Zachránilo ma Svetlo - Blesk

Zachránilo ma Svetlo  -  Blesk

Film natočený podle skutečné události... Danniona Brinkleyho, kriminálníka, který se nedokáže zařadit do společnosti, jednoho dne nečekaně zasáhne blesk. Mladý muž se dostane do klinické smrti, ale po osmadvaceti minutách se stane něco neuvěřitelného. Dannion opět nabude vědomí a vrátí se zpět do života. Zároveň si také uvědomí, že právě prožil něco fascinujícího. Navštívil Temný tunel, Křišťálové město a Chrám vědomostí, kde mu andělé prozradili šance lidstva v budoucnosti, stal se svědkem vlastní smrti a zažil další neskutečné věci Zdá se, že všechny tyto události Danniona velmi změnily. O zázraku chce informovat celý svět, ale zatím si s ním sám neví rady. Za pár dní se seznámí s doktorem Raymondem Moodym, specialistou na paranormální jevy, jenž mu spoustu pro něj dosud nepochopitelných věcí objasní. Během konzultací pak Dannion zjistí, že přežitím vlastní smrti získal dar pomáhat umírajícím. Tak vlastně dostal i druhou šanci v životě. Jak nově nabyté moudrosti a schopnosti jasnovidectví využije?

Blitz (2011) HD Movie Trailer

Blitz (2011) HD Movie Trailer

Brant is a tough cop with questionable ethics who teams up with Officer Nash to hunt down a crazed serial killer targeting their police brethren.

01 Drah tety a j 1974 & 02 Kulový blesk 1978 celý film

01 Drah tety a j 1974 & 02 Kulový blesk 1978 celý film

Autogrotesky: Burákovy povídačky - Burák v Tokiu

Autogrotesky: Burákovy povídačky - Burák v Tokiu

Burák v Tokiu získal skvělý tunning a závodil v driftování.

Nejistá sezóna 1987

Nejistá sezóna 1987

celý film komedie,celý film romantický, celý film, CZ celý film, ceský dabing, akcní, dobrodružný , Celé filmys ,českým dabingem , celý film cz,celý film ,cz dabing

Ledova apokalypsa 2 CZ

Ledova apokalypsa 2 CZ

Kulový blesk (1978) celý film & KUNG FURY Official Movie HD (české titulky).mp4. Ledová apokalypsa 1 scifi katastr cz & Left 4 Dead 2 CZ-LP 11# Kampaň . Kruh 2001 & Kubo.mp4. Kresťanské filmy- Ponecháni napospas-1 & Kresťanské filmy- Ponecháni napospas-2.mp4. Muž a stín 2007 & Muž na drátě (1985).mp4.

Konec starých časů 1989

Konec starých časů 1989

Konec Starých Časů - 1989 Excelující Josef Abrhám ve znamenitém kousku Vladislava Vančury, režie Jiří Menzel.

Kulový blesk Nejlepší hlášky

Kulový blesk Nejlepší hlášky

Kulový blesk 1/8

Kulový blesk 1/8

Komedie o dvanáctinásobné směně bytů, kterou její organizátor, advokát Radosta, právem nazval Akce kulový blesk. Komedie, Československo, 1978, 82 min Režie: Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák.

Loren Avedon,Cynthia Rothrock-No Retreat No Surrender 2 aka Karate Tiger 2(1988)

Loren Avedon,Cynthia Rothrock-No Retreat No Surrender 2 aka Karate Tiger 2(1988)

The film opens in Moc Hoa, Vietnam, where a group of prisoners are about to be executed under the watchful eye of General Ty (Hwang Jang-Lee). After the execution, a plane arrives at Bangkok International Airport. There, we are introduced to Scott Wylde, an American college graduate who makes his way to a local gym. At the gym, he meets Terry (Cynthia Rothrock), a kickboxer who gets annoyed with Scott and tells the owner what Scott thinks of Muay Thai. Terry tells the owner in Thai that he thinks American kickboxing is better. The gym owner sends a Thai boxer to challenge Scott. Terry learns that Scott himself is a martial artist and he is able to defeat the Thai boxer. When Scott tells Terry he is looking for his former teacher and best friend Mac Jarvis (Max Thayer). Terry tells Scott that Mac may be in Patpong, a seedy area of Bangkok. Scott leaves the gym and heads for his hotel.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE