#7 - Stavba domu

#7 - Stavba domu

Celý Film: http://stavbarodinnehodomu.cz/cast-i-zaklady/ Díky kurzu se dozvíte: Dozvíte se, čeho se vyvarovat při připojování potrubí. Jak zhutnit půdu před zasypáním podezdívky? Do jaké výšky zasypat podezdívku? Jak připravit povrch pod beton? Jak provést izolaci proti vlhkosti pod základovou desku? Jak vylít základovou desku? Jak vibrovat beton? Jak pečovat o beton, aby nepopraskal (2 způsoby)

Stavba domu ve 20 minutách

Stavba domu ve 20 minutách

7 Batolat | STAVBA DOMU | The Sims 4 česky | NIKATS4

7 Batolat | STAVBA DOMU | The Sims 4 česky | NIKATS4

↓↓↓ PŘED POLOŽENÍM OTÁZKY PROSÍM PŘEČÍST :) ↓↓↓ Dům je v Galerii. Origin ID: NIKATS4 - zde najdete moje stavby a tvorbu Simíků Jsem také na sociálních sítích: FACEBOOK: www.facebook.com/nikats4 INSTAGRAM: www.instagram.com/nikamich_ts4 SNAPCHAT: nikkymich BLOG: www.nikats4.blogspot.cz - ZDE CELÝ SEZNAM MÉHO CC I S OBRÁZKY A ODKAZY KE STAŽENÍ ASK: Ask.fm/nickysbook Určitě nezapomeň ohodnotit video komentářem a likem :) Potěší mě to a tobě to zabere minutku. :) Pokud ještě nejsi odběratelem - klikni prosím na odběr a žádné video ti neunikne! Spolupráce: nikolamichalcik@gmail.com (pouze spolupráce, jinak facebook, tam jsem skoro pořád) Nahrávání hry: Bandicam Úprava videí: Movie Maker Mikrofon: Trust Starzz, nahráváno přes Audacity Webka na notebooku Uvidíme se u dalšího videa. Pa Nika xx

#6 - Stavba domu

#6 - Stavba domu

Celý Film: http://stavbarodinnehodomu.cz/cast-i-zaklady/ Díky kurzu se dozvíte: Jak zhotovit otvory do podezdívky pro instalaci kanalizace? Jak provést izolaci proti vlhkosti? Jak udělat bednění pro sloupy? Jak vyrovnat a vyztužit bednění? Jak udělat tepelnou izolaci základu? Jak přivést elektrický kabel do domu? Jak provést kanalizační instalaci?

Sestřih: 1,5 roku stavby cihlového pasivního domu v projektu Svépomocí ŽIVĚ

Sestřih: 1,5 roku stavby cihlového pasivního domu v projektu Svépomocí ŽIVĚ

Při příležitosti konání stavebního veletrhu FOR ARCH 2016 v pražských Letňanech a druhého ročníku konference Stavba a rekonstrukce svépomocí jsme pro Vás připravili 14 minutový sestřih z realizace cihlového pasivního domu, kterou můžete sledovat v projektu Svépomocí ŽIVĚ. Ve videu uvidíte záběry z etap, které doposud nebyly zveřejněny. Užijte si video. -------------------------------------------- Další články s videi najdete na http://www.Svepomoci.cz Facebook: https://www.facebook.com/Svepomoci Stavba, kterou si můžete přijet vyzkoušet: http://www.svepomoci-zive.cz/ 12 věcí, které musíte znát před stavbou základové desky http://www.zakladovadeskasvepomoci.cz/ Jak postavit hrubou stavbu a ušetřit jen na zdění až 120.000 Kč http://www.hrubastavbasvepomoci.cz/

Stavba rodinného domu: od základov ku pivnici

Stavba rodinného domu: od základov ku pivnici

RD Rudlová v Banskej Bystrici. 1 obrázok = 1 hodina

Stavba nového rodinného domku

Stavba nového rodinného domku

Výstavba rodinných domků nad soutokem Sázavy a Vltavy

#7 Provedení bednění pro hubený beton ... - Stavba Domu

#7 Provedení bednění pro hubený beton ... - Stavba Domu

Navštivte stránky: http://stavbarodinnehodomu.cz/

#5 - Stavba domu

#5 - Stavba domu

Celý Film: http://stavbarodinnehodomu.cz/cast-i-zaklady/ Díky kurzu se dozvíte: Jak připravit maltu? (návrhy) Jak zdít pomocí betonových bloků? Jak provést vazbu zdí? Jak udělat podezdívku, aby byla zcela vodorovná? Jak připravit povrch podezdívky pro svislou izolaci?

#3 - Stavba domu

#3 - Stavba domu

Celý Film: http://stavbarodinnehodomu.cz/cast-i-zaklady/ Díky kurzu se dozvíte: Dozvíte se, jak vytvořit spoje, kterými se váže výztuž. Jak provést podsyp a jakou tloušťku by měl mít? Jak udělat výztuž, aby byla zcela ponořena v betonu? Jak používat výztuž základů pro uzemnění elektrické instalace? Jak provést výztuž základových patek?

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE