DON CHICHOT 2007 Animovaný CZ Dabing

DON CHICHOT 2007 Animovaný CZ Dabing

(HD) Co když dobrodružství Dona Quijota nebyla přesně taková, jak je známe z vyprávění? Přišla chvíle, aby nám Rucio – nejpodnikavější a nejodvážnější oslík v Kastilii vyprávěl, jak to bylo doopravdy. Rucio má plné zuby poklidného života, který tady v La Manche vede snad každý. Proto když se objeví možnost, jak prožít veliké dobrodružství, neváhá ani na vteřinu: Rytíř Měsíčního svitu vyzval Dona Quijota k neslýchanému souboji v Barceloně. Nejtěžší je přesvědčit koníka Rocinanta, který nectí se jako koník rozhodně nechová. Než aby svobodně cválal po kastilských pláních, lenoší raději doma. Dalším úsklalím je hledání způsobu, jak se vyhnout celé řadě nebezpečí, která je na cestě do Barcelony čekají: špiónským lasičkám, falešným Dulcineám, hysterickým vévodům... a hlavně tomu nejhoršímu ze všech - tajemnému Hrozivému rytíři. V těchto těžkých časech však není snadné být hrdinou... stejně jako pro osla není snadné být koněm nebo pro kohouta být tělesným strážcem... Anebo pro popletu být chrabrým rytířem. Dokáží se Rucio a Rocinante dostat k cíli? A pokud ano, podaří se jim porazit rytíře Měsíčního svitu? V jedné vsi v kraji La Mancha… začíná skutečné dobrodružství, ve kterém je možné naprosto vše!

PINOCCHIO 3000 2004 Animovaný / Sci-Fi CZ Dabing

PINOCCHIO 3000 2004 Animovaný / Sci-Fi CZ Dabing

Všichni jistě znáte ten starý příběh o truhláři Gepettovi a jeho synovi Pinocchiovi, který je pouze dřevěnou hračkou toužící stát se lidskou bytostí. A také o tom, že se mu při každé lži o kousek prodlouží nos. A jak mohl tento příběh dopadnout při přesunutí do vzdálené budoucnosti a při použití kovu a tištěných spojů místo dřeva? Pinocchio se již od svého vzniku snaží stát člověkem, ovšem od víly Cyberiny má slíbeno, že se jím stane pouze tehdy, až pozná rozdíl mezi dobrým a špatným. A Pinocchio ve své nezkušenosti tak páchá více škody než užitku, jelikož se dal dohromady s despotickým majorem Scambolim. Avšak poté, co se seznámí s jeho dcerou, jakoby náhle procitl a snaží se napravit vše, co zatím pokazil.

DEN VRAN 2012 Animovaný / Drama / Fantasy CZ Dabing

DEN VRAN 2012 Animovaný / Drama / Fantasy CZ Dabing

(HD) Otec žije se svým synem v srdci pralesa. Vedou primitivní, nesnadný život v naprosté izolaci. Z chlapce vyroste divoch, který se svého obrovského tyranského otce bojí, ale zároveň k němu chová obdiv. Jeho jedinými společníky jsou duchové strašící v lese. Jednoho dne chlapec objeví sousední vesnici a seznámí se s mladičkou dívkou Manon. Vedle ní si uvědomí existenci lásky. Od této chvíle nikdy nepřestane hledat místo, kde se skrývá otcova láska k němu. Předlohou filmu Den vran se stal stejnojmenný román kanadského autora Jeana-Françoise Beauchemina, který se okamžitě po vydání stal bestsellerem a získal cenu Prix France-Québec.

Panic je nanic | celý film

Panic je nanic | celý film

...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny. Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi...

📺 Stvoření světa (1957) - pohádka

📺 Stvoření světa (1957) - pohádka

Milujte se a množte se. Aneb… jak to všechno začalo. V Písmu svatém se praví, že na počátku všeho života na Zemi byla tma a Pánbůh. V případě slavného česko-francouzského animovaného snímku z roku 1957 spíše dobrácký stařeček, který si se svými třemi věrnými pomocníky – andělíčky, stanoví šestidenní plán na vytvoření vesmíru, slunce a hvězd, Země, vody, rostlin, zvířat a nakonec i člověka. Do práce se mu však neustále plete zlomyslný a všetečný ďábel, který kazí, co se jen dá… “Budiž světlo” - praví Pánbůh ústy vypravěče Jana Wericha, netušíc, že Stvoření světa, natočené podle seriálů francouzského karikaturisty Jeana Effela, se stane jedním z nejkrásnějších animovaných filmů české kinematografie, který baví diváky i vice než 50 let od svého vzniku. -------- 🔴 Nové pohádky vkládáme vždy do tohoto playlistu 🔴 https://goo.gl/1bhg3B 📝 Seznam pohádek na Dingy.cz 📝 -------- 📺 Animované filmy 📺 https://goo.gl/h7dgPi -------- 🛸 SamSam 🛸 https://goo.gl/PED3Jr -------- 👸 Winx Club 👸 https://goo.gl/FRvq4n -------- 🐑 Kamarád Timmy 🐑 https://goo.gl/UKzrTA -------- 🧝 Ben a Holly 🧝 https://goo.gl/87DU2y -------- 🐘🐵 Munki a Trunki 🐘🐵 https://goo.gl/jocWo6 -------- 🐣 Suzina Zoo 🐣 https://goo.gl/qFDoB7 -------- 🐇 Matýsek a Pája 🐇 https://goo.gl/DLfMpy -------- 🎩 Jurošík 🎩 https://goo.gl/jA7x3U -------- 😇😈 Originalos 😇😈 https://goo.gl/MD3jti -------- 🐰 Molang 🐰 https://goo.gl/ws5Ym5 -------- 🐻 Bernard 🐻 https://goo.gl/ubsgeK -------- 🐱 Kocour Vavřinec a jeho přátelé 🐱 https://goo.gl/z7BFnZ -------- 🥫 Plechová zvířátka 🥫 https://goo.gl/DKRRT1 -------- 🦒 Mezi námi zvířátky 🦒 https://goo.gl/4n4bPg 🐜 Hon na brouka 🐜 https://goo.gl/PmhJHk -------- 👦🏻👱 Kubík a Šroubík 👦🏻👱 https://goo.gl/Z4CuaV -------- 🐶 Reksík: 🐶 https://goo.gl/NZH2zQ -------- 👻 Casperova strašidelná škola 👻 https://goo.gl/AzQHxe -------- 👀 Den kdy Henry potkal... 👀 https://goo.gl/vw5hTe -------- 🐇 Jen počkej! 🐇 https://goo.gl/Esu4wZ -------- 🚜 Traktor Tom: https://goo.gl/ymxMo5 -------- 🐲 Gon 🐲 https://goo.gl/Cj3Xy1 -------- 🐻 Malí dinosauři 🐻 https://goo.gl/6gGAZv -------- 🚗 Statečná autíčka 🚗 https://goo.gl/FjVSLT -------- ⚓ Potápěj se Olly ⚓ https://goo.gl/SiiLgA -------- 🐺 Tatonkovy příběhy 🐺 https://goo.gl/KKLPEU -------- 👗 Kouzelná Kamila 👗 https://goo.gl/qeK8v4 -------- 🐠 Flip a Flap 🐠 https://goo.gl/uMyeMv -------- 🐡 Plesk! 🐡 https://goo.gl/3uNEfJ -------- 👦🏻👱 Bolek a Lolek 👦🏻👱 https://goo.gl/C4N7vU -------- #pohádka #czdabing #dingycz

Divoké pivo Celý film CZ komedie

Divoké pivo  Celý film  CZ komedie

Celé české filmy

Oscar...cely film

Oscar...cely film

|MĚSTSKÝ LOVEC| celý film cz

|MĚSTSKÝ LOVEC| celý film cz

Malý zázrak CZ Dabing Animovaný,Komedie, Kanada,USA, 2006

Malý zázrak CZ Dabing Animovaný,Komedie, Kanada,USA, 2006

Rok: 2006 /CZ dabing /Země: Kanada / USA /Délka: 88 min. Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Sportovní ===================================================== Malý zázrak Yankee Irving je velký fanoušek baseballu. Jednoho dne najde na hřišti zakutálený baseballový míček, který k jeho velkému překvapení mluví! A právě míček Screwie se stane Yankeeho společníkem při hledání ukradené pálky. Vzácné pálky, která patří jednomu z nejlepších hráčů na světě. Najít ji není takový problém, ale dopravit ji k jejímu majiteli, to už bude horší. Yenkee má totiž v patách největšího švindlíře v dějinách sportu, který chce pálku získat za každou cenu.

FAZOLE cz 2011 novinka SUPER KVALITA

FAZOLE  cz 2011 novinka SUPER KVALITA

Můj první film

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE