychlého, hrdého a krásného, se stříbrnou hřívou. Podle její barvy a podle jeho rychlosti mu všichni začali říkat Stříbrný blesk. Splýval s ranní rosou, zjevoval se a zase ztrácel. Říkalo se, že je synem Jeremena, bývalého krále divokých koní. Jiní zase tvrdili, že je to pouhý duch. Ale zvířata žijící v buši vědí, že Blesk je opravdový. Vědí, že právě on jednou bude králem všech divokých koní.

Kulový blesk

Kulový blesk

Abrhám u vynálezce Smoljaka

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE