Zachránilo ma Svetlo - Blesk

Zachránilo ma Svetlo  -  Blesk

Film natočený podle skutečné události... Danniona Brinkleyho, kriminálníka, který se nedokáže zařadit do společnosti, jednoho dne nečekaně zasáhne blesk. Mladý muž se dostane do klinické smrti, ale po osmadvaceti minutách se stane něco neuvěřitelného. Dannion opět nabude vědomí a vrátí se zpět do života. Zároveň si také uvědomí, že právě prožil něco fascinujícího. Navštívil Temný tunel, Křišťálové město a Chrám vědomostí, kde mu andělé prozradili šance lidstva v budoucnosti, stal se svědkem vlastní smrti a zažil další neskutečné věci Zdá se, že všechny tyto události Danniona velmi změnily. O zázraku chce informovat celý svět, ale zatím si s ním sám neví rady. Za pár dní se seznámí s doktorem Raymondem Moodym, specialistou na paranormální jevy, jenž mu spoustu pro něj dosud nepochopitelných věcí objasní. Během konzultací pak Dannion zjistí, že přežitím vlastní smrti získal dar pomáhat umírajícím. Tak vlastně dostal i druhou šanci v životě. Jak nově nabyté moudrosti a schopnosti jasnovidectví využije?

Kulový blesk 1978

Kulový blesk 1978

Kulový blesk 1978-Připravit, zorganizovat a provést výměnu dvanácti bytů je dílo hodné mistra. Tím ovšem dr. Radosta, jehož excelentně ztvárnil Rudolf Hrušínský, také je. Náhlé těžkosti a komplikace řeší s grácií za pochodu a pro jistotu, aby se v den D všechno povedlo, provede malou generální zkoušku, která odhalí mnohé...

jackie Blesk

jackie  Blesk

Kulový blesk 1/8

Kulový blesk 1/8

Komedie o dvanáctinásobné směně bytů, kterou její organizátor, advokát Radosta, právem nazval Akce kulový blesk. Komedie, Československo, 1978, 82 min Režie: Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák.

Autogrotesky: Burákovy povídačky - Burák v Tokiu

Autogrotesky: Burákovy povídačky - Burák v Tokiu

Burák v Tokiu získal skvělý tunning a závodil v driftování.

CZ celý film

CZ celý film

Světáci celý film CZ celý film, ceský dabing, akcní, dobrodružný Světáci celý film CZ celý film, ceský dabing, akcní, dobrodružný. celý film celý film cz,celý film cz dabing,celý film komedie,celý film romantický,celý film česky,celý film 2014,celý filmy,celý filmy cz komedie,ledové království celý .

Vrchní prchni-celý film

Vrchní prchni-celý film

blesk v raji 00 PILOT cz dabing

blesk v raji 00 PILOT cz dabing

Dobrodružný USA, 1994, 22x45 min Režie: Douglas Schwartz, Lyndon Chubbuck, Russ Mayberry, Be… (více) Scénář: Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, John Hill, Michael Berk Hudba: John D'Andrea, Matthias Weber, Cory Lerios Hrají: Hulk Hogan, Chris Lemmon, Patrick Macnee, Carol Alt, Sam J. Jones, Brandon Call, Peter Kent, Loren Avedon, John Beck, Constance Towers, Randy Brooks, Jim O'Rear, Sherman Hemsley, Gary Kasper, Rus Blackwell, Tom Nowicki, Felicity Waterman, Zahn McClarnon, Jim Pirri, Jeff Moldovan, Lee Perkins, William Haze, Robin Weisman, Gustavo Perez, Rusty Meyers, John O'Hurley, Carlos Lauchu, Keith Hudson Spencer a 'Bru', dva bývalí členové Námořních, vzdušných a pozemních týmů Námořnictva Spojených států amerických (SEALs) se stanou jedněmi z nejlépe placených námezdních žoldáků. Při plnění zadaných úkolů spoléhají pouze na svůj vlastní úsudek a na rychlý motorový člun, který Spencer původně postavil pro vládu Spojených států, a který je vybavený těmi nejnovějšími a nejlepšími přístroji. Na cestách, které jsou často plné nebezpečí a napětí, brouzdají rozbouřenými vlnami místních vod....v letovisku Paradise Beach, plném krásek v bikinách, se ale občas i pobaví. Seriál, v hlavní roli s Terrym 'Hulk' Hoganem, byl natočen autory seriálu Pobřežní hlídka. https://www.csfd.cz/film/70680-blesk-v-raji/prehled/

Škoda 120 L ve filmu: KULOVÝ BLESK

Škoda 120 L ve filmu: KULOVÝ BLESK

Ve filmu Kulový blesk si zahrála drobnou roli Škoda 120L. Za povšimnutí stojí, že na některých záběrech je vidět, že auto nemá bezpečnostní pásy u předních sedadel, některé záběry, jsou zrcadlové (herec Hrušínský se objevuje na straně řidiče, ačkoliv auto neřídí) a také je na autě namontováno zadní čelo bez větracích otvorů, které se používalo u pozdějších modelů cca od modelového roku 1980.

Kulový blesk - Smoljak

Kulový blesk - Smoljak

Jedna z moc fajn scén z celého báječného filmu. :-)

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE