Méďa béďa film cz dabing

Méďa béďa film cz dabing

~vánoční koleda CZ dabing~

~vánoční koleda CZ dabing~

Áhooj Stáhla jsem to na ulož.to. ( musíte tam napsat Vánoční koleda cz dabing 2009 ) Tak se hezky koukejte a dejte mi vědět jakou pohâdku by ste chtěly priste. Neliss

Malý zázrak CZ Dabing Animovaný,Komedie, Kanada,USA, 2006

Malý zázrak CZ Dabing Animovaný,Komedie, Kanada,USA, 2006

Rok: 2006 /CZ dabing /Země: Kanada / USA /Délka: 88 min. Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Sportovní ===================================================== Malý zázrak Yankee Irving je velký fanoušek baseballu. Jednoho dne najde na hřišti zakutálený baseballový míček, který k jeho velkému překvapení mluví! A právě míček Screwie se stane Yankeeho společníkem při hledání ukradené pálky. Vzácné pálky, která patří jednomu z nejlepších hráčů na světě. Najít ji není takový problém, ale dopravit ji k jejímu majiteli, to už bude horší. Yenkee má totiž v patách největšího švindlíře v dějinách sportu, který chce pálku získat za každou cenu.

Sejměte_Cartera celý film cz dabing

Sejměte_Cartera celý film cz dabing

PINOCCHIO 3000 2004 Animovaný / Sci-Fi CZ Dabing

PINOCCHIO 3000 2004 Animovaný / Sci-Fi CZ Dabing

Všichni jistě znáte ten starý příběh o truhláři Gepettovi a jeho synovi Pinocchiovi, který je pouze dřevěnou hračkou toužící stát se lidskou bytostí. A také o tom, že se mu při každé lži o kousek prodlouží nos. A jak mohl tento příběh dopadnout při přesunutí do vzdálené budoucnosti a při použití kovu a tištěných spojů místo dřeva? Pinocchio se již od svého vzniku snaží stát člověkem, ovšem od víly Cyberiny má slíbeno, že se jím stane pouze tehdy, až pozná rozdíl mezi dobrým a špatným. A Pinocchio ve své nezkušenosti tak páchá více škody než užitku, jelikož se dal dohromady s despotickým majorem Scambolim. Avšak poté, co se seznámí s jeho dcerou, jakoby náhle procitl a snaží se napravit vše, co zatím pokazil.

Šakal 1997 CZ dabing

Šakal   1997 CZ dabing

krimi -B. Willis ,R. Gere

Coco - oficiální trailer 2 (český dabing)

Coco - oficiální trailer 2 (český dabing)

Oficiální trailer k připravovanému animovanému filmu Disney/Pixar, "Coco". Navzdory podivnému a silnému rodinnému odporu k hudbě se malý Miguel touží stát slavným muzikantem, jako byl jeho idol Ernesto de la Cruz. Tvrdohlavě jde za svým snem a souhrou neuvěřitelných okolností se ocitne v překrásné barevné Říši mrtvých. Společníka mu tam dělá pes Dante a také charismatický Hector, se kterým postupně odhalují skutečné tajemství Miguelovy rodiny. V kinech od 25.1. 2018 v ČR a od 4.1. 2018 na Slovensku!

Následníci mstitelů hrdinové zítřka 2008

Následníci mstitelů   hrdinové zítřka 2008

Balerína cz dabing

Balerína cz dabing

Jednohubka - FénixProDabing

Jednohubka - FénixProDabing

Krátké video z produkce ESMA V českém znění: Hanz Organizace a zvuk: Cupido

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE