Angličtina pro nejmenší # 01 (pro děti)

Angličtina pro nejmenší # 01 (pro děti)

Baby English - Angličtina pro děti - 1/104

Baby English - Angličtina pro děti - 1/104

Téma: SUN, YELLOW, LITTLE, BIG Baby English je česko-anglický výukový seriál pro děti. Pomocí jednoduchých anglicko-českých dialogů mezi českým moderátorem Kubou a anglickou moderátorkou Jane se Vaše malé i větší děti naučí spoustu slovíček, osvojí si intonaci i slovosled anglických vět. Nepouštějte dětem jen televizi, pusťte jim Baby English. Využijte Baby English také v mateřských školách. Každý díl má 10 minut. Víte, že se děti nejsnadněji učí cizí jazyk právě do věku 6 let, kdy mozek “roste”? Učení cizího jazyka v tomto věku je pro děti velmi snadné a nepředstavuje žádnou zátěž. Víte, že okolo dvou let se v lidském mozku vytvářejí jazyková centra? Podle toho, kolik jazyků se dítě v tomto věku učí, tolik jazykových center se mu vytvoří. S Baby English se Vaše děti naučí jednoduchou formou více než 300 slovíček. Odebírejte Baby English. Přidáváme nové a nové díly.

Naučné Videa Pro Děti - Zvířátka Anglicky - Angličtina Pro Nejmenší

Naučné Videa Pro Děti - Zvířátka Anglicky - Angličtina Pro Nejmenší

Učíme se anglicky s obrázky zvířat. Angličtina pro malé děti.

Ovoce a Zelenina Pro Děti - Angličtina Pro Deti

Ovoce a Zelenina Pro Děti - Angličtina Pro Deti

Ovoce a zelenina po anglicky pro děti. Dívejte se a učte se anglicky zeleninu a ovoce :). Original text aplikácie: "Legrační Food 2" zahrnuje 15 různých zábavných her ve všech tématech, které jsou nezbytné pro úspěšný rozvoj vašeho dítěte. Dokonce i nejmladší děti se budou moci zahrát si naše hry. ======================================== Vitajte na našom zábavnom kanály pre deti! AppkyPreDeti sa zameriava na videá pre deti, ktorých obsahom sú hry pre deti. Snažíme sa starostlivo vyberať také hry pre deti, ktoré sú zábavné alebo náučné. Väčšinu videí tvoria gameplay z hier pre deti na mobil resp. na tablet. Napríklad Hry o dinosauroch, Hry s farebnými autíčkami, Hry so zvieratkami a kopec ďalších. Jediným poslaním tohto kanála je zabávať deti :-). Prihláste sa na odber pre ďalšie videá s hrami pre deti.

Angličtina pro nejmenší # 02 (pro děti)

Angličtina pro nejmenší # 02 (pro děti)

Angličtina pro děti,

Angličtina pro děti,

Angličtina pro děti English for children

ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ aneb ANGLICKY DŘÍV NEŽ ČESKY :) [naše zkušenost]

ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ aneb ANGLICKY DŘÍV NEŽ ČESKY :) [naše zkušenost]

Náš prcek mluví odmala anglicky díky YouTube a aplikacím na telefonu. Čísla i barvy jsou dokonce jednodušší než v češtině. Samozřejmě mluví víc česky, ale už chápe rozdíly a je to pro něj vlastně už taková výuka. Má to nevýhody? Je vůbec správně začínat tak brzy? MONČA JE OK vs STAROJDA https://youtu.be/E5fUhGt2bB0 .

Angličtina pro nejmenší # 03 (pro děti)

Angličtina pro nejmenší # 03 (pro děti)

ANGLIČTINA PRE DETI: Učíme Sa Anglicky – Čísla Po Anglicky

ANGLIČTINA PRE DETI: Učíme Sa Anglicky – Čísla Po Anglicky

Mrkni aj na www.najprvdeti.sk Nová séria videí pre najmenších – angličtina pre deti. Videa pre malé deti, s ktorými sa budú môcť zábavnou formou učiť anglicky – anglickú abecedu, farby po anglicky, čísla od 1 – 10 po anglicky. Videá sú s kategórie – Náučné videá pre deti. ANGLIČTINA PRE DETI: Učíme Sa Anglicky – Čísla Po Anglicky V druhom videu sa naučíme čísla po anglicky od 0 - 9. Vo videu angličtina pre najmenších deti uvidia čísla po anglicky a budú počuť ako sa správne vyslovujú. Ku každému číslu je pekná animácia, aby sa deti ľahšie učili počítať po anglicky. S videom Ucime sa anglicky deti hravo zvládnu všetky anglické cisla a naucia sa pocitat po anglicky. Video je vhodné aj ako angličtina pre prvákov – anglictina pre najmensich. Anglictina pre deti v HD kvalite s NajprvDeti. Ako učiť dieťa anglicky? No predsa s videami od NajprvDeti. Link naucne videa pre najmensich - ANGLIČTINA PRE DETI: Učíme Sa Anglicky – Čísla Po Anglicky: https://youtu.be/N7hGESDZaWw LIKE, SHARE, SUBSCRIBE poteší a za Vaše komentáre budeme vďačný. Ďalšie videá zo serie Anglictina pre deti: ANGLIČTINA PRE DETI: Učíme Sa Anglicky – Anglická Abeceda https://youtu.be/cTt5u7IDVjA ANGLIČTINA PRE DETI: Učíme Sa Anglicky – Farby Po Anglicky: https://youtu.be/cE0qCTFjQUs O Nás – NajprvDeti – Videá Pre Deti: ❤Facebook: www.facebook.com/najprvdeti Tvoríme naučné videá pre deti, s ktorými zažijú kopec zábavy a zároveň sa niečo naučia nenútenou formou. Všetky kreslené videá ako aj videá kde sme si zobrali na pomoc napr. Play-Doh plastelínu alebo angličáky sú v slovenčine. Našim cieľom je robiť tie najlepšie videá pre deti na youtube, aby bolo pre nich učenie zábavou. Špecializujeme sa na videá pomocou ktorých sa deti učia farby, učia počítať (Učenie čísel od 0 do 10), naučia zvieratká (domáce zvieratká z farmy, zvieratká zo sveta), dopravné prostriedky, základné geometrické tvary, abecedu pre deti a iné zábavné náučné videá pre deti. Prinášam tiež zábavné videá pre deti, ktoré vznikajú za pomoci hier a aplikácii (Lets play pre deti), ktoré učia alebo iba jednoducho zabavia. Prihláste sa na odber nášho youtube kanál NajprvDeti aby ste nezmeškali žiadne zo skvelých videí pre Vaše dieťa.

Helen Doron - Angličtina pro děti - jak to funguje

Helen Doron - Angličtina pro děti - jak to funguje

Helen Doron English je celosvětovou institucí s třicetiletými úspěchy na poli výuky dětí každého věku. Přes 1,5 milionů studentů dnes mluví anglicky díky programu výuky angličtiny Helen Doron English. Více na: http://www.helendoron.cz

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE