Paulo Coelho: Alchymista

Paulo Coelho: Alchymista

Pravidelne nové audioknihy, len kompletné diela. Ak máš tip na dobrú knihu, napíš do komentu...

Komisař Maigret a jeho mrtvý | Audioknihy, Mluvené slovo | AudioStory časť 1

Komisař Maigret a jeho mrtvý | Audioknihy, Mluvené slovo | AudioStory časť 1

Prijemne počúvanie. Pleasant listening. Príjemné počúvanie. Vydal Radioservis, a.s. Komplet obsahuje: CD 1 Maigret a mrtvá dívka CD 2 Maigret a případ . Legendární pařížský komisař Maigret se vrací! Legendární pařížský komisař Maigret se vrací! Detektivka začíná hrůzným nálezem těla mrtvé neznámé dívky na . Pleasant listening. Vydal Radioservis, a.s. Komplet obsahuje: CD 1 Maigret a mrtvá dívka CD 2 Maigret a případ Nahour CD 3 Maigret chystá léčku CD 4 Přístav .

Jak si správně přát - 7/10 Duvěra namísto pochybností - Audioknihy CZ

Jak si správně přát - 7/10 Duvěra namísto pochybností - Audioknihy CZ

část 8 - https://youtu.be/kfj6liaaI8s Jak si správně přát - Duvěra namísto pochybností - audioknihy cz Pierre Franckh - Jak si správně přát Jak si správně přát - Pierre Franckh Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje partnera, auto, bydlení kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že každý může získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičíte úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha Jak si správně přát, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu. K tomuto úspěšnému titulu existuje také sada karet, kterou je možné zakoupit buď jako doplněk ke knize, nebo jako sadu k samostatnému použití.

Kent Haruf - Cizinci v noci (Mluvené slovo, Audioknihy | AudioStory)

Kent Haruf -  Cizinci v noci (Mluvené slovo, Audioknihy | AudioStory)

Pro informace o dalších audioknihách a novinkách navštivte naše stránky http://www.audiostory.cz/ . Celou audioknihu si můžete koupit na: https://audioteka.com/cz/audiobook/cizinci-v-noci Kent Haruf Cizinci v noci Čte: Jaromír Meduna, Dana Syslová Jednoho večera navštíví Addie Moorová svého souseda Louise Watterse. Oba již před lety ovdověli a jejich životy na malém městě plynou ve stereotypech, které chabě vyplňují prázdnotu. Rozhodnou se nebrat ohledy na to, co si pomyslí ostatní, a začnou se scházet. V nočních rozhovorech poodhalují jeden druhému svou minulost, bolesti, touhy a ztracené lásky. Stávají se z nich dobří přátelé, později i milenci, náhle si připadají jako lidé, kteří mají konečně štěstí. Addiin syn je však kategoricky proti jejich vztahu a dá matce ultimátum, které nelze brát na lehkou váhu. Americký spisovatel Kent Haruf psal svou křehkou novelu vážně nemocný s vědomím, že se jejího vydání již nedočká, a vložil do ní vlastní touhu po životě a lásce a smířlivou radost z krátkých momentů štěstí. Dílo zaujalo čtenáře i filmaře a stejnojmenná filmová adaptace (2017, rež. Ritesh Batra) přinesla krásné role Robertu Redfordovi a Jane Fondové.

Mark Manson | Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le | Audiotéka.cz

Mark Manson | Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le | Audiotéka.cz

Audiokniha o tom, jak rozpoznat své limity a smířit se s nimi. Celou ji stáhnete na: https://audioteka.cz/go/dumyslne-umeni-yt Délka: 7 hodin 3 minuty Autor: Mark Manson Interpret: David Prachař Kategorie: Osobní rozvoj Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia

Templáři_Audio_kniha

Templáři_Audio_kniha

Barvitá freska o slavném vzestupu a tragickém pádu rytířů Templu. Pod tyranií krále Filipa Sličného, v době plné intrik, scestné morálky i barbarství držitelů moci se z hrůzného násilí rodí mystická legenda o tajemstvích templářského řádu Autor: Ernst Sommer

Karel Klostermann - Ze světa lesních samot - Antonín Kaška - 1. kapitola z audioknihy na Audiotéce

Karel Klostermann - Ze světa lesních samot - Antonín Kaška - 1. kapitola z audioknihy na Audiotéce

1. kapitolu z audioknihy Karel Klostermann Ze světa lesních samot - čte Antonín Kaška. Kompletní audioknihu lze stáhnout na Audiotéce https://audioteka.com/cz/audiobook/ze-sveta-lesnich-samot-avik/?a_box=gpufkycd . Ženské postavy v audioknize ztvárňují Valérie Zawadská, Jitka Ježková a Kamila Šmejkalová. Hudba Vítězslav Novák. Nahrávka vznikla v Plzni k 95. výročí úmrtí Karla Klostermanna. Nádherný román o Šumavě, jejích samotách a lidech, kteří na těch samotách bydleli. Více o autorovi a o knize na http://www.akaska.cz/?page=221

Martina Formanová - Skladatelka voňavého prádla - křest CD audioknihy SUPRAPHON

Martina Formanová - Skladatelka voňavého prádla - křest CD audioknihy SUPRAPHON

Křtem 3CD audioknihy MARTINA FORMANOVÁ -- SKLADATELKA VOŇAVÉHO PRÁDLA provedla producentka titulu Naďa Dvorská. Hosty byli: Karel Gott, Miloš Forman a řada osobností v čele s autorkou knihy Martinou Formanovou a herečkou Tatianou Vilhelmovou, která titul pro vydavatelství SUPRAPHON načetla. MARTINA FORMANOVÁ -- SKLADATELKA VOŇAVÉHO (SU 6142-2) Mladá, krásná dívka se seznámí s nejslavnějším českým zpěvákem, Karlem Gottem, při jednom z jeho koncertů v Brně. Odjede za ním do Prahy a prožije řadu let po jeho boku. Současně, kromě niterného poznání zákulisí českého showbyznysu a světa modelingu, studuje na FAMU scénáristiku. Martina, inteligentní a půvabná bytost, citlivě reaguje na všechny vnější podněty tak zářivého a vzrušujícího světa, který se jí postupně hroutí před očima a z jejích představ o krásném životě s panem Božským zůstávají trosky. Aby se znovu postavila na vlastní nohy, odjede za sestrou do USA, kde se živí jako uklízečka a zároveň dopisuje svou diplomovou práci. Při jejím dokončování se setká s režisérem Milošem Formanem, dalším osudovým mužem svého života. Na opačném konci světa začíná žít druhou etapu výjimečného života, dovršeného šťastným narozením vytoužených dětí. Svůj mimořádný osud vypráví Martina Formanová nesmírně upřímně k sobě a se sympatickým nadhledem a humorem, jakoby lehce a přirozeně, zároveň ohleduplně ke všem aktérům tak atraktivního světa. Cítíme, že Martina Formanová nic nepřizpůsobuje svým spisovatelským ambicím, přičemž pravdivost její zpovědi je fascinující. Tatiana Vilhelmová má v mnohém s Martinou Formanovou společné. Obě jsou nevšední ženy, jež dosáhly společenských vrcholů kombinací vlastního přičinění i šťastným řízením osudu. Zajímavě zastřený hlas Tatiany Vilhelmové a její silný prožitek vyprávěného příběhu vytvořily dokonalou harmonii mezi autorkou a interpretkou. Knižní besteller nyní v audiopodobě!

KMOTR 1.část audioknihy

KMOTR  1.část audioknihy

Andrea Maria Schenkelová - Jedlová samota (Thriller, Mluvené slovo, Audioknihy | AudioStory)

Andrea Maria Schenkelová - Jedlová samota (Thriller, Mluvené slovo, Audioknihy | AudioStory)

Pro informace o dalších audioknihách a novinkách navštivte naše stránky http://www.audiostory.cz/ . Celou audioknihu si můžete koupit na: https://audioteka.com/cz/audiobook/jedlova-samota Andrea Maria Schenkelová Jedlová samota Čte: Jiří Dvořák, Lukáš Hlavica, Růžena Merunková, Viktor Dvořák, Andrea Elsnerová, Renata Rychlá, Lukáš Křišťan, Dušan Sitek, Jan Meduna, Oldřich Navrátil, Ljuba Krbová, Simona Babčáková, Kryštof Nohýnek, Marcela Nohýnková, Klára Sedláčková Oltová, Daniel Šváb, Petr Vršek, Josefína Bianca Štěpánková, Alberto Tošner Jedlová samota - audiokniha obsahuje dramatizovanou četbu kriminálního thrilleru podle skutečné události. Napsala Andrea Maria Schenkelová. Čtou Jiří Dvořák, Lukáš Hlavica, Andrea Elsnerová ad. Kdo vraždil? Byl to vůbec člověk, nebo symbolický černý jezdec, o němž se v kraji tradují ústně vyprávěné historky... Strhující drama nemilosrdného vyvraždění statkářské rodiny s prvky psychologické studie. Námětem knihy Jedlová samota je skutečná událost, která se stala v Bavorsku po světové válce. Pachatel nebyl nikdy usvědčen. Podrobnosti rozkrývají obyvatelé horské vesnice při výsleších na policii. Hlavním vypravěčem je neznámý pozorovatel (jakési Boží oko nebo alter ego vraha). Autorka Jedlové samoty Andrea Maria Schenkelová si do svého literárního příběhu vraha dosadila. Zvolila jednoho z hlavních podezřelých při vyšetřování skutečné události. Přiklonila se tedy k jedné z nejpravděpodobnějších verzí. Jedlová samota byla ověnčena několika literárními cenami, například cenou Deutscher Krimi Preis nebo švédskou cenou Martin Beck Award. V Německu se prodal více než jeden milion knižních výtisků, vznikla úspěšná audiokniha a byl natočen film. Kniha byla vydána také v mnoha dalších zemích světa.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE