relaxace - autogenní trénink video

relaxace - autogenní trénink video

Více na webových stránkách: http://barbaradobiasova.cz/ Autogenní trénink (AT) je relaxační technika, rozvinul ji Johannes Heinrich Schultz (1884 – 1970). Využívá představivosti k navození určitých tělesných stavů, které vedou k uvolnění organismu a mysli tzv. relaxaci. Tíha v celém těle, následuje teplo, pak chlad (pouze na čele).

autogenni trenink

autogenni trenink

autorovi se omlouvám, jestli jsem se ho dotkl, na yt jsem nenašel takhle dlouhy at.

Autogenní trénink

Autogenní trénink

Odkaz na celou nahrávku: http://www.novarelaxace.cz/products/autogenni-trenink/

Relaxace pro uvolnění celého těla

Relaxace pro uvolnění celého těla

Slovo a fotografie: Nela Wurmová Hudba: Kevin McLeod Kdykoliv budete potřebovat pomoc a podporu ve složitých situacích, nebo i jen průvodce pro osobní rozvoj, najdete nás na www.terapeuti-brno.cz. A pokud si chcete hlavně zlepšit náladu, zklidnit se a nabrat energii, najděte si chvilku sami pro sebe a pusťte si relaxační nahrávku. ______________________ Řízená relaxace je užitečná technika pro všechny, kdo se chtějí na chvíli zastavit a uvolnit. Pomáhá překonat stres, únavu i pocity úzkosti a nervozity. Stačí necelá čtvrthodinka, abyste si odpočinuli, nabrali sílu - a nebo začali den s dobrou náladou. Vyhraďte si pro relaxaci čtvrt hodiny času, kdy vás nikdo nebude rušit. Nevadí, když to zpočátku nepůjde úplně snadno a když vám budou myšlenky utíkat bokem. Pokud tuto techniku budete dělat pravidelně, půjde vám čím dál lépe - schopnost účinně relaxovat je dovednost, kterou je možné se cvikem naučit. Pokud máte jakékoliv otázky, nebojte se nám napsat. Rádi vám poradíme, jak techniku co nejlépe využít.

Schultzův Autogenní trénink_1 část

Schultzův Autogenní trénink_1 část

Hluboká relaxace - řízená meditace - hladina alfa -100% funkční a účinné

Hluboká relaxace - řízená meditace - hladina alfa -100% funkční a účinné

Děkuji za velkou podporu a dobrovolné příspěvky, protože díky nim stoupl zájem o zdravý způsob života a o odhalování duchovní podstaty. Pomáháte tak spoustě lidem na potřebných místech! ... Kapitoly: 1. ÚVOD 0:00 - 2:22 2. HLUBOKÁ RELAXACE 2:22 - 46:36 3. MOŘE 46:36 Nejlépe pouštět denně pro maximální efekt Mou práci a také duchovní rozvoj v naší zemi můžete podpořit dobrovolným finančním příspěvkem, který poslouží k vyššímu účelu: č.ú.: 202880122/0600 IBAN: CZ6206000000000202880122 BIC/SWIFT: AGBACZPP Variabilní kód: 888 Váš příspěvek bude použit na rozvoj "práce s energií" v čechách - pořádání seminářů, cvičení čchi-kungu, tai chi a propagace těchto směrů.

Meditace Vhledu-všímavost (autogenní trénink,relaxace)

Meditace Vhledu-všímavost (autogenní trénink,relaxace)

Zaznamenal jsem společné charakteristiky u Buddhistické meditace vhledu a u autogenního tréninku. Smyslem je postupně uvolňovat tělo a mysl, a navodit mozkové vlny Alfa. Alfa vlny dokáží naladit naší mysl na odpočinek, lehký trans, zvýšit produkci serotoninu, vstoupit do podvědomé mysli. Udělejte si prosím pohodu, zapalte třeba svíčky a hurá na to :-) Lze praktikovat i v leže, ale nezaručuji že doposloucháte konec nahrávky :D

Autogenní relaxace

Autogenní relaxace

Obecné informace, technika včetně zvukové nahrávky a individuální formule. Původní hudba maestro Střízlivid. www.drnespor.eu: Svépomocné příručky, relaxační nahrávky, smích atd. Oblíbená jóga: www.biharyoga.net. Oblíbený čchi-kung: www.cchi.cz, www.zy-qigong.cz, www.zyq.sk. Svépomoc: www.anonymnialkoholici.cz. AZ! Vše dobré!

Relaxační hudba a slovo pro zklidnění mysli a duše

Relaxační hudba a slovo pro zklidnění mysli a duše

CD Tři léčivé relaxace pro dospělé a dospívající, ze kterého je tato ukázka obsahuje ještě dvě další stopy: Relaxace po čakrách a Mysterium těla. Projekt a ml. slovo: Zdeněk Šimanovský ( www.simanovsky.cz ) Hudba : Petr Piňos Umožňuje hluboké uvolnění a regeneraci těla a může opakovaně sloužit vám, vašim blízkým a členům rodiny. CD zasíláme po celé ČR v ceně 200,- Kč plus dobírka. Objednávky na: sekcesmt@seznam.cz Budeme rádi, když nám napíšete svoji zkušenost s touto relaxací.

Psychobalzam - Ladislav Chudik - CZ

Psychobalzam - Ladislav Chudik - CZ

nadherny relax..

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE