Area 51 - Tajné spisy CIA (CZ Dokument)

Area 51 - Tajné spisy CIA (CZ Dokument)

Máte záujem o konkrétne video alebo nám chcete zanechať odkaz? Vyplňte jednoduchý formulár na odkaze http://creativegroup.sk/dokumentarnefilmy/ Vieme ako sú reklamy otravné, preto ich nikdy v našich videách neuvidíte. Ak nás chcete podporiť, prispejte nám dotáciou na odkaze http://creativegroup.sk/dokumentarnefilmy/ Za každý Váš príspevok srdečne ďakujeme.

Archív záznamov o UFO. Ruský Roswell.

Archív záznamov o UFO. Ruský Roswell.

Toto je ďalšia časť z dokumentárneho seriálu s názvom "Archív záznamov o UFO" (UFO Files) z roku 2005. Odkaz: http://www.csfd.cz/film/310004-akta-ufo/prehled/. Ďalšie odkazy na túto tému: http://ceskoaktualne.cz/2016/09/zpravy-ze-sveta/nejvetsi-ruske-statni-tajemstvi-kapustin-jar-sovetska-verze-area-51/, http://www.imagehosting.cz/images/kapustinja.jpg, http://www.imagehosting.cz/images/kapustnen.jpg

Odhalení Konspirační spisy 1 serie 11-14. díl Největší utajené události CZ HD

Odhalení Konspirační spisy 1 serie 11-14. díl Největší utajené události CZ HD

1.hvězdná brána , 10 největších konspirací všech dob, Dálkové nazírání, Falešní světoví vůdci a mnoho dalších zajímavých informací. *Chemtrails je realný a nezpochybnitelný projekt. Žádná konspirace. Konspirace pokud správně rozumím je spiklenecká teorie.. tedy ne realita ale paranoidní blud co někdo tvrdí. Příde mi že tvůrci chápou konspiraci trochu jinak, tak že je to spiklenecká teorie o která může i nemusí být pravdivá. Pro mě ale je konspirace , jinak řečeno lež, a podfuk nebo omyl chorého mozku.. Když je něco odtajněno z tajných složek, žádná konspirace ale pravděpodobná věc, která s dalšími souvislostmi a informacemi buď je nebo není pravda. Každopádně začíná s každým dokumentem odhalení rapidně ubývat těch konspirací.. Jinak řečeno tyto serie dokumentů dělají z konspirací FAKTA.

černobyl - 30 let poté - DOKUMENTY CZ SK

černobyl - 30 let poté - DOKUMENTY CZ SK

Area 51-(Oblast 51)-lovci UFO

Area 51-(Oblast 51)-lovci UFO

skvělý dokument

Podzemne mesta New York cz dabing dokument www.velkejablko.eu

Podzemne mesta New York cz dabing dokument www.velkejablko.eu

Viac na http://velkejablko.eu

Lúče smrti inžiniera Filippova.

Lúče smrti inžiniera Filippova.

Ruský dokumentárny film z roku 2004 o pánovi Filippovovi (https://sk.wikipedia.org/wiki/Michail_Michajlovi%C4%8D_Filippov). Viac informácií o filme je na https://www.csfd.cz/film/279415-paprsky-smrti-inzenyra-filippova/filmoteka/

Pán herec - Louis de Funès (CZ Dokument)

Pán herec - Louis de Funès (CZ Dokument)

Rozdával smích nejen ve Francii, ale po celé Evropě. Jaký byl doopravdy? Asi nejčastějším přídavným jménem užívaným u příležitosti stého výročí prakticky čehokoliv je určitě slovo „neuvěřitelné". V případě legendárního francouzského herce to ale jaksi neplatí. Baví totiž už několikátou generaci lidí, která se pramálo stará o to, kdy ten rtuťovitý mužík, jenž v nich opakovaně vyvolává salvy smíchu, vlastně žil. Ale přesto se sluší připomenout, že Louis de Funes se narodil před sto lety, 31. července 1914. Herec a komik, jehož známe z takových hitů jako Četník ze Saint Tropez, Fantomas, Křidýlko nebo stehýnko a dalších a dalších, měl u nás kongeniálního dabéra – Františka Filipovského. Funesův zjev a Filipovského hlas byly natolik spjaté, že obecenstvo jakékoliv další pokusy o nadabování oblíbeného herce vehementně odmítalo. V čem dodnes spočívá jeho kouzlo? To se snaží odkrýt tvůrci tohoto dokumentu za pomoci dětských diváků a jejich bezprostředních reakcí a poznámek. Nechybí samozřejmě ani řada ukázek z Funesových nejslavnějších filmů. Máte záujem o konkrétne video alebo nám chcete zanechať odkaz? Vyplňte jednoduchý formulár na odkaze http://creativegroup.sk/dokumentarnefilmy/ Vieme ako sú reklamy otravné, preto ich nikdy v našich videách neuvidíte. Ak nás chcete podporiť, prispejte nám dotáciou na odkaze http://creativegroup.sk/dokumentarnefilmy/ Za každý Váš príspevok srdečne ďakujeme.

Obri. Záhada a mýtus.

Obri. Záhada a mýtus.

Tento dokumentárny film je z roku 2000 (https://www.csfd.cz/film/279130-giants-the-mystery-and-the-myth/komentare/). Ospravedlňujem sa za zníženú kvalitu nahrávky a aj za zhoršenú kvalitu Českého dabingu. Film bol najprv z televíznej stanice Discovery Channel zaznamenaný na VHS video kazetu a potom v roku 2008 bol zdigitalizovaný do tejto menej kvalitnej podoby. Tak z toho dôvodu je táto filmová video nahrávka menej kvalitná ale za to pozerateľná.

Tajemný Vesmír - UFO - Mýty a skutečnost - DOKUMENTY CZ SK

Tajemný Vesmír - UFO - Mýty a skutečnost - DOKUMENTY CZ SK

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE