Plesná: Tři akce v jeden den ovládly město (TV Západ)

Plesná: Tři akce v jeden den ovládly město (TV Západ)

Sobota 12. září byla v Plesné na Chebsku ve znamení tří akcí najednou. První z nich byl jarmark. Na náměstí se návštěvníkům otevřely stánky, které zapůjčila chebská radnice, a lidé je znají z vánočních trhů. Ke koupi byly potraviny, občerstvení, ale i umělecké a dárkové předměty. Děti mohly malovat na keramiku a vylévaly formy voskem. V sále místního Infocentra koncertoval ženský pěvecký spolek Luběnky. Na chodbách Infocentra si mohli návštěvníci prohlédnout dobové fotografie Plesné a někteří u nich živě debatovali. Kolem poledního se pak konala druhá z akcí, a to slavnostní přestřižení pásky projektu Rekonstrukce Školní ulice. Od 1. dubna, kdy byly práce zahájeny, byla upravena vozovka a její okolí, a také prostranství před školou. „Já bych chtěl především poděkovat zastupitelům, že do tohoto rizika šli. Na začátku stavby jsme neměli přiklepnutou dotaci, samozřejmě v průběhu stavby nějaké informace proběhly a oficiálně nám byla z regionálního operačního programu severozápad schválena dotace v měsíci červnu, kdy už práce finišovaly. Za což jsme rádi, protože celkové náklady na akci byly v řádu 11,7 milionu korun, z toho 9,5 milionu dostaneme v dotaci ze zmíněného regionálního operačního programu,“ uvedl při slavnosti starosta Petr Schaller. Nezapomněl poté poděkovat všech zastupitelům, kteří akci podpořili, přestože se mohlo stát, že by dotaci město nezískalo. „Z mé strany jsem byl hodně moc opatrný, aby se to dělalo, protože jak už tady zaznělo, dotace visela ve vzduchu a byl nad ní otazník, bude - nebude. Vydařilo se to a myslím si, že se v Plesné udělal obrovský kus práce, protože se rekonstruovala Školní ulice a zrekonstruoval se celý areál kolem školy. Školu dnes máme zrekonstruovanou a taky zateplenou,“ přiblížil Bedřich Koumar, předseda finančního výboru města Plesná. Z nově upraveného místa před školou bylo zároveň pěkně vidět na přípravu třetí akce, kterou ten den žila Plesná. Tím byly hasičské závody o Pohár starosty města. Od nejmenších budoucích malých hasičů, až po ty dospělé, kdy mezi místním družstvem nechyběl i zastupitel města Václav Mleziva.

Uničovské npostřehy č.14/2012

Uničovské npostřehy č.14/2012

Koncert Mňága a Žďorp Pozvánka na zbývající akce KL

JIMLÍN: Adventní akce na zámku a v útulku (TV Litoměřicka)

JIMLÍN: Adventní akce na zámku a v útulku (TV Litoměřicka)

Na vítání Vánoc a zároveň loučení s letošní sezónou nezapomněli na zámku Nový hrad v Jimlíně na Lounsku. Stejně jako při jiných příležitostech v teplejších měsících i adventní program byl bohatý a návštěvníci zde mohli strávit den plný zážitků.

Montana Graffiti jam 2010

Montana Graffiti jam 2010

Web http://mafiarecords.cz/ Facebook http://www.facebook.com/MafiaRecords.cz Instagram https://www.instagram.com/mafiarecordsofficial/ eshop: http://www.mafiashop.cz/ DOTZ -- Supercars meeting & Montana graffiti jam Oficiální sraz tuningových fár, nadupaných kár, příznivců aut, umění a sportů v rámci večerní akce Greenshop The Hip Hop no.11! Akce je volně dostupné pro veřejnost! Zúčastnit se mohl každý! Montana graffiti jam • Dowis - téma mafiarecords, Indy a mnoho dalších (celkem cca 25 ploch pro veřejnost) • Vyhlášení nejlepšího díla o věcné ceny HIPHOPDANCE.CZ Battle Area - styl HipHop 1vs1 / breakdance 1vs1 • Veřejná soutěž o nejlepšího pouličního tanečníka stylu HipHop a breakdance s porotou o věcné ceny Football Mafia cup • Veřejný turnaj ve fotbale na fotbalovém hřišti při 5.ZŠ na umělém povrchu o věcné ceny Streetball Mafia Cup • Veřejný turnaj ve streetballe na basketbalovém hřišti při 5.ZŠ na umělém povrchu o věcné ceny Refaski Cup 3 - Footbag net • Veřejný turnaj ve footbagu s mistrem světa přes síť o věcné ceny Mafia Stage • Djs, audio, moderování, soutěže stánek s občerstvením, pitím, sociální zařízení přímo v areálu akce, infocentrum, akreditační body pro VIP parking, profi fotografové, kameraman a mnoho dalšího Generální sponzoři Dotz tuning wheels (www.alcar.cz) a Greenshop (www.greenshop.cz) Hlavní sponzoři BROŽ CZ s.r.o. (www.broztrans.cz) Vehicle (www.vehicle.cz) spolupořadatelé Asfaltado (www.asfaltado.wz.cz) BioHaZard crew Partneři akce Studio S.arah (www.sarah-tanec.cz) Stock Amundsen (www.stock.cz) Shock (www.shockenergy.cz) Věci veřejné (www.veciverejne.cz) Freestyle-shop(www.freestyle-shop.cz ) Montana (www.graffitishop.cz) Jalovecký malířství Glamourcar (www.glamourcar.cz) HazmiOil (www.hazmioil.cz) Dragon -- Tuning (www.dragon-tuning.cz) Autoseating s.r.o. (www.autoseating.cz) Generální mediální partneři: HHstage (www.hiphopstage.cz) Hlavní mediální partneři: Letem Světem Applem (www.letemsvetemapplem.eu) HIPHOPDANCE.CZ | street dance portal (www.hiphopdance.cz) Extra -Tuning (www.extra-tuning.com) Vychytané Info (www.vychytané.cz) Party planet (www.partyplanet.cz ) Czechexotics Autofun (http://czechexotics.autofun.cz) Mediální partneři akce: Kulturne(www.kulturne.com ) Reporty (www.reporty.cz) Radical (www.ustaf.cz/radical) TUNING MAGAZINE (www.tuning-magazine.cz) Crakers.cz (http://crackers.cz) InfinitiMusic (www.infinitimusic.eu) Metancity (www.metancity.com) Artattack (www.artattack.sk) ZlomennyPez (www.zlomennypez.com) Graffitimag.cz (www.graffitimag.cz) ORLÍK (www.radioorlik.cz) Metoo (www.metoo.cz)

Cvičná záchranná akce lanová dráha Moravský kras 2.část

Cvičná záchranná akce lanová dráha Moravský kras 2.část

Tréninková záchranná akce je ideální příležitostí pro záchranáře, jak si vyzkoušet zásah v prostředí, které při běžném výcviku mohou jen velmi těžko simulovat. „Musíme takto cvičit pravidelně aspoň jednou do roka. Je několik variant vyproštění cestujících, loni to bylo klasickou slaňovací technikou a letos se podařilo zajistit vrtulník. Ověřili jsme si, že jsme s velkou rezervou schopní splnit limit dvou hodin na záchranu cestujících, který platí pro lanovky." řekl náčeník lanovky Radek Hejč

KL Jimlín 2013 - Touchovice ženy

KL Jimlín 2013 - Touchovice ženy

Krušnohorská liga v Jimlíně 22.6.2013

Polkowice aquapark 1999r kl 5b cz2 ryszard klara

Polkowice aquapark 1999r kl 5b cz2  ryszard klara

Deaf & Dumb Helpfest Varnsdorf 2017

Deaf & Dumb Helpfest Varnsdorf 2017

Akcent feat. REEA - Stole My Heart (Official Video)

Akcent feat. REEA - Stole My Heart (Official Video)

Subscribe to your favourite music: https://www.youtube.com/user/RotonMusicTV?sub_confirmation=1 Spotify: https://open.spotify.com/user/rotonmusic Facebook: http://www.facebook.com/RotonMusic Instagram: http://www.instagram.com/RotonMusic Twitter: http://twitter.com/RotonMusic www: http://www.Roton.ro Booking: booking@roton.ro https://www.facebook.com/AkcentMusic/ https://www.facebook.com/ReeaOfficial/ Composed by Adrian Sina, Reea Lyrics by Reea, Adrian Sina Arranged by Ackym Published by Roton Music Publishing © & (P) 2018 ROTON MUSIC Lyrics / Versuri Baby you are a fountain of flowing desire Can I float in you, inside of you Can I feel the warm my summer rain Fall upon my skin, can I feel it too Girl you stole my heart, From the first word you said Girl you stole my heart Everyday, everyday Baby you are the hope that I travel on today A million miles away, a million miles away And I found my way I found my way You gain my heart , I feel it everyday Roton Music TV is the channel where hitmakers gather! With more than 20 years of experience in the music industry, Roton earned its position in the top of the most important labels in Romania. Starting with 2011, Roton is the Warner Music Licensee for Romania. The artists we represent are one of the most successful in Romania and also were a huge breakthrough in the international market, topping radio and sales around the world. Roton is home of artists such as Inna, Fly Project, Akcent, Alexandra Stan, Antonia, Corina, Anda Adam, Amna, Connect-R, Maxim, Sandra N, Radio Killer, Andreea Balan and many more. We post new amazing videos and hits at least twice a week. Some of our playlists are updated weekly. We update "FreshlyBaked" playlist every Wednesday while "SuperWeekend" is updated every Friday. Our music is available here, so tune in and enjoy it!

Před začátkem akce Duchcov 22 6 2013

Před začátkem akce Duchcov 22 6 2013

Duchcov před zahájením 22.6.2013

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE