Vánoční koleda - Štědrej večer nastal

Vánoční koleda - Štědrej večer nastal

Zpívejte si s fanclubem seriálu Ulice ty nejkrásnější vánoční koledy. http://www.fanclub-ulice.wbs.cz/

Xindl X - Štědrý večer nastal | lyrics text | HD

Xindl X - Štědrý večer nastal | lyrics text | HD

Like / Subscribe Originalne oficialne video : http://www.youtube.com/watch?v=ZLyX6rEyT18 ----------------------------------Text piesne ------------------------------------------------- Štědrý večer nastal, když jsem doma chlastal. Atmosféra vánoční už mi leze krkem. Cítím se být v řetězech a cítím se svým smrkem. Připadám si jako ten můj malej stromek na chviličku. Vždyť i na mě visej koule a mám taky špičku. Fakt,že jo.. Proč bych se měl veselit, no řekni důvod, máš-li. Nechci házet střevícem, hodil bych si mašli. Letos dárky rázně bojkotuju, jen jeden si dám. Prostě nebudu lejt olovo a vyleju se sám. No fakt, že jo.. Ref.: Štědrý večer nastal, když jsem doma chlastal. Abych věřil, že je štědrý, musel jsem si dát ještě drink a na Novej rok pustil jsem se do lehkejch drog; pustil jsem se do lehkejch drog. Atmosféra vánoční fakt mi hejbe žlučí. Proč mám slavit, že jsme zas o jeden rok chudší. Už jsem asi přišel do let, kdy není do zpěvu koled. Chceš mě nutit zpívat, zkus to vole, bude tě to bolet. Fakt, že jo.. Ref.: Štědrý večer nastal, když jsem doma chlastal. Abych věřil, že je štědrý, musel jsem si dát ještě drink a na Novej rok pustil jsem se do lehkejch drog; pustil jsem se do lehkejch drog. Za okny chumelí a mě právě zdá se, že letos nadělím si kočku jako prase. Andělé na kůru zpívaj Haleluja. Jsou zase na káry a teď se naleju já. Já budu klidně tím, kdo sní o vánocích bílých. Ale pouze v případě, že je ozdobí líh. Místo vánoc chci mít radši zase saturnálie. Šťastnej a veselej, kdo se nalije. No ne, no jo.. Ref. 3x Štědrý večer nastal, když jsem doma chlastal. Abych věřil, že je štědrý, musel jsem si dát ještě drink a na Novej rok pustil jsem se do lehkejch drog. ----------------------------------------------------------------------------------------------- Text zo stránky http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/xindl-x/stedry-vecer-nastal-395029

Chipmunkové-Štědrý Večer Nastal

Chipmunkové-Štědrý Večer Nastal

Vánoční koledy: Štědrej večer nastal (text)

Vánoční koledy: Štědrej večer nastal (text)

Tradiční česká vánoční koleda - text níže: Štědrej večer nastal, Štědrej večer nastal, koledy přichystal, koledy přichystal. Štědrej večer nastal, koledy přichystal, koledy přichystal. Panímámo vstaňte, panímámo vstaňte, koledy nám dejte, koledy nám dejte. Panímámo vstaňte, koledy nám dejte, koledy nám dejte. Paní máma vstala, paní máma vstala koledy nám dala,koledy nám dala. Panímáma vstala, koledy nám dala,koledy nám dala.

Xindl X Štědrý večer nastal karaoke cz sk

Xindl X   Štědrý večer nastal karaoke cz sk

české karaoke

Vianočné rozprávanie - Štedrý večer nastal

Vianočné rozprávanie - Štedrý večer nastal

Animovaná rozprávka o chudobných synoch košikára, ktorým svätá noc priniesla plno prekvapení. V jednej dedine žil košikár a jeho dvaja synovia. Boli takí chudobní, že ani na Vianoce nemali čo do úst. Preto sa synovia vybrali na obchôdzky, aby si na štedrovečerný stôl vykoledovali aspoň zopár koláčov. V chotári za dedinou našli zranené srnčie mláďa. Uĺútostilo sa im ho, vyslobodili ho z pasce a ošetrili. Za dobrý skutok v tú svätú noc, ich novonarodený malý Ježiš bohato odmenil.

Sedmihlásky Štědrý večer nastal

Sedmihlásky Štědrý večer nastal

Xindl X - Štědrý večer nastal - parodie

Xindl X - Štědrý večer nastal - parodie

Stydím se za svého prezidenta!

BibiBum - Štědrý večer - Vánoční koleda - štědrej večer nastal - karaoke, text - písničky pro děti

BibiBum  -  Štědrý večer - Vánoční koleda - štědrej večer nastal - karaoke, text - písničky pro děti

Lidovky pro děti, české písničky pro děti a jejich rodiče. https://www.facebook.com/bibibumcz/ Ahoj děti, maminky, tatínci. Posílám Vám písničku k vánocům! Doufám, že Vám zpříjemní zimní období. Veselé Vánoce! Štědrej večer nastal, vánoční koleda pro děti.

Štědrý večer nastal - CHIPMUNK VERZE

Štědrý večer nastal - CHIPMUNK VERZE

Přesun na nový kanál budou tam soutěže a LP,GP dejte tam pls like a odběr. Nějaká videa budou možná přesunuta díky za podporu na tom to kanálu. http://www.youtube.com/user/PaulFreezing Veselé Vánoce a štastný nový rok . Děkuji za podporu Originál song : http://www.youtube.com/watch?v=ZLyX6rEyT18

Top Videa -  loading... Změnit krajinu
Načíst dalších 10 videí
 
 
Sorry, You can't play this video
00:00/00:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLOSE
CLOSE
CLOSE