Petr Kolář - Ještě, že tě lásko mám

Petr Kolář - Ještě, že tě lásko mám

Záznam z akce Silvestr 2004.

Petr Kolář- Ještě, že tě lásko mám

Petr Kolář- Ještě, že tě lásko mám

Ještě že tě lásko mám...

Ještě že tě lásko mám...

Petr Kolář Ještě, že tě lásko mám

Petr Kolář  Ještě, že tě lásko mám

Petr Kolar - Jeste, ze te lasko mam

Petr Kolar - Jeste, ze te lasko mam

Music video by Petr Kolar performing Jeste, ze te lasko mam. (C) 2009 Universal Music s.r.o.

Arakain - Chtěl bych ti říct

Arakain - Chtěl bych ti říct

Moc dobrá kapela

Chtěl Bych Tě Svlíct - Killaz + text

Chtěl Bych Tě Svlíct - Killaz + text

Dotazy pište sem :P ref.:Chtěl bych Tě svlíct úplně do naha, chtěl bych teď být mezi Tvýma nohama, chtěl bych Tě svlíct z Tvýho pyžama, chtěl bych být hlazen Tvýma ručkama. Chtěl bych Ti říct, že moc pro mě znamenáš, že tě mám nejradši, když se mi svlíkáš, když mi pěkný pohádky na dobrou noc říkáš, miluju Tvý tělo, tak se mi ukaž. [Killaz] Jednou, když jsem spatřil Tvoji překrásnou prdelku, říkám si co je to kurva za roštěnku. Pamatuju si, jak jsem Tě pozval na sklenku, strávili jsme spolu celou noc venku. Když seš blízko mě, tělo mi vibruje, klepou se mi kolena, adrenalin se zvyšuje. Ten Tvůj pohled mě tak rajcovně bičuje, celá Tvoje postava u mě boduje. Mozek se raduje, já doma Tě chci mít, za ruku Tě vzít a pomalinku svlíct. Tvoji tvář bych chtěl pomalu pohladit, chtěl bych s Tebou být a nikdy se nerozdělit. Nevím co bych dělal, kdybych Tě nesvlíkal, asi bych za jinejma jinam utíkal. Ale já Tě mám a můžu Tě svlíknout, můžu bejt s Tebou a můžu k Tobě přilnout. ref.: Chtěl bych Tě svlíct úplně do naha, chtěl bych teď být mezi Tvýma nohama, chtěl bych Tě svlíct z Tvýho pyžama, chtěl bych být hlazen Tvýma ručkama. Chtěl bych Ti říct, že moc pro mě znamenáš, že tě mám nejradši, když se mi svlíkáš, když mi pěkný pohádky na dobrou noc říkáš, miluju Tvý tělo, tak se mi ukaž. [Sucka] Když Tě holka svlíkám, radostí já umírám, koukám na Tvý tělo, nic jinýho nevnímám. Co si všechno přeješ, tak to Ti udělám, žádnou jinou než Tebe já lásko nehledám. Když jsem holka s Tebou, mířim ke hvězdám, ať si přijde kdo chce, nikomu Tě nenechám. Chtěl bych Ti říct, že miluju Tvý tělo, když jsem Tě včera svlíkal, tak se Ti krásně chvělo. Chtěl bych Ti říct, že Ty jsi ta jediná, že si to Ty a ne žádná jiná. ref.:2x Chtěl bych Tě svlíct úplně do naha, chtěl bych teď být mezi Tvýma nohama, chtěl bych Tě svlíct z Tvýho pyžama, chtěl bych být hlazen Tvýma ručkama. Chtěl bych Ti říct, že moc pro mě znamenáš, že tě mám nejradši, když se mi svlíkáš, když mi pěkný pohádky na dobrou noc říkáš, miluju Tvý tělo, tak se mi ukaž.

Asi bych ti měl neco řéct...

Asi bych ti měl neco řéct...

A máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Asi bych Vám už měl říct pravdu..

Asi bych Vám už měl říct pravdu..

▼ ↓=[ Popisek ]=↓ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ → Kontakt: • FB: Bige CZ • Fan Page: https://www.facebook.com/BigeCZ/ • Email: KontaktBige@gmail.com ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ → Druhý kanál: https://www.youtube.com/channel/UCJ_kRXO8WyNAwDCTAZc2I4w ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ • Donate: https://www.paypal.me/BigeCZ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Veškeré potřebné informace naleznete v informací o kanále! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ → Pokud ten popisek čteš až sem, tak do komentáře napiš "Mrak" :D ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▲ (C) Bige 2K17 :D ▲

Rybičky48 - Ženy (oficiální videoklip) 4K

Rybičky48 - Ženy (oficiální videoklip) 4K

režie, kamera, střih: Ondřej Soukup Produkce: Marek Nedvěd, Kuba Ryba Námět a scenář: Kuba Ryba Hudba/text: Kuba Ryba Aranže: Michal Brener, Petr Lebeda, Ondra Štorek mix/master: Petr Lebeda Nahráno: říjen 2017 Smaragd Records, Chotusice (bicí), prosinec 2017 LeGrill Records, Kutná Hora Děkujeme www.panter-praha.cz a www.sennheiser.cz za půjčení mikrofonů. ŽENY (text + akordy) C Dlouho jsem přemýšlel G Jak se poklonit ženám Ami Jak jim úctu vzdát Emi Za to, že umějí život dát F G Ani tisíce růží, jejich jména na kůži C G Né to nestačí Chtěl bych ti snýst modrý z nebe Bílej sníh co nezebe Chtěl bych diskutovat o tom Kam v ložnici lampu dát. Chtěl bych vidět jak záříš V lednu o v září šššš Jó to bych si přál. Ref: C. Holka já ti slíbím G. Ami Co ti tisíc chlapů nesplní Emi F Hodinky s vodotryskem budou tvý G Postavím vzdušnej zámek F G A v něm každou noc budu ti lhát. Holka ja ti slibim Co ti tisíc chlapů nesplní Mám sbírku motýlů Zvu tě na ní. Napisu prstem na záda Otazníky zda budeš tu spát Dlouho jsem neměl slov Jak poděkovat ženám. Jak jim úctu vzdát Za to že umějí život dát. Ani tisíce růží, Jejich jména na kůži Né to nestačí Ref: Sólo: F a G akordy se střídají a dlouhý konec na G:)

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE