60 minut Šmoulů • Kompilace 4 • Šmoulové

60 minut Šmoulů • Kompilace 4 • Šmoulové

00:00 - 11:23 - Božsky šmoulovaté Once again, Gargamel's infallible plan to catch the Smurfs has been foiled. But the Smurfs play a trick on him: disguised as tiny blue angels, they will teach him to mend his ways... 11:24 - 22:50 - Apríl u šmoulů April Smurf's Day turns out to be not so funny when Gargamel dons a smurfberry bush disguise to capture the happy little Smurfs. Papa Smurf instructs Feathers to call the birds to attack the fake bush. After it is stripped, the captured Smurfs climb aboard Feathers and fly away. 22:51 - 34:18 - Kouzelná hůlka With a borrowed recipe from Homnibus, Papa Smurf creates a magic stick that Clumsy takes and loses in the woods. Soon after, Bigmouth comes for a visit and before he eats all the smurfberries, Papa Smurf finds the magic stick and whisks the giant away. 34:19 - 45:44 - Kukaččí vejce As the Smurfs prepare for the Festival of the Stars, Gargamel plants a creature in their midst that smells so rotten that he can easily be traced to the Smurf village. Papa Smurf realizes that Born Rotten is from another planet, and he instructs Feathers to return him to his home before Gargamel finds them. 45:45 - 57:10 - Šmoulí hasičský sbor The Smurf village institutes a fire brigade to battle the flames in Greedy's kitchen only to discover that Gargamel has taken all of their water. Not realizing the weakness of his dam, Gargamel and Azrael are washed away when it breaks and floods the Smurf village, extinguishing the fire. Podívejte se na další videa ► https://goo.gl/C6A0W3 Zaregistrujte se zde ► https://goo.gl/KLNbyD Navštivte naše webové stránky ► http://goo.gl/szB5Gh Poznejte Šmouly ► https://bit.ly/2JSucrZ Zábava a hry ► https://bit.ly/2OgYTue Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.official Děkujeme za podporu. Budeme rádi, pokud video ohodnotíte a zanecháte nám komentář! Šmoulů Tento seriál pro děti sleduje dobrodružství Šmoulů, malých modrých tvorečků, kteří žijí v mírumilovné vesnici a snaží se přechytračit zlého Gargamela.

Strašpytel a kouzelná hůlka • Šmoulové

Strašpytel a kouzelná hůlka • Šmoulové

Each morning, dew is deposited by water sprites on forest leaves. Wait till you see what happens when Scaredy Smurf gets hold of the dew-making magic wand... Podívejte se na další videa ► https://goo.gl/C6A0W3 Zaregistrujte se zde ► https://goo.gl/KLNbyD Navštivte naše webové stránky ► http://goo.gl/szB5Gh Poznejte Šmouly ► https://bit.ly/2JSucrZ Zábava a hry ► https://bit.ly/2OgYTue Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.official Děkujeme za podporu. Budeme rádi, pokud video ohodnotíte a zanecháte nám komentář! Šmoulů Tento seriál pro děti sleduje dobrodružství Šmoulů, malých modrých tvorečků, kteří žijí v mírumilovné vesnici a snaží se přechytračit zlého Gargamela.

The Three Stooges "DO-NUT REMOVE" :D

The Three Stooges "DO-NUT REMOVE"  :D

DO NOT REMOVE

Drž Hubu CZ / ZBYJECKA

Drž Hubu CZ / ZBYJECKA

Čau Lidi . Ja vás vítam u mého videa a bude to zase Film . Dneska to bude Komedie Drž Hubu - předem děkuji za odběr Like apod .. :D

Mlsoun Drží Dietu • Šmoulové

Mlsoun Drží Dietu • Šmoulové

Mlsoun to přehání s jídlem. Stále přibírá a přibírá, až ho jeho váha přivede do nebezpečí. Zlý čaroděj Gargamel se ho chystá chytit... Dokáže Taťka Šmoula Mlsouna zachránit? Podívejte se na další videa ► https://goo.gl/C6A0W3 Zaregistrujte se zde ► https://goo.gl/KLNbyD Navštivte naše webové stránky ► http://goo.gl/szB5Gh Poznejte Šmouly ► https://bit.ly/2JSucrZ Zábava a hry ► https://bit.ly/2OgYTue Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.official Děkujeme za podporu. Budeme rádi, pokud video ohodnotíte a zanecháte nám komentář! Šmoulů Tento seriál pro děti sleduje dobrodružství Šmoulů, malých modrých tvorečků, kteří žijí v mírumilovné vesnici a snaží se přechytračit zlého Gargamela.

60 minut Šmoulů • Kompilace 6 • Šmoulové

60 minut Šmoulů • Kompilace 6 • Šmoulové

00:00 - 12:23 - Dobrý soused When Brainy's house burns down, he moves in with his fellow Smurfs; and one by one they kick him out because of his meddling. 12:24 - 23:47 - Šmoulí sebedůvěra Papa Smurf gives Weakling a special cream to wear that will restore his strength. Shortly after, he is awarded for his daring deeds of strength and his confidence really soars when he realizes the cream is smurfberry jam. 23:48 - 35:12 - Vykradená symfonie Harmony unwittingly signs a contract with Ghost Writer for a symphony that imprisons him in a ghostly nightclub for life! Papa Smurf demands a jury trial with ghostly jurors and a judge that finds Harmony innocent and Ghost Writer guilty of plagiarism. 35:13 - 46:39 - Šampión Hogátina srdce Hogatha the witch promises Gargamel a magical whistle if he will introduce her to the warlock of her dreams. But they are both deceived by each other's trickery: Gargamel dresses up as the warlock, and Hogatha's magical whistle is only a birdcall. 46:40 - 58:07 - Zvonec pro Azraela Gargamel puts a spell on a bell attached to Azrael's tail that will lead the cat to the Smurfs. Papa Smurf outwits him with a counter-spell that leads the wizard to Big Mouth instead of the tasty Smurfs. Podívejte se na další videa ► https://goo.gl/C6A0W3 Zaregistrujte se zde ► https://goo.gl/KLNbyD Navštivte naše webové stránky ► http://goo.gl/szB5Gh Poznejte Šmouly ► https://bit.ly/2JSucrZ Zábava a hry ► https://bit.ly/2OgYTue Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.official Děkujeme za podporu. Budeme rádi, pokud video ohodnotíte a zanecháte nám komentář! Šmoulů Tento seriál pro děti sleduje dobrodružství Šmoulů, malých modrých tvorečků, kteří žijí v mírumilovné vesnici a snaží se přechytračit zlého Gargamela.

The Three Stooges Official Trailer #1 - Farrelly Brothers Movie (2012) HD

The Three Stooges Official Trailer #1 - Farrelly Brothers Movie (2012) HD

The Three Stooges Official Trailer #1 - Farrelly Brothers Movie (2012) HD Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Left on a nun's doorstep, Larry, Curly and Moe grow up finger-poking, nyuk-nyuking and woo-woo-wooing their way to uncharted levels of knuckleheaded misadventure. Out to save their childhood home, only The Three Stooges could become embroiled in an oddball murder plot...while also stumbling into starring in a phenomenally successful TV reality show.

Šmoulové 2 DABING ČAST 2

Šmoulové 2 DABING ČAST 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný USA, 2013, 105 min Režie: Raja Gosnell Scénář: Karey Kirkpatrick, David Ronn, Jay Scherick, J. Davi... (více) Kamera: Phil Meheux Hudba: Heitor Pereira Hrají: Neil Patrick Harris, Christina Ricci, Katy Perry, Anton Yelchin, Jayma Mays, Brendan Gleeson, Alan Cumming, Hank Azaria, Jonathan Winters, J.B. Smoove, Youssef Hajdi, Mylène Dinh-Robic, James A. Woods, Mario López, Paul Reubens Obsah V pokračování rodinné komedie Šmoulové vytvoří zlý čaroděj Gargamel pár nezbedných stvoření podobných Šmoulům tzv. Neplechy a doufá, že s jejich pomocí získá všemocnou kouzelnou šmoulí esenci. Jenže brzy zjistí, že jen skutečný Šmoula mu může dát, co potřebuje, a že jen Šmoulinka zná tajné kouzlo, kterým se Neplechové promění ve skutečné Šmouly. A tak se Gargamel rozhodne unést Šmoulinku do Paříže, kde si získal obdiv široké veřejnosti jako nejmocnější čaroděj světa. Nejvyšší čas, aby se do našeho světa vrátili Taťka Šmoula, Nešika, Mrzout a Fešák, aby se sešli se svými člověčími přáteli Patrikem a Grace Winslowými, a hlavně aby zachránili Šmoulinku! Ona si vždy ve světě Šmoulů uvědomovala svou odlišnost - najde v Neplechách Vexy a Hakusovi nové přátele? Nebo zjistí, kam doopravdy patří a že modrá je přeci jen ta nejlepší barva na světě?

Šmoulové: Zapomenutá vesnice - oficiální trailer (2017) - český dabing

Šmoulové: Zapomenutá vesnice - oficiální trailer (2017) - český dabing

Premiéra 30. 3. 2017 V tomto novém, zcela animovaném filmu o Šmoulech se Šmoulinka po nálezu tajuplné mapy vydává společně se svými nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem na vzrušující a napínavou pouť Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření, aby nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří zlému kouzelníkovi Gargamelovi. Na své dramatické cestě plné akce a nebezpečí jsou Šmoulové na stopě objevu největšího tajemství šmoulí historie! Odebírejte náš kanál https://www.youtube.com/user/falcondistribuce?sub_confirmation=1|| Navštivte web https://www.falcon.cz

The Three Stooges #1 Movie CLIP - Angels (2012) HD Movie

The Three Stooges #1 Movie CLIP - Angels (2012) HD Movie

Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h The Three Stooges #1 Movie CLIP - Angels (2012) HD Movie While trying to save their childhood orphanage, Moe, Larry, and Curly inadvertently stumble into a murder plot and wind up starring in a reality TV show.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE