#7 - Stavba domu

#7 - Stavba domu

Celý Film: http://stavbarodinnehodomu.cz/cast-i-zaklady/ Díky kurzu se dozvíte: Dozvíte se, čeho se vyvarovat při připojování potrubí. Jak zhutnit půdu před zasypáním podezdívky? Do jaké výšky zasypat podezdívku? Jak připravit povrch pod beton? Jak provést izolaci proti vlhkosti pod základovou desku? Jak vylít základovou desku? Jak vibrovat beton? Jak pečovat o beton, aby nepopraskal (2 způsoby)

Sestřih: 1,5 roku stavby cihlového pasivního domu v projektu Svépomocí ŽIVĚ

Sestřih: 1,5 roku stavby cihlového pasivního domu v projektu Svépomocí ŽIVĚ

Při příležitosti konání stavebního veletrhu FOR ARCH 2016 v pražských Letňanech a druhého ročníku konference Stavba a rekonstrukce svépomocí jsme pro Vás připravili 14 minutový sestřih z realizace cihlového pasivního domu, kterou můžete sledovat v projektu Svépomocí ŽIVĚ. Ve videu uvidíte záběry z etap, které doposud nebyly zveřejněny. Užijte si video. -------------------------------------------- Další články s videi najdete na http://www.Svepomoci.cz Facebook: https://www.facebook.com/Svepomoci Stavba, kterou si můžete přijet vyzkoušet: http://www.svepomoci-zive.cz/ 12 věcí, které musíte znát před stavbou základové desky http://www.zakladovadeskasvepomoci.cz/ Jak postavit hrubou stavbu a ušetřit jen na zdění až 120.000 Kč http://www.hrubastavbasvepomoci.cz/

Sami Sobě - Stavba obvodových stěn svépomocí v 7 minutách

Sami Sobě - Stavba obvodových stěn svépomocí v 7 minutách

Stavíme si sami svépomocí rodinný dům. Pro obvodové zdi jsme zvolili broušené cihly Porotherm 44 T Profi Dryfix. Od Wienerbergeru jsme si objednali pomoc se založením stavby. V následujícím videu je zrychlený sestřih stavby obvodových stěn včetně založení prvního šáru. Celý článek najdete na našem blogu https://stavba.selfici.com/

Stavba domu ve 20 minutách

Stavba domu ve 20 minutách

Hrubá stavba rodinného domu (2014)

Hrubá stavba rodinného domu (2014)

Hrubá stavba rodinného domu systémem suchého zdění, kompletní stavba hotová za 7 dní (bez vodorovných konstrukcí).

#5 - Stavba domu

#5 - Stavba domu

Celý Film: http://stavbarodinnehodomu.cz/cast-i-zaklady/ Díky kurzu se dozvíte: Jak připravit maltu? (návrhy) Jak zdít pomocí betonových bloků? Jak provést vazbu zdí? Jak udělat podezdívku, aby byla zcela vodorovná? Jak připravit povrch podezdívky pro svislou izolaci?

#4 - Stavba domu

#4 - Stavba domu

Celý Film: http://stavbarodinnehodomu.cz/cast-i-zaklady/ Díky kurzu se dozvíte: Jak vylít základy, a na co se zaměřit při objednávání betonu? Jak provést základy pod komín? Jak provést vyrovnáni zakladu po naliti betonu? Jak a kde skladovat betonové bloky? Jak udělat vodorovnou izolaci?

Výstavba rodinného domu v Radonicích u Prahy

Výstavba rodinného domu v Radonicích u Prahy

Na krátkém videu můžete zhlédnout postup výstavby rodinného domu z cihel plněných vatou Porotherm T Profi. Z tohoto materiálu je možná výstavba jak na maltu, tak na pěnu. Domy z cihel plněných vatou už není třeba zateplovat. Vhodné pro rodinné domy, bytovou výstavbu, komerční nemovitosti, družstevní bydlení, nízkoenergetické domy, pasivní bydlení, ... Splňuje standardy pro bydlení nejen v Praze, ale i na venkově. V případě zájmu o typový projekt, případně výstavbu domu na klíč se podívejte na www.porothermdum.cz. Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

#2 - Stavba domu

#2 - Stavba domu

Celý Film: http://stavbarodinnehodomu.cz/cast-i-zaklady/ Díky kurzu se dozvíte: Jak určit osy vnitřních stěn? Do jaké hloubky kopat základy a jak ji kontrolovat? Kam vysypat zeminu z výkopu? Jak udělat výztuže základové desky? Naučíte se dva způsoby vazby hlavních prutů s třmínky.

#3 - Stavba domu

#3 - Stavba domu

Celý Film: http://stavbarodinnehodomu.cz/cast-i-zaklady/ Díky kurzu se dozvíte: Dozvíte se, jak vytvořit spoje, kterými se váže výztuž. Jak provést podsyp a jakou tloušťku by měl mít? Jak udělat výztuž, aby byla zcela ponořena v betonu? Jak používat výztuž základů pro uzemnění elektrické instalace? Jak provést výztuž základových patek?

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE