Angli The Movie

Angli The Movie

Angli, kultivonin kanabis në 11 shtëpi, në pranga 8 shqiptarë

Angli, kultivonin kanabis në 11 shtëpi, në pranga 8 shqiptarë

Tetë shqiptarë janë arrestuar ditën e sotme në Angli për prodhim kanabisi në 11 shtëpi. Në pranga kanë rënë: Krenhmik Muja,Dritan Muhametaj, Gurgen Nikoci, Bardhyl Arifaj, Ardit Agaj, Aranit Kasaheri, Elis Gashi, Jeton Muja. Kanabisi i sekuestruar nëse do të hidhej në treg do të kishte vlerën e 750.mijë sterlina. Policia arriti në arrestimin e tyre pas tetë muajsh hetimesh, ndërsa lënda në banesë u gjendën dyzinë grumbuj thasësh me lëndën narkotike, ndërsa bimët ishin të madhësive të ndryshme. Sipas policisë nga banesa buronte një aromë shumë e rëndë për shkak të kanabisit.

ANGLI Episode 4 Explosion Scene

ANGLI Episode 4 Explosion Scene

Super talenti Shqiptar ne Angli 2 Gunz Malli per Babe

Super talenti Shqiptar ne Angli 2 Gunz Malli per Babe

SUPER TALENTI NGA LONDRA ME NJE SUPER KENGE TJETER. BABA LLESH

angli intro (hd)

angli intro (hd)

XHEVAHIR BRASHA KISHTE KONFLIKTE NE ANGLI

XHEVAHIR BRASHA KISHTE KONFLIKTE NE ANGLI

angli khelnii khicheel-1

angli khelnii khicheel-1

P.Davaakhuu - Dave-iin surguuli-88-000-849

Në Angli propozohet amnisti për emigrantët - Top Channel Albania - News - Lajme

Në Angli propozohet amnisti për emigrantët - Top Channel Albania - News - Lajme

David Lammy është deputet laburist i Tottenhemit në Londër dhe një nga kandidatët kryesorë për postin e kryetarit të bashkisë se kryeqytetit anglez. Ai ka propozuar që të bëhet një amnisti për rreth 300 mijë emigrantë të huaj, që jetojnë dhe punojnë në Londër prej pesë vitesh dhe ka thanë se do të luftojë çdo ditë për këtë amnisti, nëse zgjidhet në këtë detyrë.

Англи хэл 3000 үг орчуулга, дуудлага, цээжлэх / Angli hel 3000 ug orchuulga, duudlaga, tseejleh A5

Англи хэл 3000 үг орчуулга, дуудлага, цээжлэх / Angli hel 3000 ug orchuulga, duudlaga, tseejleh A5

Төрөл: Англи хэл, англи хэлний хичээл, англи хэлний шинэ үг, англи хэлний дуудлага, англи хэлний сонсох дасгал, англи хэл хурдан сурах арга, англи хэл сурах Дэлхий дахний түгээмэл хэл болсон Англи хэлний өдөр тутамд хэрэглэгдэг 3000 үгийг Дэлхийн 10 шилдэг сургуулийн нэг болох Оксфордын Их Сургуулийн гаргаснаар та бүхэнд хүргэж байна. Дуудлагийг "British Accent" аар хэлсэн болхоор та бүхэнд таалагдана гэж бодож байна. Орчуулгийг онлайн толь болох www.bolor-toli.com болон Оксфорд-Монсудар Англи-Монгол толийг ашиглалаа. Та бүхэнд бичлэг таалагдсан бол subscribe болон like and share хийж өгөөрэй. Таны мэдлэгт өчүүхэн ч гэсэн нэмэр болно гэдэгт итгэж байна. Баярлалаа https://www.facebook.com/3000words/ Oxford 3000 Үгийг татах линк PDF: http://goo.gl/rEO67K

Angli helnii hicheel Present continuous tense www.learn-english.bblog.mn

Angli helnii hicheel Present continuous tense www.learn-english.bblog.mn

www.learn-english.bblog.mn iluu ih hicheeliig indees.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE