Xindl X - Anděl

Xindl X - Anděl

http://bandzone.cz/xindlx PŘEHRÁVEJTE V HQ!!! PLAY IN HQ!!! XINDL X ANDĚL klip k I. singlu z desky Návod ke čtení manuálu hrají: Táňa Pauhofová, Simona Babčáková, Marie Doležalová, Xindl X režie: Jakub Sommer kamera: Viktor Smutný výkonný producent: Víťa Procházka střih: Emil Pawinger produkce: Jiří Vlach postprodukce: Cinepost, Tomáš Chudomel, Felix Nevřela scéna: Martyna Dworakowska kostýmy: Klára Potůčková masky: Tereza Prachařová choreografie: Dora Hoštová sound sfx: Beep, Lukáš Moudrý (c) XindlX, loserfilm 2009 www.bandzone.cz/xindlx www.loserfilm.cz

AnDel - One Night (Official Music Video)

AnDel - One Night (Official Music Video)

#OneNight is available now on all platforms! Are you #TeamNoSleep? -------------- Links: ------------- ITunes: https://itunes.apple.com/us/album/one-night-single/1436236290?app=itunes Apple Music: https://itunes.apple.com/us/album/one-night-single/1436236290?app=music Spotify: https://open.spotify.com/album/7KADshDCKLK7lj5Ic9Xmff Amazon: https://www.amazon.com/gp/product/B07HBRTZQ3 Google Play: https://play.google.com/store/music/album/AnDel_One_Night?id=Bneeohutqldkf24l3gwcercxoy4 _______________________________________________________________ Directed by Josh Harms Song production by MikS Vocal Production by Josh Harms Styling and hair by Jay Yi Makeup by Nicole Slotterbeck Girl in Black - Eya Girl in White- Brenna Otts Artist Bookings- Ani G. @LimitLessEntity Car Sponsorship- (Alfa Romeo) Lauren @carqueen589

Karel Kryl-Anděl

Karel Kryl-Anděl

Karel Kryl-Anděl Z rozmlácenýho kostela v krabici s kusem mýdla, přinesl jsem si anděla, polámali mu křídla. Díval se na mě oddaně, já měl jsem trochu trému. Tak vtiskl jsem mu do dlaně lahvičku od parfému. A proto prosím, věř mi, chtěl jsem ho žádat, aby mi mezi dveřmi pomohl hádat, co mě čeká a nemine, co mě čeká a nemine. Pak hlídali jsme oblohu, pozorujíce ptáky, debatujíce o Bohu a hraní na vojáky. Do tváře jsem mu neviděl, pokoušel se ji schovat, to asi ptákům záviděl, že mohou poletovat. A proto prosím, věř mi, chtěl jsem ho žádat, aby mi mezi dveřmi pomohl hádat, co mě čeká a nemine, co mě čeká a nemine. Když novinky mi sděloval u okna do ložnice, já křídla jsem mu ukoval z mosazný nábojnice... A tak jsem pozbyl anděla, on oknem uletěl mi, však přítel prý mi udělá novýho z mojí helmy. A proto prosím, věř mi, chtěl jsem ho žádat, aby mi mezi dveřmi pomohl hádat, co mě čeká a nemine, co mě čeká a nemine.

Tereza Kerndlova - Andel (Lust For Life)

Tereza Kerndlova - Andel (Lust For Life)

Subscribe here: https://goo.gl/hS6ovd Music video by Tereza Kerndlova performing Andel (Lust For Life). (C) 2008 Universal Music s.r.o.

Precedens - Anděl

Precedens - Anděl

Klip k písni Anděl z alba Precedens - Držhudbu!

Embassy - Anděl text

Embassy - Anděl text

Karel Kryl - Anděl

Karel Kryl - Anděl

Karel Kryl Byl československý písničkář, básník a grafik moravské národnosti, jeden z hlavních představitelů českého protikomunistického protestsongu v letech 1968--1989. Písně si sám psal, v jeho repertoáru byly jak krátké úderné pamfletické písně, tak delší poetické a melancholické skladby. Někdy se mu přezdívá „básník s kytarou".

Embassy - Andel [Offical Music Video]

Embassy - Andel [Offical Music Video]

Music video by Embassy performing Andel. (P) 2010 The copyright in this audiovisual recording is owned by EMI Czech Republic s.r.o.

Xindl X Anděl text

Xindl X   Anděl   text

Snad se video bude libit. Diky za komenty

Zatrest-Ona je anděl

Zatrest-Ona je anděl

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE