PODZIMNÍ NOVINKY

PODZIMNÍ NOVINKY

👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 KLIK PRO KOMPLETNÍ INFO 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 sleduj mě na Instagramu: www.instagram.com/aja_beautylife čti můj blog: http://bit.ly/BeautylifeByAjaBLOG video Moje večerní skin care http://bit.ly/videoMojeVečerníRutina VÍTEJTE U NOVÉHO VIDEA O PODZIMNÍCH NOVINKÁCH Díky eshopu http://bit.ly/eshopTIGICOSMETICScz mám pro vás krásnou Giveaway o dárkový certifikát v hodnotě 1.000,- Kč, dle vlastního výběru. Také slevu na nákup ve výši 20%, slevový kód “ILOVETIGI” . Děkuji eshopu tigi-cosmetics.cz za produkty a spolupráci na tomto videu. Pokud se chcete do GA zapojit a vyhrát dárkový certifikát: 👉 dejte LIKE tomuto videu 👉 dejte ODBĚR mého kanálu 👉 dejte FOLLOW instagramovému účtu: @tigicosmetics.cz 👉 do komentáře napište stručně, který produkt TIGI Cosmetics vás zaujal a kde je možné tuto značku nakoupit 👉 GIVEAWAY uzavřu 3.10.2018 ve 22.h a vítěze napíšu sem, do infoboxu, tzn vraťte se sem. za 4 dny 😉 VYHLÁŠENÍ GA: nákupní poukaz vyhrává Zuzana Chmelová. Prosím vítězku, aby mi se mi ozvala emailem na Beautylife.byAja@gmail.com. Vítězce gratuluji a všem ostatním děkuji za milé komentáře a účast v GA. PRODUKTY, KTERÉ ZMIŇUJI VE VIDEU A SOUVISEJÍCÍ ODKAZY: (nejedná se o affiliate odkazy) http://bit.ly/eshopTIGICOSMETICScz černé oční linky fix http://bit.ly/TIGIfixnalinky lesk na rty TIGI http://bit.ly/TIGIlesk rtěnky TIGI http://bit.ly/TIGIlipstick sypký fixační pudr TIGI http://bit.ly/TIGIsettingPowder tvářenka TIGI http://bit.ly/TIGItvářenka bronzer TIGI http://bit.ly/2RcKhxe štětec na bronzer/tvářenku http://bit.ly/TIGIštětecbronzer štětec na oční stíny - flat http://bit.ly/TIGIstetecočnistiny štětec na blending http://bit.ly/TIGIstetecblending štětec na obočí/linky http://bit.ly/TIGIangelbrush tužka na obočí http://bit.ly/2OlDXoK kompaktní pudr http://bit.ly/TIGIkompaktnipudr konturovací tužka na rty http://bit.ly/TIGIkonturkanarty URBAN DECAY - Naked Cherry palette Sothys - SECRETS de Sothys Clarins - Hydra essential lip balm Clarins - Skin Illusion č.108 Benefit - Brow contour PRO Brown medium Too Faced - Born this way - Multi-use sculpting concealer Garnier - oční plátýnkové masky Moisture Fresh look a Moisture Smoothness look Sephora - tělová řada Sephora - Cream lip shine 03 Bioderma - Sebium Lotion Estée Lauder - Advanced Night Repair Eye Supercharge complex synchronized Recovery Fenty beauty - zmatňující kompaktní pudr, foundation 210 + 230, linky a rtěnka - k dostání v Sephora Hudba YouTube - licence CreativeCommons Calypso Beach Walk Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/ video je částečně sponzorované eshopem www.tigi-cosmetics.cz. Některé produkty mi byly zaslány PR oddělením značek. Tento fakt nemá absolutně žádný vliv na výsledek mého hodnocení těchto produktů. Mé recenze a doporučení vycházejí z mé zkušenosti. Video je natočeno z mé svobodné vůle a z vlastního rozhodnutí.

MÁ PÉČE O PLEŤ - MY SKIN CARE ROUTINE

MÁ PÉČE O PLEŤ - MY SKIN CARE ROUTINE

👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 KLIK PRO KOMPLETNÍ INFO 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 www.instagram.com/aja_beautylife čti můj blog: http://bit.ly/BeautylifeByAjaBLOG video Moje večerní skin care http://bit.ly/videoMojeVečerníRutina video Moje skin care z rook 2015 http://bit.ly/MySKINcare2015 video Můj boj s akné http://bit.ly/MUJbojsAKNE VÍTEJTE U NOVÉHO VIDEA O MÉ PÉČI O PLEŤ -“MY SKIN ROUTINE”, které jsem natočila znovu po 3 letech :-) Díky eshopu SagradaNatura.cz mám pro vás krásnou Giveaway o 5 x 50ml balení čistého, certifikovaného bio arganového oleje z Maroka. Děkuji eshopu SagradaNatura.cz za částečnou spolupráci na tomto videu. Pokud se chcete do GA zapojit a vyhrát jeden z pěti olejů: 👉 dejte LIKE tomuto videu 👉 dejte ODBĚR mého kanálu 👉 dejte FOLLOW instagramovému účtu: @sagradanatura.cz 👉 do komentáře napište stručně, jaké jsou hlavní účinky/benefity arganového oleje pro pleť 👉 GIVEAWAY uzavřu 1.8.2018 ve 22.h a vítěze napíšu sem, do infoboxu, tzn vraťte se sem. za 6 dnů 😉 VYHLÁŠENÍ GIVEAWAY 🙂 Arganový olej 50 ml vyhrávají: 1. Lenka O. 2. Iveta Bartheldy 3. Jarmila B. 4. Petra Otýpková 5. Vladimíra Šebková Vítězkám gratuluji a prosím, aby mi co nejdříve zaslaly doručovací údaje na email: Beautylife.byAja@gmail.com PRODUKTY, KTERÉ ZMIŇUJI VE VIDEU A SOUVISEJÍCÍ ODKAZY: http://bit.ly/SagradaNaturaEshop http://bit.ly/VlasoveSerum http://bit.ly/ArganovyOlejSagradaNatura http://bit.ly/OPUNCIOVÝolej značku The Ordinary kupuji na: http://bit.ly/TheOrdinaryEshop http://bit.ly/AlphaLipoicAcid5 http://bit.ly/ArgirelineSolution The Ordinary - Granactive Retinoid 2% Emulsion CLINIQUE - Liquid Facial Soap no. 2 CLINIQUE - Clarifying Lotion no. 2 CLINIQUE - Dramatically Different Moisturizing Gel CLINIQUE - Moisture Surge Extended Relief CLINIQUE - Take The Day Off Balm ESTÉE LAUDER - Advanced Night Repair Serum Vichy - Aqualia Thermal - legere Vichy - Aqualia Thermal - serum CLARINS - Super restorative Total Eye Treatment CLARINS - Serum Mission Perfection CLARINS - Pore Control (v prodeji od 09/2018) CLARINS - Hydra Essentiel Sorbet http://bit.ly/SothysHYDRATACNIserum http://bit.ly/SOTHYSocnikrem Sothys - dvoufázový odličovač produkty Sothys koupíte v certifikovaných salónech pro celé ČR http://bit.ly/SOTHYSsalony MIXA - zmatňující zinkový krém - koupíte v běžných řetězcích* MIXA - čistící odličovací mléko Foreo - Luna na velmi citlivou pleť Avéne - Cleanance SPF 50 Hudba YouTube - licence CreativeCommons "Clear Air” Kevin MacLeod “Clear Air” Kevin MacLeod Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/ Video je částečně sponzorované eshopem Sagrada Natura a L’Oreal CZ. Některé produkty mi byly zaslány PR oddělením značek. Tento fakt nemá absolutně žádný vliv na výsledek mého hodnocení těchto produktů. Mé recenze a doporučení vycházejí z mé zkušenosti. Video je natočeno z mé svobodné vůle a z vlastního rozhodnutí.

ČEHO NEJVÍC LITUJU, že jsem nevěděla ve 20ti? + GIVEAWAY a poděkování za 30000 odběratelů

ČEHO NEJVÍC LITUJU, že jsem nevěděla ve 20ti? + GIVEAWAY a poděkování za 30000 odběratelů

👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼KLIK PRO INFO 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 Dnes mám pro vás trochu něco jiného 😊, a i když to tak asi nevypadá, video mi dalo fakt hodně práce , tak snad vás pobaví nebo nějak inspiruje! Ještě jednou děkuji všem, kdo dali mému kanálu "odběr"! PRAVIDLA GIVEAWAY: 👉 dej LIKE videu a FOLLOW na mém Instagramu: @aja_beautylife a samozřejmě, ODEBÍRAT/SUBSCRIBE mého kanálu, pokud jste tu noví 😊 👉do komentáře napište, jestli vás ve videu něco zaujalo nebo co byste doplnili... Také to, jaké video by se vám líbilo, kdybych natočila, plus email, pro případ, že vyhrajete cenu v GA 👉 vítěze GA náhodně vylosuji a napíšu sem, do infoboxu, přesně za týden, tj. 20.7.2018, po 22.h. 😊 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 🥇VYHLÁŠENÍ GA - 👉 KRÁSNÝ VEČER, VÍTĚZKOU GA SE STÁVÁ: MIRKA GAROFANELLA, tj. Mirka Kuklová 🙂 MOC GRATULUJI A PROSÍM MIRKU, ABY MI POSLALA EMAILEM ADRESU. VŠEM OSTATNÍM DĚKUJI ZA MILÉ KOMENTÁŘE A BRZY SE MŮŽETE TĚŠIT NA DALŠÍ GA 👍😉 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TAJEMSTVÍ MOJÍ SPÍŽE - JAKÉ POTRAVINY MÁM DOMA?

TAJEMSTVÍ MOJÍ SPÍŽE - JAKÉ POTRAVINY MÁM DOMA?

Vítejte u dalšího nekosmetického videa. Snad vás potěší! Dejte LIKE, pokud chcete další videa, která budou na jiné téma, než beauty. Napište do komentáře, jaké potraviny nesmí nikdy chybět u vás doma! :-) *Toto není sponzorované video.

LETNÍ NUTNOST? Co nezapomenout? plus Giveaway Clarins

LETNÍ NUTNOST? Co nezapomenout? plus Giveaway Clarins

👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 KLIK PRO VEŠKERÉ INFORMACE 👇🏼👇🏼👇👇🏼 GIVEAWAY o 3 Water Lip Stain Clarins v červeném odstínu: - dej follow mému IG: @aja_beautylife - dej LIKE tomuto videu - do komentáře napiš, jaký je tvůj oblíbený letní produkt - vítěze vyhlásím 25.6.2018, po 22.h na mém blogu (viz info o kanálu) Produkty, o kterých mluvím ve videu: Clarins - Water Lip Stain (prodává Sephora, Douglas, FANN, Marrionaud) eshop Sephora: http://bit.ly/CLARINSWaterLipStain *Nivea - MicellAIR - odličovací micelární ubrousky, micelární voda, odličovač voděodolného makeupu (prodávají sítě drogerií a retail) Clinique - Dramatically Different Moisture Gel Clinique - Clarifying Lotion no.2 Clinique - Moisture Surge 72h Dermalogica - Daily Microfoliant Clarins - Delicious Self Tanning Cream http://bit.ly/ClarinsSelfTanningCream Annabelle Minerals - sada bestsellerů v cestovním setu http://bit.ly/SadaBestsellerůAM Annabelle Minerals - cestovní nádobka s houbičkou http://bit.ly/CESTOVNINADOBKAnaMakeup Annabelle Minerals - jílové oční stíny http://bit.ly/JiloveOcniStiny Sothys - opalovací krém na obličej i tělo SPF 30 http://bit.ly/SothysOpalovaci Sothys - cestovní miniaturky http://bit.ly/SothysCestovniSPF Sothys - cestovní ranní čistící gel http://bit.ly/SothysMiniGelRanni Sothys - enzymatický čistící krém (peeling) http://bit.ly/SothysEnzymatickyPeelingCestovni CLEAN - toaletní vody - prodává Sephora http://bit.ly/CLEANtoaletnivoda Sephora - pláténková maska s aktivním uhlím http://bit.ly/SephoraMaskaAktivniUhli Kiehl's - pláténková maska Instant Renewal http://bit.ly/KiehlsInstantRenewalMaskSheet Clarins Double Fix'n Mascara http://bit.ly/ClarinsFixacniRasenka Balea - dezinfekční ubrousky - prodává DM Avene - termální voda - cestovní balení - prodávají lékárny Urban Decay Heavy Metals linky: http://bit.ly/UrbanDecayLinkyTrpytive http://bit.ly/UrbanDecayMoondustTekuteStiny cestovní miniatura - Nars - concealer - Custard cestovní miniatura - Benefit - Gimmebrow - prodává Sephora Bioderma Photodem - ochranný sprej SPF 30 La Roche Posay - Anthelios anti-shine spray SPF 50 Avéne - Anti-ageing sun cream Lush - tuhý šampon "šampuk" http://bit.ly/LUSHšampuk MAC miniatury rtěnek http://bit.ly/MACminiLipstick MAC barevné mini řasenky http://bit.ly/MACminiRasenkaBarevna *Toto video je částečně sponzorované značkou Nivea. Linky odkazující na produkty nejsou "affiliate". Některé produkty mi byly zaslány PR zastoupením značek, což nemá absolutně vliv na objektivitu, při jejich recenzování. Videa natáčím jedině ze své vlastní vůle.

XXL KOSMETICKÁ MÁRNICE - recenze 91 produktů

XXL KOSMETICKÁ MÁRNICE - recenze 91 produktů

👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽KLIK PRO INFO 👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽 PRODUKTY, O KTERÝCH MLUVÍM VE VIDEU: MAC Prep&Prime Lips Dermacol - pěna do koupele - hroznové víno, irská káva LUSH - Big - šampón s mořskou solí pro objem Maria Nila - Silver šampon Maria Nila - objemové tužidlo Maria Nila - Pearl Silver toner L’Oreal - Elnett fixační sprej pro objem L’Oreal - 3 days volume heat protectant Kérastase - Masque Force Architect - Resistance Kérastase - Masque Reflection - Chroma Captive Kérastase - Materialiste styling spray Kérastace - Resistance - Thermique Ciment OLAPLEX - 3 treatment Wella - SP LUXEoil maska Sothys - 2 -fázový odličovač Sothys - Multi-action eye contour - oční cram Mixa - odličovací mléko Optimal Tolerance* Garnier - odličovací mléko Essential Sensitive Estée Lauder - Advanced Night Repair serum Clarins - Double serum Clarins - Super restorative total eye treatment Clarins - Mission Perfection serum Clarins - Hydra Essentiel - gel sorbet Clarins - Intensive Hand & Nail Cream Clarins - Extra - Firming Night Cream Saloos - hydrofilní olej Intimia Garnier - 2- fázový odličovač fialový Kamill - Intensive Hand & Nail Cream Frais Monde - Hydrabio hand cream Neutrogena - anti-age 25 SPF hand cream Orly - moisturizing hand cream EUCERIN - 10% Urea foot cream EUCERIN - 72h antiperspirant Kiehl’s - Whipped Corps Creme Kiehl’s - Blue Herbal Anti-blemish toner Kiehl’s - Ultra Facial cream Origins - Ginger Body Souffle John Frieda - Brilliant Blonde Shine ’n Volume shampoo John Frieda - Brilliant Blonde Shine ’n Volume conditioner John Frieda - Brilliant Blonde Color Correct Uriage - termální voda Bioderma - Atoderm shower gel Bioderma - Sensibio micelární odličovací gel Bioderma - Atoderm - výživné tělové mléko Bioderma - Hydrabio micelární voda Avéne - termální voda DM - Balea - suchý šampon zelený DM - Balea - suchý šampon - meloun Sephora - Gradual Tanning Lotion Eisenberg - opalovací krém na obličej SPF30 Schauma - silver shampooo Swiss O’pair - brave na obočí a řasy - hnědá Lancome -Renergie Multi-lift Reviva plasma Lancome - Renergie Multi-lift creme legére Lancome - Renergie Multi-lift SPF 15 Lancome - Renergie Multi-lift Face, Neck, Decolte massage cream Sisley - Mattifying Hydrating Cream - Tropical Resins - for oily skin Panthene - Intensive Repair Shampoo Balea - sprchový gel - vánoční limitka Dove - Invisible Dry dew-spray Rexona - Active Shield fresh doe Paula’s Choice - Clinical 1% retinol treatment The Ordinary - Granactive Retinoid 2% emulsion The Ordinary - Buffet serum Clinique - Moisture Surge Extended Relief Clinique - Moisture Surge 72h My White Secret - bělící pásky Palmolive - milk protein gel shower Plátýnkové masky: Sephora oční - orchidej, avokádo, granátové jablko, okurka Patchology - hydrating sheet mask Lancome - Advanced Génifique hydrogel sheet mask Tony Moly - Snail Hyrogel sheet mask Garnier - Pure Charcoal Garnier - Aqua bomb hydrating sheet mask Dr. Jart - Hydra solution sheet mask Dr. Jart - Anti-blemish sheet mask Bobbi Brown - Lip balm SPF 15 Too Faced - Better Than Sex Mascara - travel size L’Oreal Paradise Extatic mascara Bourjois - Radiance reveal concealer 02 Catrice - Liquid Camouflage Concealer 020 Urban Decay - Perversion point liner Estée Lauder - Little Black Liner Benefit - Gimme brow 03 Dermacol 16-h matic eyeliner Marc Jacobs - Re(marc)able foundation - 32 Light Beige *Toto video je částečně sponzorované značko Mixa. Některé produkty mi byly zaslány PR oddělením značek, což nemá absolutně žádný vliv na moji objektivitu při posuzováním produktů. LÍČENÍ VE VIDEU: 💄 Marc Jacobs - Re(marc)able no. 28 Bisque Taupe 💄 MUFE - HD powder 💄 korektor - Bourjois – Radiance reveal no. 2 + 1 💄bronzer – NARS Laguna 💄 rozjasňovač – MAC Snow Ball 💄 líčení očí – NYX Lingerie + Mac snow ball mono 💄linky – Revlon 💄řasenka - Dermacol Illusion 💄obočí –Trend it up 020 brow waterproof powder 💄obočí – L'Oreal pro-brow řasenka na obočí 💄 rtěnka NYX 💄stíny - paletka Too Faced - Chocolate - GOLD Hudba YouTube - licence CreativeCommons "Carefree" Kevin MacLeod “Clear Air” Kevin MacLeod Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

OBLÍBENCI LÉTA - červen a červenec 2018 - nové, revoluční objevy

OBLÍBENCI LÉTA - červen a červenec 2018 - nové, revoluční objevy

👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 KLIK PRO KOMPLETNÍ INFO 👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼 sleduj mě na Instagramu: www.instagram.com/aja_beautylife čti můj blog: http://bit.ly/BeautylifeByAjaBLOG VÍTEJTE U NOVÉHO VIDEA OBLÍBENCI - Léto 2018 Dnes mám pro vás krásnou Giveaway s eshopem dekorativka.cz, kterému děkuji za spolupráci. Pokud se chcete do GA zapojit a vyhrát 3 produkty Zoella Beauty: 👉 dejte LIKE tomuto videu 👉 dejte ODBĚR mého kanálu 👉 do komentáře napište, na kterém eshopu je nově k dostání sortiment Zoella Beauty 👉 GIVEAWAY uzavřu 24.7.2018 ve 22.h a vítěze napíšu sem, do infoboxu, tzn. za týden se sem vraťte 😉 GA o balíček Zoella Beauty vyhrává odběratelka "Dáša" - viz komentáře. PRODUKTY, KTERÉ ZMIŇUJI VE VIDEU: http://bit.ly/ZoellaKosmetickaTasticka http://bit.ly/ZoellaGelateaToaletniVoda http://bit.ly/ZoellaPenaScooperDooper http://bit.ly/ZoellaShowerSauce http://bit.ly/ZoellaShowerSauce http://bit.ly/DekorativkaczZoellaBeauty sleva 10% platí do konce července 2018 při zadání kódu “AJAZOE10" http://bit.ly/SagradaNaturaEshop http://bit.ly/VlasoveSerum http://bit.ly/ArganovyOlejSagradaNatura http://bit.ly/TheOrdinaryEshop http://bit.ly/AlphaLipoicAcid5 http://bit.ly/ArgirelineSolution http://bit.ly/SOTHYSvyzivujiciElixirCitron http://bit.ly/SOTHYSTrpytivyOlej produkty Sothys koupíte v certifikovaných salónech pro celé ČR http://bit.ly/SOTHYSsalony MIXA Cica-créme - koupíte v běžných řetězcích* sérum na řasy Nanolash toaletní voda Clean AIR (prodává Sephora) solné produkty FLOR DE SAL koupíte na eshopu: http://bit.ly/NaturalMallorcaEshop Dior Backstage - koupíte např. v Sephora http://bit.ly/DiorBackstageSephora LÍČENÍ VE VIDEU: 💄 Catrice - Lancome Teint Miracle 03 💄 NARS - fixing powder 💄 korektor - Bourjois – Radiance reveal no.2 💄 rozjasňovač MAC Snowball 💄 bronzer MAC - Banaina Bronze 💄tvářenka - Dior Glow - pink petal 💄 líčení očí – Urban Decay Born to run palette 💄linky – NYX 💄řasenka - Dermacol Ilusion 💄obočí –Trend it up 020 brow waterproof powder 💄obočí – L'Oreal pro-brow řasenka na obočí 💄 rtěnka Jordana liquid matte - 01 rose macaron 💄lak na nehty Sally Hansen 660 Pat on the Black Hudba YouTube - licence CreativeCommons "Clear Air” Kevin MacLeod “Clear Air” Kevin MacLeod Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/ Toto video je částečně sponzorované eshopem dekorativka.cz a L’Oreal CZ. Některé produkty mi byly zaslány PR oddělením značek. Tento fakt nemá absolutně žádný vliv na výsledek mého hodnocení produktů. Mé recenze a doporučení vycházejí z mé zkušenosti. Video je natočeno z mé svobodné vůle a z vlastního rozhodnutí.

VLOG no.1 - kouzelné zahrady Botanicus, letní Praha, sprchujeme koně, kupujeme psa !?

VLOG no.1 - kouzelné zahrady Botanicus, letní Praha, sprchujeme koně, kupujeme psa !?

Vítejte po delší době, respektive pár letech 😂 u nového, letního vlogu! sleduj mě na Instagramu: www.instagram.com/aja_beautylife Info o Botanicus - centrum řemesel a zahrady http://bit.ly/BOTANICUSinfo *Toto není sponzorované video. Děkuji eshopu Answear.cz za barterovou spolupráci na tomto videu. Ve videu nosím: http://bit.ly/modryTOP http://bit.ly/slaměnáKABELKA http://bit.ly/ŽLUTÉšaty Hudba YouTube library. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/ Skladba __DeliberateThought__ interpreta __KevinMacLeod__ podléhá licenci __creative_commons__ (__adresa_url_licence__). https://incompetech.com/music/royalty-free/?keywords=deliberate+thoughthttps://incompetech.com/

NOVINKY Z DROGÉRIE - HITY NEBO S-HITY?? plus letní Giveaway

NOVINKY Z DROGÉRIE - HITY NEBO S-HITY?? plus letní Giveaway

👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽KLIK PRO INFO 👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽 GIVEAWAY: dnes mám pro vás soutěž o českou skin care novinku Astrid Collagen PRO, která mě velmi mile překvapila! Výherce obdrží set 3 produktů (oční, denní a noční krém). Plus do balíčku přidám jako překvapení několik dalších produktů :-) PRAVIDLA GA: dej like tomuto videu odebírej můj kanál a sleduj mě na Instagramu: aja_beautylife do komentáře napiš, jaké video by tě potěšilo u mě na kanále a také email, abych tě mohla kontaktovat v případě výhry soutěž uzavřu 24.6.2018 ve 22.h a vítěze vyhlásím na svém blogu (odkaz viz informace. kanálu) PRODUKTY, O KTERÝCH MLUVÍM VE VIDEU: Astrid - Collagen PRO * (noční, denní a oční krém) Ziaja - řada s kozím mlékem (koncentrát na dekolt a krk, ultralehký denní krém SPF 15, enzymatický peeling) Neutrogena - Hydro boost gel hand cream Nivea MicellAIR - odličovací ubrousky, micelární voda a dvoufázový odličovač Garnier - plátýnkové masky Pure charcoal Black tissue mask Dermacol - Illusion mascara L’Oreal - Back to Bronze - bronzer Life’s a peach - tvářenka 01 Peach addict La vie en glow - paleta rozjasňovačů Bonjour Nudista - 92% přírodní “BB” cream Paradise Brow Extatic - odstín brunette Dermacol - Pretty Matte - odstíny 01, 06, 11 Astrid - opalovací mléko SPF 15 Astrid - opalovací mléko, cestovní balení SPF 10 Astrid - třpytivé mléko po opalování Dermacol - sprchové gely Aroma ritual - Happy summer, Meruňka-meloun, Papaya-máta L’Oreal - stylingový sprej pro beach look vlny L’Oreal - suchý šampon “vegetal boost” LÍČENÍ VE VIDEU: 💄 Catrice - HD Liquid - 030+040 💄 NARS - fixing powder 💄 korektor - Bourjois – Radiance reveal no.2 💄 rozjasňovač – Too Faced Unicorn palette 💄 bronzer MAC - Banaina Bronze 💄tvářenka - Dior Glow - pink petal 💄 líčení očí – Foo Faced Unicorn, Tarte - Tarte in Bloom 💄linky – Revlon 💄řasenka - Too Faced Better Than Sex waterproof mascara 💄obočí –Trend it up 020 brow waterproof powder 💄obočí – L'Oreal pro-brow řasenka na obočí 💄 rtěnka Urban Decay Weirdo, konturka Urban Decay 1993 💄lak na nehty L'Oreal 552 Produkty, které mi byly zaslány PR oddělením značek, recenzuji zcela objektivně a z vlastní vůle. * Toto video je částečně sponzorováno značkou Astrid.

Blogerky v Baru, Paletky na Kolejích, Haul Mátové Tyčinky, Útěk do Lesa, Batiste

Blogerky v Baru, Paletky na Kolejích, Haul Mátové Tyčinky, Útěk do Lesa, Batiste

Po delší době vítejte u VLOGu :-), snad vás potěší, protože jste si o vlog s mátovou tyčinkou psali. Palce nahoru, pokud chcete více takových videí! Uvidíte setkání blogerek na akci DM drogerie v Buddha baru, nákupy a večeři s Rendy Ordinary Life, setkání s Batiste a výlet do lesa. Jukněte na YouTube kanál Rendy Ordinary Life: https://www.youtube.com/channel/UCS5Uy5NbGR3uhGVeGKTc_hw/feed

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE