WTF Spones 2017 Vizitka

WTF Spones 2017 Vizitka

Škwor - Síla starejch vín (oficiální videoklip)

Škwor - Síla starejch vín (oficiální videoklip)

„Síla starejch vín" je video k novému singlu z alba Sliby & Lži. Ke stažení na Supraphonline: http://www.supraphonline.cz/album/12120-sliby-lzi iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/sliby-lzi/id712769753 Google Play Hudba: http://goo.gl/Dti0Yk Text: Síla starejch vín Podle nepsanejch zákonů hledáme něco, co nám nejspíš schází Podle prastarejch pudů, který nás nutěj furt za něčim jít Do stejný řeky nikdy nevstoupíš, klacky sám sobě pod nohy házíš Cos chtěl, máš, stejně dojdeš k poznání Že věci některý jsou neměnný jak síla starejch vín A někdy je tma kolem nás To když zrovna nejsme stálí Najednou blízký jsou si vzdálený To z vočí kouká nám Tak na chvílí stůj, vzpomínej, No a přiznej, taky jsme se báli, co bude dál Každej ctí asi jinej zákon a kdo ví, co nám odvahu dává Každej má asi jinej kód a ty sám zřejmě všechno víš líp Jak když přesadíš starej strom, taky to nebude velká sláva Cos chtěl máš, stejně dojdeš k poznání Že věci některý jsou neměnný jak síla starejch vín A někdy je tma kolem nás To když zrovna nejsme stálí Najednou blízký jsou si vzdálený To z vočí kouká nám Tak na chvílí stůj, vzpomínej, No a přiznej, taky jsme se báli, co bude dál Hudba a text: Petr Hrdlička Režie: Martin Linhart Scénář: Martin Trnka Kamera: Martin Klimpar Střih: Martin Linhart (C) 2014 Supraphon a.s.

Showreel - video vizitka - Ilona Maňasová

Showreel - video vizitka - Ilona Maňasová

Má video vizitka. Film and music video footage showcasing my previous work. http://ilonamanasova.webnode.cz/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/ManasovaIlona/ YOUTUBE KANÁL: https://www.youtube.com/user/manasova... INSTAGRAM: https://www.instagram.com/ilonamanasova/ GOOGLE+: https://plus.google.com/b/10740745306... BANDZONE: http://bandzone.cz/ilonamanasova TWITTER: https://twitter.com/IlonaManasova SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/user-917520934

vizitka

vizitka

vizitka

My stroke of insight | Jill Bolte Taylor

My stroke of insight | Jill Bolte Taylor

http://www.ted.com Neuroanatomist Jill Bolte Taylor had an opportunity few brain scientists would wish for: One morning, she realized she was having a massive stroke. As it happened -- as she felt her brain functions slip away one by one, speech, movement, understanding -- she studied and remembered every moment. This is a powerful story about how our brains define us and connect us to the world and to one another.

Blackmailers - Vnitřní slabost

Blackmailers - Vnitřní slabost

http://bandzone.cz/blackmailers Oficiální video Blackmailers - Vniřní slabost. Natočeno v r. 2007 pro pořad Hydepark na TV Óčko (http://www.hydeparkcz.cz). Režie Jirka Vondráček.

❥Relaxing music video HD

❥Relaxing music video HD

❥Relaxing music video HD

ДЕМО ВИДЕОВИЗИТКА (demo video vizitka)

ДЕМО ВИДЕОВИЗИТКА (demo video vizitka)

Това е демо на видеовизитка. • ДО 2 МИНУТИ ПРОФЕСИОНАЛНО ВИДЕО • ЗА 999 ЛЕВА без ддс • ЗА 6 РАБОТНИ ДЕНА Услугата включва: изработка на структура на клипа (сториборд), видеозаснемане (без включен транспорт извън София) до 30 минути материал с осветление, анимация на лого и допълнителен текст по екрана, диктор, музика, финален монтаж и оптимизиране за DVD и интернет. Цената на пакета е 999 лева, а срока на изработка е 5 работни дена от снимките и уточняване на структурата на клипа. В цената е включена една итерация за корекция по монтажа. Всяка следваща итерация се заплаща по 80 лева на час. За контакти: Тони Петров, creativelaboratory.info (+359 895 477 687)

škwor - Sraž nás na kolena

škwor - Sraž nás na kolena

Sraž, nás, na kolena, výhružka s náma nic neudělá, tak dál, konec svejch dnů, hledám..

Pozitívne rozprávky - video vizitka

Pozitívne rozprávky - video vizitka

Rozprávky bez zla a násilia, zábavné a s ponaučením, ktoré narozprávali známi slovenskí herci.

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE