Mnich, který prodal své Ferrari Robin S. Sharma | Audioknihy, Mluvené slovo | AudioStory časť 1

Mnich, který prodal své Ferrari Robin S. Sharma | Audioknihy, Mluvené slovo | AudioStory časť 1

Mnich, který prodal své ferrari patří mezi nejznámější klasická díla s duchovní a psychologickou tematikou. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i . Mnich, který prodal své ferrari patří mezi nejznámější klasická díla s duchovní a psychologickou tematikou. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i . . Mnich, který prodal své ferrari patří mezi nejznámější klasická díla s duchovní a psychologickou tematikou. Tato „úchvatná knížka, která přináší potěšení i . .

Paulo Coelho: Alchymista

Paulo Coelho: Alchymista

Pravidelne nové audioknihy, len kompletné diela. Ak máš tip na dobrú knihu, napíš do komentu...

Jerome Klapka Jerome - Oni a já (Román, Mluvené slovo, Audioknihy | AudioStory)

Jerome Klapka Jerome - Oni a já (Román, Mluvené slovo, Audioknihy | AudioStory)

Pro informace o dalších audioknihách a novinkách navštivte naše stránky http://www.audiostory.cz/ . Celou audioknihu si můžete koupit na: https://audioteka.com/cz/audiobook/oni-a-ja Jerome Klapka Jerome Oni a já Čte: Martin Dejdar Oni a já - audiokniha obsahuje román klasika anglického humoru. Napsal Jerome Klapka Jerome. Čte Martin Dejdar. Román o rodičích a dospívajících dětech je plný humoru, ale nechybí v něm ani moudrá zamyšlení nad nejdůležitějšími hodnotami v lidském životě. Na tapetě je mnoho témat všedního dne, počínaje druhem bydlení, způsobem obživy, volbou zaměstnání, přes vztah k přírodě, možnosti nejrůznější kvalifikace, spokojenost se životem, až po lásku, přátelství, manželství a rodičovství. Zkrátka audiokniha pro pobavení i zadumání. Nabízí prožitek emocí sentimentu i soucitu, ale hlavně příležitost pořádně se zasmát.

Komisař Maigret a jeho mrtvý | Audioknihy, Mluvené slovo | AudioStory časť 1

Komisař Maigret a jeho mrtvý | Audioknihy, Mluvené slovo | AudioStory časť 1

Prijemne počúvanie. Pleasant listening. Príjemné počúvanie. Vydal Radioservis, a.s. Komplet obsahuje: CD 1 Maigret a mrtvá dívka CD 2 Maigret a případ . Legendární pařížský komisař Maigret se vrací! Legendární pařížský komisař Maigret se vrací! Detektivka začíná hrůzným nálezem těla mrtvé neznámé dívky na . Pleasant listening. Vydal Radioservis, a.s. Komplet obsahuje: CD 1 Maigret a mrtvá dívka CD 2 Maigret a případ Nahour CD 3 Maigret chystá léčku CD 4 Přístav .

Dominik Dán - Uzol (celá audiokniha - 1. časť)

Dominik Dán - Uzol (celá audiokniha - 1. časť)

Celá audiokniha - Dominik Dán - Uzol - 1/3 V roku 1988 nastal v kariére Richarda Krauza významný zlom, postúpil o stupienok vyššie a z pochôdzkara sa stal detektív. Hneď prvý prípad, vražda robotníka v ropnej rafinérii, mu dáva poriadne zabrať a namiesto toho, aby sa venoval Sylvii a malej dcére, ostáva v práci ešte dlhšie do noci než predtým. Možno aj preto, že rozohral veľmi riskantnú hru s krásnou bufetárkou Valikou. Na oddelení vrážd ešte nepracuje ani Chosé, ani Canis, ani krpatý Kuky, sú tam iba dvaja z budúcej partie, Burger a Hanzel. A obaja, ale najmä Burger sa chopia mladého eléva policajného remesla a rozhodnú sa z neho vychovať detektíva podľa svojich predstáv. Politická situácia, súdruhovia z ministerstva, kolegovia zo Štátnej bezpečnosti, ale hlavne bezohľadnosť tej doby zavedú trojicu detektívov do naozaj bizarného prostredia medzi ostnaté drôty tiahnuce sa po celej štátnej hranici so západným svetom. Tu sa stane vražda vojenského pilota nadzvukových stíhačiek, vražda, ktorá mala zničiť Krauzovu kariéru už v zárodku. Pred detektívom leží gordický uzol. Či nájde odvahu rozseknúť ho, nevie. Zažíva niečo, s čím sa aspoň raz za život musí popasovať každý ozajstný muž…

KMOTR 1.část audioknihy

KMOTR  1.část audioknihy

Proč poslouchat audioknihy & tipy na audioknihy

Proč poslouchat audioknihy & tipy na audioknihy

Dneska bych vás ráda nalákala na poslouchání audioknih! Povím vám důvody, proč audioknihy poslouchat a zároveň se s vámi podělím o tipy na tři skvělé audioknihy: http://www.onehotbook.cz/audioknihy/bezbarvy-cukuru-tazaki-je/ http://www.onehotbook.cz/audioknihy/soumrak-dne/ http://www.onehotbook.cz/audioknihy/sberatel/

Cesta do středu Země - Jules Verne - CELÁ AUDIOKNIHA ČESKY

Cesta do středu Země - Jules Verne - CELÁ AUDIOKNIHA ČESKY

🎧 Více audioknih a dalších videí - http://bit.ly/2c4M0kg ✉ Dostávejte oznámení na nová videa - http://bit.ly/2bV8qa4 V případě problémů s obsahem mě prosím kontaktujte na: vacekj(at)outlook.com

Antoine de Saint-Exupéry - Malý princ (Mluvené slovo, Audioknihy | AudioStory)

Antoine de Saint-Exupéry - Malý princ (Mluvené slovo, Audioknihy | AudioStory)

Pro informace o dalších audioknihách a novinkách navštivte naše stránky http://www.audiostory.cz/ . Antoine de Saint-Exupéry Malý princ Čte: Eduard Cupák Celou audioknihu si můžete koupit na: http://audioteka.com/cz/audiobook/maly-princ-audiostory Jedno z nejslavnějších děl moderní světové literatury. Malý princ je symbolem dobra, hledačem i objevitelem krásy. Křehký příběh, který mají rády děti a milují jej až do dospělosti, protože hlavní hrdina se učí dívat na svět očima dítěte a přehodnocuje, co je v životě opravdu důležité. Nahrávka byla natočena ve výjimečném interpretačním podání Eduarda Cupáka.

Martina Formanová - Skladatelka voňavého prádla - křest CD audioknihy SUPRAPHON

Martina Formanová - Skladatelka voňavého prádla - křest CD audioknihy SUPRAPHON

Křtem 3CD audioknihy MARTINA FORMANOVÁ -- SKLADATELKA VOŇAVÉHO PRÁDLA provedla producentka titulu Naďa Dvorská. Hosty byli: Karel Gott, Miloš Forman a řada osobností v čele s autorkou knihy Martinou Formanovou a herečkou Tatianou Vilhelmovou, která titul pro vydavatelství SUPRAPHON načetla. MARTINA FORMANOVÁ -- SKLADATELKA VOŇAVÉHO (SU 6142-2) Mladá, krásná dívka se seznámí s nejslavnějším českým zpěvákem, Karlem Gottem, při jednom z jeho koncertů v Brně. Odjede za ním do Prahy a prožije řadu let po jeho boku. Současně, kromě niterného poznání zákulisí českého showbyznysu a světa modelingu, studuje na FAMU scénáristiku. Martina, inteligentní a půvabná bytost, citlivě reaguje na všechny vnější podněty tak zářivého a vzrušujícího světa, který se jí postupně hroutí před očima a z jejích představ o krásném životě s panem Božským zůstávají trosky. Aby se znovu postavila na vlastní nohy, odjede za sestrou do USA, kde se živí jako uklízečka a zároveň dopisuje svou diplomovou práci. Při jejím dokončování se setká s režisérem Milošem Formanem, dalším osudovým mužem svého života. Na opačném konci světa začíná žít druhou etapu výjimečného života, dovršeného šťastným narozením vytoužených dětí. Svůj mimořádný osud vypráví Martina Formanová nesmírně upřímně k sobě a se sympatickým nadhledem a humorem, jakoby lehce a přirozeně, zároveň ohleduplně ke všem aktérům tak atraktivního světa. Cítíme, že Martina Formanová nic nepřizpůsobuje svým spisovatelským ambicím, přičemž pravdivost její zpovědi je fascinující. Tatiana Vilhelmová má v mnohém s Martinou Formanovou společné. Obě jsou nevšední ženy, jež dosáhly společenských vrcholů kombinací vlastního přičinění i šťastným řízením osudu. Zajímavě zastřený hlas Tatiany Vilhelmové a její silný prožitek vyprávěného příběhu vytvořily dokonalou harmonii mezi autorkou a interpretkou. Knižní besteller nyní v audiopodobě!

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE